Sari la conținut

? Pentru Cei Care Au Modificat Cadru De Simson


Soti
 Share

Postări Recomandate

Ce grosime are in carne teava de la cadru de Simson?

Sunt al 4-lea proprietar al unui amar de Simson,unul dintre cei trei anteriori,a binevoit sa-i puna cric lateral.Si, a rezolvat problema in cel mai RRomales mod posibil (adica a sudat suportul cricului de cadru :) ).Acum ma invirt intr-un cerc vicios ,cum o dau nu-i bine daca-l las asa nu ma lasa aia de la RAR nici sa intru pe poarta , daca-l tai si-l ajustez frumos sa nu sa cunoasca mi-e teama de dezastru.

Asa ca ,, care stiti ce grosime are in carne teava de la cadru?

post-10252-1188933433_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce grosime are in carne teava de la cadru de Simson?

Sunt al 4-lea proprietar al unui amar de Simson,unul dintre cei trei anteriori,a binevoit sa-i puna cric lateral.Si, a rezolvat problema in cel mai RRomales mod posibil (adica a sudat suportul cricului de cadru :-L ).Acum ma invirt intr-un cerc vicios ,cum o dau nu-i bine daca-l las asa nu ma lasa aia de la RAR nici sa intru pe poarta , daca-l tai si-l ajustez frumos sa nu sa cunoasca mi-e teama de dezastru.

Asa ca ,, care stiti ce grosime are in carne teava de la cadru?

da supararea!

nu o sa aiba treaba aia de la RAR pt cricu' ala iti garanez..... la ce o sa se uite, e la jug si la bascula!.. sa nu fie taiat si alte minuni! :)

eu cand am fost la RAR cu motoru meu a tras niste poze, ma intrebat pe ce sistem functioneaza fraanele si gata :scratch: :what: .....

 

Noroc la RAR!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da pentru ca este cea mai usoara si la andemina varianta.Dar ma andoiesc ca e si cea mai buna.

 

Asa ies din fabrica. Crezi ca daca metoda sudurii era proata o mai foloseau cei ce le fac?

Daca e data bine sudura tine si nici nu afcteaza rezistenta.Daca sudura nu era sigura atunci cadrul era din bucati prinse in suruburi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:) BANU' VORBESTE !!! EU M-AM DUS CU EA SUPER MODIFICATA(E DREPT NU CADRUL...)SI S-A REZOLVAT DESTUL DE USOR... :scratch:

 

IESI CU BANUL LA INAINTARE VB CU SEFUL UNITATII SI TREBE SA MEARGA!!! (de fapt nici nu cred ca observa careva ca ala e alt cric lateral decat ce a avut motocicleta respectiva inainte... ) :what: sa fim seriosi... se uita la luccruri ce pot afecta siguranta in trafic... NU LA CRIC... :-L

 

 

:P CIAO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...