Sari la conținut

Scoala Enduro


Noto
 Share

Postări Recomandate

Salve ! Exista o scoala prin tara care sa iti arate cateva chestii de baza pentru enduro ? Nu de alta.. dar poate exista si metode mai practice decat de a cadea la nesfarsit :)

 

Multumesc, Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve ! Exista o scoala prin tara care sa iti arate cateva chestii de baza pentru enduro ? Nu de alta.. dar poate exista si metode mai practice decat de a cadea la nesfarsit :-L

 

Multumesc, Alex

 

Toata Romania e o mare scoala de enduro. :what:

Nu sunt invatatori sau porfesori peste tot dar macar teren de joaca este din belsug. :scratch:

Cu cazaturile :) poate te ajuta postul asta.

 

Lot of fun.

Editat de RaveGun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa iesi cu baieti mai experimentati cu motoare asemanatoare. Ii gasesti pe forum sau la Arc. Oricum, motocicleta ta nu e motocicleta de enduro decat poate, in pliantele de prezentare.

Daca vrei sa inveti tehnica de motocros, poti sa iei lectii contracost si la Ciolpani si Zarnesti (cu Schultz).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve ! Exista o scoala prin tara care sa iti arate cateva chestii de baza pentru enduro ? Nu de alta.. dar poate exista si metode mai practice decat de a cadea la nesfarsit :)

 

Multumesc, Alex

basic se poate invata la Ciolpani cu Adi Raduta 0721 233949, sunt ceva enduristi din tara care au lucrat cu el si au fost foarte multumiti. Adi mai este disponibil 1 luna max 2 luni pana isi revine dupa accidentare.

 

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heh... vreau sa stiu macar cateva chestii de baza... motorcros daca e sa invat, as prefera ceva de 125-250cc si cu jumatate din greutatea vacii mele dar, asta am, asta folosesc.

Oricum, nu vreau sa fac motocross... vreau pur si simplu sa stiu cum sa abordez ceva mai cu incredere niste drumuri forestiere, hartoape... ma rog.. nimic teribil de aventuros.

O sa incerc sa fac rost de niste date de contact pentru cele 2 optiuni.

 

Multumesc !

Editat de Noto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heh... vreau sa stiu macar cateva chestii de baza... motorcros daca e sa invat, as prefera ceva de 125-250cc si cu jumatate din greutatea vacii mele dar, asta am, asta folosesc.

Oricum, nu vreau sa fac motocross... vreau pur si simplu sa stiu cum sa abordez ceva mai cu incredere niste drumuri forestiere, hartoape... ma rog.. nimic teribil de aventuros.

O sa incerc sa fac rost de niste date de contact pentru cele 2 optiuni.

 

Multumesc !

 

vino fratioare la valcea si te invatam noi sa te dai...preturile la noi constau in pizza si bericioaice(pe care si le plateste fiecare din buzunar)..am glumit...noi ne dam in fiecare weekend si ne impartim in 2 profi pe rape si urcari,incepatori forestiere de dif grade...oricum cred ca orice endurist te poate invata basic-ul in enduro..

0745/798927 stef

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am aflat de 2 tabere de antrenament organizate in octombrie :) Vor pune organizatorii detalii cat de curand. Eu vreau sa merg la ambele. Ca la orice sport, partea teoretica e foarte importanta si te poate ajuta sa mergi repede inainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...