Sari la conținut

POZE de prin barcelona


robychopper
 Share

Postări Recomandate

Superi tari pozele ... o placere sa te plimbi printr-un orash cu atatea motoare ... pacat ca unele poze nu sunt clare.

LMA Roby shi tuturor.

am facut pozele in graba sa le pot pune pt voii cu proxima ocazie si promit sa fie mai clare :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un an nou fericit si felicitari pt premiu!!!

 

dragute pozele. dar in afara de cateva motoare mai rasarite nu prea vezi mare lucru acolo sincer. de fapt vezi exact ce ai spus tu mai sus, lucru care pe mine de altfel m-a amuzat: "motoare intre 50 si 100 cmc". astea sunt scutere!!! si sunt cu carul !!!!

nu-ti face iluzii ca o sa vezi motoare mari daca stai o zi.am stat eu si tot degeaba.mi-am intepat urechile cu paraituri de scutere.

 

nu ma apuc acum sa critic orasul.poate tie iti place. dar pasionati de motociclete sunt f putini acolo raportat la numarul mare de vehicule pe 2 roti care circula pe strada. restul o fac din necesitate. pe mine ma deprima asta.

 

in rest,numai bine si poate ne intalnim prin bcn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super!la multi ani si felicitari pentru premiu!

atat doar ca tre sa-ti zic NU AI SUFLET! B) ...plang inimioarele in noi cand vedem frumusetile alea...si in special cand constientizam posibilitatile altora :P

sa ai un an bun :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un an nou fericit si felicitari pt premiu!!!

 

dragute pozele. dar in afara de cateva motoare mai rasarite nu prea vezi mare lucru acolo sincer. de fapt vezi exact ce ai spus tu mai sus, lucru care pe mine de altfel m-a amuzat: "motoare intre 50 si 100 cmc". astea sunt scutere!!! si sunt cu carul !!!!

nu-ti face iluzii ca o sa vezi motoare mari daca stai o zi.am stat eu si tot degeaba.mi-am intepat urechile cu paraituri de scutere.

 

nu ma apuc acum sa critic orasul.poate tie iti place. dar pasionati de motociclete sunt f putini acolo raportat la numarul mare de vehicule pe 2 roti care circula pe strada. restul o fac din necesitate. pe mine ma deprima asta.

 

in rest,numai bine si poate ne intalnim prin bcn.

deci nu stiu cum sati spun dar pot sa te contrazic sunt motociclisti si cluburi o gramada.....normal nui vezi tot timpul pe strada........si eu sunt aici de 3 ani si am prieteni bikeri o gramada si cluburi de motoare sunt in barcelona si in jur in apropiere mai mult de 10 cluburi .......cit despre motoare de 50-100 cc sunt de acord cu tine sunt multe si este normal ca sunt sunt pt necesitate si daplasare mai rapida...care o vad foarte normal....

salut roby :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa vezi in citiva ani si in bucuresti o gramada de scutere si este normal si e bine pt ca traficul pe zi ce trece se inmulteste de masini...si locuri de parcare din parti si cozi infernale la semafoare .....asa ca este foarte bine ca sunt motoare o gramada pt ca alfel ar fii o nebunie de masini...si asa este acum:)))))

te salut si in momentul in care ne vom intilni iti voi demonstra ca sunt motociclisti---bikeri foarte multi aici ...numa fiind orasul mare nu e asa usor sai gasesti si sa stii unde ii cauti...

iti zic eu ca primele luni care am stat aici aveam aceiasi impresie ca tie si acceiasi opini...dar cu timpul miam datr seama ca nu este asa ...caci sunt foarte multi pasionati si au foarte multe intilniri...custom,harley sau de spedere care eu la inceput nu stiam de ele si credeam ca nu exista:))))

te salut CRI :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa o fi, nu zic nu.la partea cu necesitatea scuterelor sunt de acord si mi se pare o idee buna.

numai ca gustul amar a fost in ceea ce priveste pasiunea pt motoare, pt ca eu am vazut f putini pana acum cu adevarat pasionati de motocicleta in sine. poate stau ascunsi cum zici tu,daca tu i-ai gasit sa mi-i arati si mie.

totusi trebuie sa fii de acord cu mine ca daca facem un raport atunci proportia de pasionati raportati la nr celor care merg pe 2 roti este f mica, comparativ cu cum ar trebui sa fie la un oras atat de mare si la atat de multe scutere si motociclete.

la noi e exact pe dos,majoritatea celor care merg o fac intai din placere si apoi din necesitate.cred ca sunt extrem de putini,daca nu chiar inexistenti cei care se apuca de motociclism doar din necesitate,asa cum e la spanioli.asta se poate datora si legii.eu stiu ca daca ai permis de B si vechime de 3 ani nu ai nevoie de permis cat A ca sa mergi cu un scuter de 50 cmc. si atunci,toti mosii si babele au sarit pe scutere.din placere? nu. din necesitate.

dar revin, n-am zis ca nu sunt si mototciclisti,doar ca sunt f putini raportat la nr total. o sa deschid si eu mai bine ochii,poate mai vad pe vreunul.

 

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

nu tot timpul am aparatul cu mine,si pozele astea leam pus pe topicul asta,sunt poze facute doar in vreo doua ore,cind am iesit pe srada special pt a face poze....

o sa mai fac stai linistit....cind leam facut le pun sigur :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
SIMSONUL TAU E MAI TARE,TINE CONT CA E FACUT IN ROMANIA.

nu te agita asa ca este facut in totalitate de mine....si clar ca e facut in romania...mai bine spus in timisoara....dar tot un simson ramine...puterea motorului lasa mult de dorit :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...