Sari la conținut

Serres - Cup - 27-30 Septembrie -cursuri Pilotaj


ionut
 Share

Postări Recomandate

Va invitam sa luati parte la cursurile de pilotaj organizate cu ajutorul a doi instructori fosti campioni ai Germaniei la motociclism viteza.

 

Vor fi doua nivele de pregatire:

Level I - initiere

Level II - imbunatatirea performantelor de pilotaj

 

Taxa pentru scolarizare este de 100 euro /3 zile*

(intrarea pe pista se va face conform programului de la clasele C (nivelul I) si B (nivelul II)

 

locurile sunt limitate Level I - 10 locuri

Level II - 10 locuri

 

*-cursantii trebuie sa fie inscrisi in cadrul evenimentului prin achitarea taxei de 140 euro.

 

 

 

informatii la

www.serres-cup.ro

www.fire200race.com

www.firemotorsport.ro

post-348-1190128648_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Mai tarziu ,dar postez....si cateva poze...cat despre impresii...destul de ok, se putea si mai bine organiza, putina lume...( un singur accident moto despre care nu s-a zis nimik) dar Serres-ul un oras demential

( atmosfera de statiune) si cu super taverne..pt anul viitor nu ratati clubul TAMAM. :friends: -unde toata lumea avea pe masa sticle de "Retzina"-asa se citeste...un fel de spritz de vin alb neacidulat 11% alcool....era la fel de popular cum e la noi berea... :laugh: buna bauturica... :wink:

 

2 lucruri am observat in Serres

 

1: multa lume fara casca, era ceva obisnuit,toti de pe scutere nu aveau casca...doar razlet cei de pe motoarele mai puternice

 

2: aproape toate scuterele sunau de intorceam capul sa vad ce "super motor" vine..de fapt toate aveau "super tobe" :laugh:

post-1719-1191841813_thumb.jpg

post-1719-1191841851_thumb.jpg

post-1719-1191841898_thumb.jpg

post-1719-1191841989_thumb.jpg

post-1719-1191842151_thumb.jpg

post-1719-1191842449_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleooo, am fost acu' f'o 10 ani in Grecia cu mashina si am dormit o noapte la un hotel in Serres. Baaaaai, tata! Pana pe la 3-4 dimineatza s-au tot invartit aia pe motoare ca nishte cooaie intr-o caldare... si erau cam aceiashi, am stat f'o 20 min la geam ca nu puteam dormi de ei si am vazut unele motoare si de 3-4 ori :friends:

Oricum in Grecia prea putzini umbla cu casca- nu s-ar vedea parul geluit :laugh: , iar asta-vara cu mashina n-am umblat deloc cu centura (grecii nu aveau centura pusa in 99% din cazuri) pana mi-a zis un roman stabilit in Skala Potamia (Thassos) ca tocmai s-a dat de o zi-doua lege si la ei si e mare amenda....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...