Sari la conținut

Am Vazut Un Suzuki Mai Ciudat


qwerty123
 Share

Postări Recomandate

Mai mult ca sigur ca era un gsxr modificat streetfight pt ca vesticii sunt nebuni dupa asa ceva. Se preteaza la mers prin oras si la cascadorii, plus ca e inedit si se uita lumea dupa el... :) :angry: Din cate stiu eu Suzy n-a avut nici un model de serie asa cum il descrii tu. In Franta sunt multe asemeanea "prototipuri" tunate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care este faza cu streetfighter? sunt kituri scoase de firme de tuning?

se poate face streetfighter orice speed ? sunt mai multe tipuri de streetfighter pentru acelasi model? cam la cat duce un kit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am afltat ce este cu smecheria...doar ca am uitat siteul de prezentare pentru ea :D

este un suzuki super-charged la vreo 270 de cai parca, are GPS pe el in caz de furt, are si un telefon mobil care te suna imediat cand este furata, si poti sa vorbesti cu hotzul printr-un speaker :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, B-king-ul arata superb, personal cred ca esapamentele laterale strica look-ul naked-urilor. Suzuki a facut un pas mare cu cauciucul enorm din spate (240 mm) si cu esapamentele montate sub sa.

 

Zvonurile spun ca are in jur de 250 de cai la roata din spate, dar daca va intra in productie poti sa pui pariu ca toate gadget-urile o sa dispara ca sa o poata cumpara si omul de rand. Oricum gadget-urile sunt ultimul motive pentru care as cumpara-o. Sa aiba un pret pe langa Hayabusa, si dupe iau Busa, ma risc si la o de-asta .

 

:P

 

Edit: Ah am uitat, probabil o sa muncesc vreo patru ani DOAR ca sa fac bani pentru "motoare" dar asta-i viata, daca ai boala, trebuie medicament.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...