Sari la conținut

Numai Poze


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

marti am verificat noroiul din padure si se pare ca este din belsug . :kiss:

 

Salut

Mi-au venit pneurile noi, luni le schimb. Sa-mi trimiti un mesaj cu nr. de telefon sa povestim.

Apropo... faine jucarii :kiss:

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai marele rossi tu ai invatat de cateva luni sa te pe o roata,dar te vedem la vara tg-mures-sighisoara sau brasov,acolo sa te vad ce stii. :rock:

Oricum ai gresit adresa,eu nu sunt omul care sa puna botul la provocarile tale sau ale altora,asa ca nu te mai stresa ca nu o sa-ti dau satisfactie.Eu ma dau pur si simplu din placere si din pasiune si pe o roata si pe doua,nu ca sa-ti demonstrez tie sau altora ce stiu sau ce pot.

Pasiunea asta nebuna a ta de a provoca pe toata lumea la liniute in trafic,se numeste "RULETA RUSEASCA" daca sti ce e aia si poate avea urmari grave.

Nu cred ca ai suporta gandul de a avea pe cineva pe constiinta in urma unei timpenii din astea.

:what: :kiss: :kiss: :kiss:

Ai face bine sa te mai gandesti la asta si lasa prostiile astea deoparte ca nu duc la nimic constructiv.

Mai bine intra si tu in rand cu ceilalti ca ar fi mai placuta atmosfera decat sa te tot INJECTEZI cu cine apuci.

Sper sa poti gandi pozitiv la ceea ce ti-am spus.

:eek: ;) :moto: :D :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum ai gresit adresa,eu nu sunt omul care sa puna botul la provocarile tale sau ale altora,asa ca nu te mai stresa ca nu o sa-ti dau satisfactie.Eu ma dau pur si simplu din placere si din pasiune si pe o roata si pe doua,nu ca sa-ti demonstrez tie sau altora ce stiu sau ce pot.

Pasiunea asta nebuna a ta de a provoca pe toata lumea la liniute in trafic,se numeste "RULETA RUSEASCA" daca sti ce e aia si poate avea urmari grave.

Nu cred ca ai suporta gandul de a avea pe cineva pe constiinta in urma unei timpenii din astea.

:what: :kiss: :kiss: :kiss:

Ai face bine sa te mai gandesti la asta si lasa prostiile astea deoparte ca nu duc la nimic constructiv.

Mai bine intra si tu in rand cu ceilalti ca ar fi mai placuta atmosfera decat sa te tot INJECTEZI cu cine apuci.

Sper sa poti gandi pozitiv la ceea ce ti-am spus.

:eek: ;) :moto: :D :ok:

:rock: :moto: :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum ai gresit adresa,eu nu sunt omul care sa puna botul la provocarile tale sau ale altora,asa ca nu te mai stresa ca nu o sa-ti dau satisfactie.Eu ma dau pur si simplu din placere si din pasiune si pe o roata si pe doua,nu ca sa-ti demonstrez tie sau altora ce stiu sau ce pot.

Pasiunea asta nebuna a ta de a provoca pe toata lumea la liniute in trafic,se numeste "RULETA RUSEASCA" daca sti ce e aia si poate avea urmari grave.

Nu cred ca ai suporta gandul de a avea pe cineva pe constiinta in urma unei timpenii din astea.

:what: :kiss: :kiss: :kiss:

Ai face bine sa te mai gandesti la asta si lasa prostiile astea deoparte ca nu duc la nimic constructiv.

Mai bine intra si tu in rand cu ceilalti ca ar fi mai placuta atmosfera decat sa te tot INJECTEZI cu cine apuci.

Sper sa poti gandi pozitiv la ceea ce ti-am spus.

:eek: ;) :rock: :D :ok:

mai rossi, viespea nu te provoaca dar el tot aude vorbe ca nu stie sa se dea,dar vine primavara si ai sal vezi ce stie,dar daca esti asa de bun treci cu el la forja sau liniute sa vad ce sti,precum povestesti aici in scrisoarea ta te cam tragi la fund,dar asta e.,............in curand apare si racheta lui viespea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luati poze de va spalati pe oki............ :what:

sambata vreo 13 tampiti la plecare si 18 la sosire

inghetati bineinteles

regine...printese.....vacute.....mistreti.....neau adus sanatosi inapoi :kiss:

 

--- Mesaj completat în 10 Feb 2008 17:26 -------------
luati poze de va spalati pe oki............ :kiss:

sambata vreo 13 tampiti la plecare si 18 la sosire

inghetati bineinteles

regine...printese.....vacute.....mistreti.....neau adus sanatosi inapoi :kiss:

post-16973-1202655742_thumb.jpg

post-16973-1202655786_thumb.jpg

post-16973-1202655882_thumb.jpg

post-16973-1202656080_thumb.jpg

post-16973-1202656113_thumb.jpg

post-16973-1202656155_thumb.jpg

post-16973-1202656202_thumb.jpg

post-16973-1202656260_thumb.jpg

post-16973-1202656307_thumb.jpg

post-16973-1202656356_thumb.jpg

post-16973-1202656395_thumb.jpg

post-16973-1202656482_thumb.jpg

post-16973-1202656581_thumb.jpg

post-16973-1202656624_thumb.jpg

post-16973-1202656773_thumb.jpg

post-16973-1202656950_thumb.jpg

post-16973-1202657034_thumb.jpg

post-16973-1202657076_thumb.jpg

post-16973-1202657114_thumb.jpg

post-16973-1202657167_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai rossi, viespea nu te provoaca dar el tot aude vorbe ca nu stie sa se dea,dar vine primavara si ai sal vezi ce stie,dar daca esti asa de bun treci cu el la forja sau liniute sa vad ce sti,precum povestesti aici in scrisoarea ta te cam tragi la fund,dar asta e.,............in curand apare si racheta lui viespea.

Nu ma trag pe poponeata,dar nu ma pasioneaza mania asta a ta ,dar se pare ca nu ai inteles nimic din ce am sctis .Asta e . :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...