Sari la conținut

Numai Poze


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

da stii ce am auzit ca petrosa din gp cu reptor se da pe curbe... :cheers: :hug:

apropo se scrie Pedrosa ..........si Raptor :(

 

Gabi..tu cand iti cumperi motor? ?

.ca incepe sezonu`

:burnout:

Editat de Divad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

apropo se scrie Pedrosa ..........si Raptor :hug:

 

Gabi..tu cand iti cumperi motor? ?

.ca incepe sezonu`

:burnout:

merci domnu profesor esti meserias...semenii cumva sau esti ceva neam sau vecin de sat cu pruteanu.... :cheers: :hug: si de motor tot ma gandesc ce sa-mi iau,stai linistit ca deocamdata am motor si nu dau mai multe relatii,sau daca vrei sa iti demostrez a cui e motoru asta iti demonstrez,si nu te mai lua dupa anumiti papagali ce spun eu ca tu ai sa pierzi nu eu...prieteni te duc la sapa de cauciuc... :( dai cu ea in pamant si iti sare in cap....am sa rad eu la urma,ai sa ajungi la vorba mea....hai pa.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am ,,tunat" putin mobra, acum e gata. Odata cu ploaia... :finger:

super tare mobra duke.......asa faina ai facuto ca are peste pixelii admisi de forum :bigstar:

trebuie micsorata cica dupa noile reglementari

post-16973-1208238982_thumb.jpg

post-16973-1208239045_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raptor....?stai ma sa se arda...eu am auzit ca dupa ce se arde vata suna periculos de tot...mai are cineva reptor parca?da inca nu a ars vata...dar vata trebuie sa se arda ma sorine... :baldy: inca nu stii!!!reptor e firma tare au si distributie aici in mures...oare cine e agentul?vezi la suzu de 750 nu se fabrica??hai pa :moron: :peace:

dintre toate tobele facute de mincinosu toba m'ea este reusita :bigstar: si este tot reptor .si are un sunet foarte frumos :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avai, ce beton ii... totusi nu are ce cauta Leo Vincele ala (X3 e pentru enduro-cross) pe el. Da las ca iti dau eu altu sa-l schimbi :bigstar:

N-are LeoVince X3, are un Arrow care suna aproape la fel de bine ca jegu' meu "custom"... da' ii plac abtibildurile ca la copii si lipeste orice pe motor :finger: :moron: Asa s-o ales cu X3-u ala pe carena.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-are LeoVince X3, are un Arrow care suna aproape la fel de bine ca jegu' meu "custom"... da' ii plac abtibildurile ca la copii si lipeste orice pe motor :finger: :peace: Asa s-o ales cu X3-u ala pe carena.

 

:moron: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...