Sari la conținut

Numai Poze


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

nici cei de la suzuki nau adus mare lucru considerand ca nau adus nici un gsxr 600/750 k7 macar daca nu k8 si cred ca nam vazut nici gsful de 600 care e o miniatura a Bkingului :)

n-au adus pentru ca nu au :) si nici nu stiu ce trebuie sa aiba in acel showroom, gsf-ul e bandit care e de 650 sau 1250,miniatura b-king-ului e gsr-ul care din pacate ar trebui sa-l aiba orice dealer suzuki avand in vedere ca e cea mai vanduta motocicleta din gama suzuki, in bucuresti se gaseste orice nu in tg mures

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

n-au adus pentru ca nu au :P si nici nu stiu ce trebuie sa aiba in acel showroom, gsf-ul e bandit care e de 650 sau 1250,miniatura b-king-ului e gsr-ul care din pacate ar trebui sa-l aiba orice dealer suzuki avand in vedere ca e cea mai vanduta motocicleta din gama suzuki, in bucuresti se gaseste orice nu in tg mures

tot mai slabi astia se la suzuki-mures

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot mai slabi astia se la suzuki-mures

deja 3 suzuki au facut cunostinta cu asfaltul.......din cele cumparate de la suzuki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja 3 suzuki au facut cunostinta cu asfaltul.......din cele cumparate de la suzuki

 

sa nu spui ca.... una e cea a lui biaggi !??? :P

Editat de Divad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-au adus pentru ca nu au :P si nici nu stiu ce trebuie sa aiba in acel showroom, gsf-ul e bandit care e de 650 sau 1250,miniatura b-king-ului e gsr-ul care din pacate ar trebui sa-l aiba orice dealer suzuki avand in vedere ca e cea mai vanduta motocicleta din gama suzuki, in bucuresti se gaseste orice nu in tg mures

 

da scuze de confuzie gsr-ul e tare misto si pacat ca nu a aparut p "salon" la fel si gsx-r-urile si inca alte motoare care lipseau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da scuze de confuzie gsr-ul e tare misto si pacat ca nu a aparut p "salon" la fel si gsx-r-urile si inca alte motoare care lipseau

am adus unul odata,un k8,portocaliu cum e k7 de 1000,foarte frumos,m-am plimbat cu el putin prin bucuresti si am ramasc placut impresionat de el,te poti si distra daca vrei,foarte manevrabil motoru,daca vrei cauta-ma:)

Editat de redslayer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ati confundat forumul cu haifaiv-u, incercat in alta parte sau faceti schimb de id-uri de messenger si dati bataie

 

Baga mister Blaga.

:lol:

:kiss:

 

tare :blink:

 

Ovidiu,poze? Hau ar iu,hau is laif on da ailand?

:D

Editat de Dlori
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...