Sari la conținut

Numai Poze


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

lipseste o bucata cam de 10km din asfaltul poaspat pus pana la Zetea. nu e chiar asa de rau ca anii precedenti.

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am mai fost la zetea. pana la odorhei drumul e foarte frumos si bun, dupa care e foarte nasol, la asfalt ma refer.

 

 

Scuze ?... nu te lasa nevasta ? :P :D :eek:

 

Poate merg si eu... sa vad cu ce, cu cine si cand :( :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ?... nu te lasa nevasta ? :D :D :)

 

Poate merg si eu... sa vad cu ce, cu cine si cand :lol: :kiss:

pai gata sa insurat baiatu nu are timp de prieteni si motoare.....lasa ca vezi tu dane cand iti pui saiba pe mana,bine ca tu te maritii nu te insori.... :drums: :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea mai tare intrunire . multa distractie alaturi de cea mai tare gasca .

post-14351-1218394031_thumb.jpg suntem fericitii castigatori ai locului 2 la comcursul de Penetrare, macar aici sa castigam ceva daca la restu nu am facut nimic.

post-14351-1218393704_thumb.jpg bila mortii

post-14351-1218393423_thumb.jpg

post-14351-1218393439_thumb.jpg

post-14351-1218393524_thumb.jpg

post-14351-1218393728_thumb.jpg

post-14351-1218393986_thumb.jpg

post-14351-1218394045_thumb.jpg

post-14351-1218394061_thumb.jpg

post-14351-1218394437_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea mai tare intrunire . multa distractie alaturi de cea mai tare gasca .

post-14351-1218394031_thumb.jpg suntem fericitii castigatori ai locului 2 la comcursul de Penetrare, macar aici sa castigam ceva daca la restu nu am facut nimic.

post-14351-1218393704_thumb.jpg bila mortii

mai da pe dan-ludus unde e ca prin poze nici nu se vede.....e la sovata la namol?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intruniri obosite, auzi acolo :D poi da ...... odorheeiul e departe ...... dar curba de la, lira e super aproape :P (scuzati cacofonia) :D

da ce mai eu ma duc la intruniri obosite,treci la forja daca te tii batos......sa te vad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intruniri obosite, auzi acolo :) poi da ...... odorheeiul e departe ...... dar curba de la, lira e super aproape :D (scuzati cacofonia) :burnout:

 

 

;) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce mai eu ma duc la intruniri obosite,treci la forja daca te tii batos......sa te vad.

 

am o intrebare ....ma gandesc dak sa o pun sau nu ........pt k nu sunt sigur dak ai atata minte sa raspunzi la ea .......ma risc si pun intrebarea : tu altceva decat cuvantul "forje" "milka" si "fulga" mai sti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

niste boschetarii cu coate goale....nici nu ma stresez ca nu merita,pt.ce!niste obositii.

 

 

Nu cred k eu te-am jignit vreodata.. :cheers: anyway..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama de te-as prinde ce bucata ai lua de la mine de dormi vreo 3 zile.....

nu vezi ce mic esti pe langa mine :cheers: o bucata de ce ? de branza, telemea, cascaval? hmmmmmmm dak vrei sa-mi dai si mie inseamna k e productiva rau fulga ;) :)

 

 

niste boschetarii cu coate goale....nici nu ma stresez ca nu merita,pt.ce!niste obositii.

coate goale si haine peticite aveai tu pana sa o intalnesti pe doamna ta, apoi te cred k obosesti repede :burnout: :burnout: .....la o asa greutate ...... :D :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vezi ce mic esti pe langa mine :cheers: o bucata de ce ? de branza, telemea, cascaval? hmmmmmmm dak vrei sa-mi dai si mie inseamna k e productiva rau fulga ;) :)

 

 

 

coate goale si haine peticite aveai tu pana sa o intalnesti pe doamna ta, apoi te cred k obosesti repede :burnout: :burnout: .....la o asa greutate ...... :D :burnout:

ma boschetarule daca esti smecher zimi in fata ce ai de zis.....sa te vad....ca vad ca te crezi mihai viteazu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...