Sari la conținut

presedintele hells angels despre harley:


bhairava
 Share

Postări Recomandate

Sonni Barger:

 

Well I don't think I've ever said anything good about Honda; what I said is Harleys are junk, technology wise. If I was not a Hells Angel I would probably be riding an ST1100, a BMW or a Triumph. But I am a Hells Angel so I ride a Harley, and the one good thing I can say about Harleys is they made me a good living; by being junk they need to be fixed all the time.

 

cine a plecat de la comuniste ştie ce adevăr grăieşte omul ăsta! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

about Harleys is they made me a good living...........

asta are dreptate suta la suta......le repari le surubaresti dar te tin o gramada de vreme :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum eu cunosc foarte multa lume ce nu au reparat la ele de ani de zile la harleyri doar schimbul de ulei lantul sau cureaua.......depinde de noroc si la harleyuri cind le cumperi....am vazut harleyuri noi care nu depaseau 140 in nici un caz....dar am vazut si harleyuri care mergeau la 200 la ora fara nici o modificare in motor...doar cu un carburator s$S si tevi de esapament goale :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e vorba numai de viteza.Adik daca se duc in 200 gata is si bune.Cred ca se refera la fiabilitate.Si aici totul este variabil in functie de cum are fiecare grija de motor.Eu tocmai aici vad frumusetea la Harley.(nu ma refer la modele V-rod si astea mai noi).Pentru mine nu este motor adevarat daca nu mai reglezi sau surubaiesti cate ceva din cand in cand..Japonezele is si ele faine dar parca devin monotone la un moment dat ca nu ai nimik de facut la ele.Chestia asta am simtit-o pe propia piele cand am trecut de la o comunista la japan.La inceput mi s-a parut ciudat sa mergi asa fara sa faci nimik la carburator,sa mai reglezi o platina....Si sa ma intorc la Harley.Depinde si ce inteleg vesticii prin defectiune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...