Sari la conținut

13 - 10 - 2007 Cheia


Postări Recomandate

am avut parte de o super vreme su cu soare si cu nori jumi juma uitativa la poze si o sa va convingeti :bigstar: imi pare rau pt cei care au avut asa rea parere de vreme , eu nu ma iau dupa astia de la meteo ai ca va las sa va caltiti ochii ciao si ne mai auzim

Editat de mihai_pik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ca totusi doar ai vrut sa pui poze...

pai si eu am vrut sa plec cu niste amici...si m-am luat dupa prognoza...si tare bine am facut...de la 9 ploua....nici acu nu sa oprit...FUCK...

 

In bucuresti a plouat toata ziua dar in afara nu prea...la Cheia stiu din info sigure ca nu a plouat

mihai_pik: asteptam pozele :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 10.00 am am plecat eu cu inca un prieten la plimbare: cheia- Bv- Dn1 - buc... eu pe Diversion, prietenul pe Hayabusa. Nu am vazut decat un singur alt motor, aproape de Valeni :bigstar:

 

Ne-a udat putin si mocaneste pe serpentine in cheia, am ajuns ok in Bv, am mancat ceva, ne-am mai plimbat, si la intoarcere ploaie torentiala pana in Valea Tapului. Am oprit in Sinaia, apoi la drum din nou pe ploaie si pe intuneric. am ajuns in jur de 9 in bucuresti destul de intepeniti de frig, dar fara a fi uzi decat la exterior... daca doar ploua fara sa bata vantul isteric, ar fi fost putin mai bine, dar in camp era uragan si am si avut cateva surprize de schimbat banda involuntar...

 

Am ajuns totusi cu bine.. dus fierbinte, vin fiert, paracetamol sinus, o privire pe forum..

 

Toate bune,

Adi

 

LATER EDIT : La Cheia a plouat azi, garantez pentru asta. Nu torential, dar a plouat - am fost acolo :bigstar:

 

PS- era sa plesnesc un caine in Sacele, dar a scapat... si eu de altfel. A tasnit dintre oamenii de pe trotuar, probabil chemat de cineva de pe partea cealalta pt ca nu a latrat la nici o masina, nimic. M-au cam taiat caldurile... in tot frigul ala!

Editat de zamolxed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce ploaie ai vazut tu io pe la 11 am iesit din buc asa ca pana la muntele rosu , unde am si mancat de altfel sus la cabana a fost vrea super , au fost si ceva nori dar a iesit soarele printre ei. Eu pe la 5 eram prin Ploiesti, unde ma prins si ploaia si a ne-am tinut de mana pana la bucuresti.

Editat de mihai_pik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar:

 

<small>--- Mesaj completat în 14 Oct 2007 11:14 -------------</small><br/>

poate ca totusi doar ai vrut sa pui poze...

pai si eu am vrut sa plec cu niste amici...si m-am luat dupa prognoza...si tare bine am facut...de la 9 ploua....nici acu nu sa oprit...FUCK...

 

 

 

Gata scuze dar era rezolutia prea mare si nu stiam dece nu vrea sa le atasez. Va las sa va uitati :bigstar:

post-25803-1192352116_thumb.jpg

Editat de mihai_pik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut parte de o super vreme su cu soare si cu nori jumi juma uitativa la poze si o sa va convingeti :bigstar: imi pare rau pt cei care au avut asa rea parere de vreme , eu nu ma iau dupa astia de la meteo ai ca va las sa va caltiti ochii ciao si ne mai auzim

 

 

Unde ati disparut oameni buni?

 

Noi ne-am dat pana la Cheia, dupa aia am facut cateva ace si apoi ne-am intors ca deja ploua si era si destul de frig, speram sa ne intalnim la intoarcere....am mai oprit prin Cheia la un ceai, va asteptam, dar nici urma de voi.

 

Frumoase pozele, sper sa ne mai vedem. :bigstar:

 

Toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ati disparut oameni buni?

 

Noi ne-am dat pana la Cheia, dupa aia am facut cateva ace si apoi ne-am intors ca deja ploua si era si destul de frig, speram sa ne intalnim la intoarcere....am mai oprit prin Cheia la un ceai, va asteptam, dar nici urma de voi.

 

Frumoase pozele, sper sa ne mai vedem. :bigstar:

 

Toate cele bune

 

Imi pare rau ca ne-am pierdut la intrare in bucuresti, oricum nu mai avea nici un rost....

 

 

Da a plouat, dar mult mai suparatoare e aglomeratia de la intrarea in buCUResti, dak am sta in UK de ex. ce, nu am mai merge cu motocicletele..... "ride hard or stay (the fuck) home"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca ne-am pierdut la intrare in bucuresti, oricum nu mai avea nici un rost....

Da a plouat, dar mult mai suparatoare e aglomeratia de la intrarea in buCUResti, dak am sta in UK de ex. ce, nu am mai merge cu motocicletele..... "ride hard or stay (the fuck) home"

 

 

M-am uitat dupa tine ...te-am si asteptat ....nici urma de tine...

 

Sper sa ne mai vedem...

 

Numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...