Sari la conținut

Kawasaki 250 Balius...?


Postări Recomandate

Salut all sunt nou pe forum asa ca scuzati daca am gresit locul in care am postat....

Am si eu o intrebare urgenta vreau sa imi cumpar un kawasaki balius din '91 este aproape identic cu kawasaki er numai ca este de 250 cmc.Vreau sa stiu daca stie cineva ceva despre el.Are probleme cu piesele este fiabila orice detalii despre dihanie sunt bine venite eu am de gand sa o cumpar saptamana asta (daca se prezinta cum trebuie) si vreau sa stiu daca fac o greseala sau nu astept niste raspunsuri.

 

 

 

Asfalt uscat. :bigstar: o sa ne salutam in curand

acesta e modelupost-20515-1192340758_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu nu prea are legatura cu ER-5.

are 4 cilindrii - ER are 2

are frana disc pe spate - ER are tambur

e produs doar pentru japonia - piese doar prin Kaore sau Tomina.

 

fiabilitate - depinde cum a fost intretinuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut all sunt nou pe forum asa ca scuzati daca am gresit locul in care am postat....

Am si eu o intrebare urgenta vreau sa imi cumpar un kawasaki balius din '91 este aproape identic cu kawasaki er numai ca este de 250 cmc.Vreau sa stiu daca stie cineva ceva despre el.Are probleme cu piesele este fiabila orice detalii despre dihanie sunt bine venite eu am de gand sa o cumpar saptamana asta (daca se prezinta cum trebuie) si vreau sa stiu daca fac o greseala sau nu astept niste raspunsuri.

Asfalt uscat. :bigstar: o sa ne salutam in curand

acesta e modelupost-20515-1192340758_thumb.jpg

 

 

Cand vrei si ai nevoie apeleaza cu incredere piesele sunt relativ ieftine...........

Este o motocicleta care se face din anul 1990 fara nici o modificare pana astazi........din anul 2000 se face in proiect comun cu Suzuki..... cea de la Kawasaki se chiama Balius 2 iar de la Suzuki GSX 250.

 

Referitor la fiabilitate ........am vazut in romania cu 75 000km reali.....

Parerea mea este ca nu faci o greseala daca-ti comvine pretul si uzura ei.........

Cu stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...