Sari la conținut

Curiozitate De Incepator


Postări Recomandate

Eram in drum spre Brasov...ma gandea sa mai fac niste kilometrii deoarece sunt in rodaj. Am zis sa fac o pauza si sa mananc ceva, la un fast-food, in Sinaia. In parcarea fast-food-ului era un motor chiar dragutz..da bhei frate...in viata mea nu am vazut asa cva...Am scos repede telefonul sa-i fac niste poze. INtre timp vine si proprietarul...si de curiozitate il intreb ce marca e... :bigstar: . A zis cva cu "C"...da nu am retinut...singura chestie pe care am retint-o a fost ca are cuie automata (super tare) si Vmax e de 180... :bigstar: ...si nush ce e...!!!!!!!!!!!!

Da-ti-mi si mie niste nume de motoare de 125 cc...ca poate imi aduc aminte...plssssss :D

 

 

Asfalt uscat!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...singura chestie pe care am retint-o a fost ca are cuie automata (super tare) si Vmax e de 180... :bigstar: ...si nush ce e...!!!!!!!!!!!!

 

Eu n-am inteles nimic de aici :| .. cutie automata ? Sigur nu era scuter ? Pentru ca toate motoarele de 125 au selector manual de viteze (KTM, Cagiva etc au toate). Vmax ce e ?

 

:bigstar: Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am inteles nimic de aici :| .. cutie automata ? Sigur nu era scuter ? Pentru ca toate motoarele de 125 au selector manual de viteze (KTM, Cagiva etc au toate). Vmax ce e ?

 

:bigstar: Bafta

 

Yamaha Vmax cred..... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"V max"= viteza maxima :bigstar: ...da...si sigur era de 125 cc...ca asa a zis ala...super sport!!!

App de poze...asta e singura chestie...nu am cablu de date la telefon...maine cand vin de la scoala intentionez sa-mi iau...pt a va arata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai probabil gilera dna 125..da mai mult de 120 nu cred ca merge...si denis_mbr...ce leg are frate yamaha vmax cu ce se discuta pe forum ?

Editat de 69WRX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am inteles nimic de aici :| .. cutie automata ? Sigur nu era scuter ? Pentru ca toate motoarele de 125 au selector manual de viteze (KTM, Cagiva etc au toate). Vmax ce e ?

 

:bigstar: Bafta

 

Aici a intrebat ce ii Vmax

 

--- Mesaj completat în 16 Oct 2007 12:10 -------------

cel mai probabil gilera dna 125..da mai mult de 120 nu cred ca merge...si denis_mbr...ce leg are frate yamaha vmax cu ce se discuta pe forum ?

 

 

Pai ca eu credeam ca e Yamaha Vmax :bigstar: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate 125 care fuge 180 ? Bine ca n-ai zis ca e de 50cc .. Stoc 125 nu fuge nici una 180 ... poate RS la vale (sau daca o arunci din avion ...poate..).

 

cu un aprilia RS 125 din 93 am mers 180 da nu pot sa bag mana in foc ca era stoc, toba era stoc.

 

era proaspat adus de dincolo si l-am luat la teste sa-l "desfund" :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...