Sari la conținut

Nipru Extra Custom


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

roby pa asta mai bine il lasi aici

l-am bagat in primu rand pentru ca e un motor fain

oricum e specificat si pe topicul cu lichidare de stoc si este link acolo pe pagina asta

cine o sa vada acolo o sa vina aici sa vada pozele

io zic ca ii mai bine asa

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca finisaje si nivel de modificari am mai vazut doar un Simson din Timisoara de care m-am indragostit. Genul de om pe care-l vad incalecand asa ceva e un biker pe la 40-60 ani, inalt si solid (peste 1.80 si cu bine peste suta de kile), cum am vazut prin alte parti, la noi mai putin. Nu cred ca cineva mai firav poate struni bidiviul asta. Oricum, daca cel care a preparat-o ar deschide un atelier intr-un oras cu multi motociclisti, probabil ca in timp ar ajunge sa faca o afacere frumoasa din asta. Rezultatele muncii sunt cea mai tare reclama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca finisaje si nivel de modificari am mai vazut doar un Simson din Timisoara de care m-am indragostit. Genul de om pe care-l vad incalecand asa ceva e un biker pe la 40-60 ani, inalt si solid (peste 1.80 si cu bine peste suta de kile), cum am vazut prin alte parti, la noi mai putin. Nu cred ca cineva mai firav poate struni bidiviul asta. Oricum, daca cel care a preparat-o ar deschide un atelier intr-un oras cu multi motociclisti, probabil ca in timp ar ajunge sa faca o afacere frumoasa din asta. Rezultatele muncii sunt cea mai tare reclama.

al cui era simsonul din timisoara la cine lai vazut:))))) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar cine a bagat bani in modificari si a asteptat un sezon sa fie gata motocicleta stie cat poate sa faca un motor ca asta.bine lucrat!daca si partea tehnica e la fel de bine ingrijita n-o sa-l lase in drum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Fratellos! Nu va suparati pe mine! Am si eu dreptul la o parere,ce dreaq`.Parca si imi aduc aminte cum in 2003 la Cluj,mi-a si sarit gindu moment la un motocultor cind am vazut motoru asta.Cel putin dupa ghidon.In rest,ce sa zic?Pacat de atita munca irosita,ca are mestesug ala de l-a facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea ce e f frumoasa... nu poate fii pe gustul tuturor.. dar cred ca este de apreciat..

Fiind shi eu din cluj chiar ash incerca sa dau de proprietar... nu sa cumpar motoru', doar ca sa ma lase sa stau prin preajma lui cand lucreaza.. poate ca ucenic.. sa invatz ceva shi eu.. ca de la el cred ca pot f mult.. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...