Sari la conținut

PENTRU COLECTIA VOASTRA DE POZE


robychopper
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 133
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai RENEGADE cine drac este MUTUL ala de care ai amintit si mai de mult.....

oricum nus curios...a cui a fost sa este.........pozele sunt superbe.......asa femeie sa tot calareasca cu tine pe motor:))) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miam aprins o tigara si ma uit inca o data la poze......nu stiu cum sa va zic dar pt mine pozele astea arata perfect....clar imi plac brunetele.....

va urez VIZIONARE PLACUTA :banana: :cheers: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnisoara care pozeaza cred ca e fosta prietena a lui Mutu, israelianca... Am vazut site-ul mai demult ca e cu multe accesorii pentru motorul meu.

Mă Radule, parcă nu ar fi Moran Atias...parcă aia era un pic mai deschisă la faţă...nu chiar aşa de taciturnă...pana mea...aia o fi...odată aş vrea-o şi eu...hai că îmi vine să urlu..şi nu am lună..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: Of mama,de ce nu m-ai facut in tari mai calde...Ma fratilor-cu un motor ca alea agati ORIUNDE cel putin cite-o bruneta de-asta pe zi (doar sa nu fie careva pe invers...) :cheers: Ma ....da' timpiti aia care au facut regia la cadru:au bagat chiar in spatele motorului rosu un hot-rod tot rosu...nu iese k lumea in evidenta!(deformatie profesionala...lucrez intr-un studiou de televiziune,sorry)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: Of mama,de ce nu m-ai facut in tari mai calde...Ma fratilor-cu un motor ca alea agati ORIUNDE cel putin cite-o bruneta de-asta pe zi (doar sa nu fie careva pe invers...) :banana:  Ma ....da' timpiti aia care au facut regia la cadru:au bagat chiar in spatele motorului rosu un hot-rod tot rosu...nu iese k lumea in evidenta!(deformatie profesionala...lucrez intr-un studiou de televiziune,sorry)

apropo de tari mai calde...gresit spus...motoarele sunt facute in germania si este mult mai frig ca in romania

pozele cu morul rosu se vad chiar bine de tot daca maresti poza...nu tre sa incepem sa criticam din nou:)....na hai ca iti pun si alte poze sa vezi mai bine motorul:)) :banana: :cheers: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PT TINE DARIAN sper ca vei fii mutumit acum si oricum si celelalte poze daca le maresti se vede super clar motorul si masina din spate nu este prinsa in cadrul rezolutie motorului..uitate bine caci se vede conturul motorului perfect nu afecteaza de loc masina din spate :cheers: :banana:

post-24-1108460366_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DARIAN acum esti multumit????????? :cheers:

miar place sa pot satisface gustul tuturora cu pozele care le postez..dar asta nu se poate ......asa ca ma scuzati... :banana: :banana:

post-24-1108460520_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...