Sari la conținut

Filme Cu Scooterele Noastre


db10zar
 Share

Postări Recomandate

am deschis acest topic pentru ca cei care vor sa ne arate cat au muncit si cat si-au tunat scooterul sa ne arate.j

Eu sunt primul deci am onoarea sa va prezint filmul meu:

:moto: :lol:

:cheers: :)

 

 

 

 

frate ne`ai disperat cu scuteru tau ..... mai erau vre`o 2-3 posturi in care ai bagat linkuri cu scuteru tau ....totusi ajunge..... ca nu ai cine stie ce scuter ca sa "fortezi" pe toti sa il vada .....cum a spus si redeye...mai e un topic...puteai sa`l "Raduci la viata" pe ala ...

 

 

 

PS: sincer iti spun cu mana pe inima (parerea mea) e prea infect scuteru` !!!!!!!!! adik cum l`ai facut ..... i`ai pus carena aia facuta de tine....si vopseaua aia de nu stii ce e vaca sau dalmatian numai scuteru nu e ....

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

frate ne`ai disperat cu scuteru tau ..... mai erau vre`o 2-3 posturi in care ai bagat linkuri cu scuteru tau ....totusi ajunge..... ca nu ai cine stie ce scuter ca sa "fortezi" pe toti sa il vada .....cum a spus si redeye...mai e un topic...puteai sa`l "Raduci la viata" pe ala ...

PS: sincer iti spun cu mana pe inima (parerea mea) e prea infect scuteru` !!!!!!!!! adik cum l`ai facut ..... i`ai pus carena aia facuta de tine....si vopseaua aia de nu stii ce e vaca sau dalmatian numai scuteru nu e ....

:cheers: :) :moto: :lol: :lol: :lol: ;) :) :D :10: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate ne`ai disperat cu scuteru tau ..... mai erau vre`o 2-3 posturi in care ai bagat linkuri cu scuteru tau ....totusi ajunge..... ca nu ai cine stie ce scuter ca sa "fortezi" pe toti sa il vada .....cum a spus si redeye...mai e un topic...puteai sa`l "Raduci la viata" pe ala ...

PS: sincer iti spun cu mana pe inima (parerea mea) e prea infect scuteru` !!!!!!!!! adik cum l`ai facut ..... i`ai pus carena aia facuta de tine....si vopseaua aia de nu stii ce e vaca sau dalmatian numai scuteru nu e ....

 

super tare :cheers: :) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci? sa-nteleg ca il continuam pe ala...nu? :lol: .. si nu mai fitzi asa rautaciosi ca nu toti avem bani multi :moto:

 

 

da yo zic sa ramanem cu ala.....

nu suntem rautaciosi ...ca si yo as face la fel .... in loc sa`mi cumpar una noua....dar oricum ....bani n`are...dar vad ca nici imaginatie :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ca s-a chinuit ceva la el... a iesit misto scuteru mai putin culoarea :cheers:

 

da.... sa ma scuze ce am zis... e parerea mea.... sincer nu`mi place nici carena nici culoarea..cu toate ca`l respect pt efortul depus :moto:

 

omu a facut carena aia asa de mare ca sa numai puna aripa la roata din fatza..... dar nu stiu a iesit urat botu ala ...... e prea bombat si patratos.....tind mai mult sa cred ca e vaca :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din toate "videoclipurile" de acolo eu am vazut doar POZE insirate, un slideshow .avi

 

atat

 

 

Un video nou al Comunitatii Scuteristilor din Romania:" CSR Movie". Multumim lui SORIN (SCR33KY) si lui DAN ( ALIAS). Nu am reusit sa il uploadez aici deoarece are 240 mb. Video-ul dureaza 04:11 min si este asa mare pentru ca are extensia .mpg. Hostul este bun deci se downloadeaza repede cu o viteza de 5 mb/s.

 

LINK DE DOWNLOAD: Click pentru download - www.scuterist.ro

PS: Va rog faceti-va cont!!! :burnout:

 

 

 

 

 

 

asta ti se pare un slideshow???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las ca am alt proiect acum pt el daia leam pus peste tot posterele sa le vada lumeacum e acum si cum o sa fie dupaia ms de sfaturi

 

 

--- Mesaj completat în 09 Nov 2007 18:51 -------------
aaaaaa

da

renuntam la topic si ramane ala

 

 

--- Mesaj completat în 09 Nov 2007 18:54 -------------
carena am facuto pt ca era sparta si nu aveam ce sa ii pun imi arunca nroi pe fata si la 15km/h

oricum nu ma supar daia lam posta ca sa vad parerea voastra despre el ms pt sfaturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las ca am alt proiect acum pt el daia leam pus peste tot posterele sa le vada lumeacum e acum si cum o sa fie dupaia ms de sfaturi

<small>--- Mesaj completat în 09 Nov 2007 18:51 -------------</small><br/>aaaaaa

da

renuntam la topic si ramane ala

<small>--- Mesaj completat în 09 Nov 2007 18:54 -------------</small><br/>carena am facuto pt ca era sparta si nu aveam ce sa ii pun imi arunca nroi pe fata si la 15km/h

oricum nu ma supar daia lam posta ca sa vad parerea voastra despre el ms pt sfaturi

 

 

da.... la aia ma gandeam si yo... de ce e asa mare botu ala...ca era durere mare sa`i mai faci o aripa :burnout:)

 

oricum data viitoare poate ne faci pe plac ochiilor sa ne arati ceva bestial :cheers: ca sa ne ofticam si noi :P:D

 

 

Numai bine ...si spor la munca :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai culoarea e frumoasa

 

GUSTURILE NU SE DISCUTA!

 

Si nu e frumos sa-i rupeti unui om aripile, doar pentru ca sunteti voi egoisti... mie imi place :cheers: O intrebare: din ce ai facut carena? Chit sau ce? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Respect frate pt munca depusa...si haste vezi de treaba ta k omu a muncit si trebuie respectat pentru treaba asta :kick: Inca o data RESPECT :crack:

pune si tu un quote dak tot vorbesti...k asa...e vai de respectul tau :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...