Sari la conținut

Am O Intrebare


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

Am o intrebare:Cat costa sa faci cursul de legislatie pentru mopede,si daca pot sa conduc si scutere 50cmc ??

Am "dat" cu search-ul,nu am gasit aceasta intrebare :cheers:

numai bine asfalt uscat :moto: :)

 

 

 

cred ca mai mult de 1 mil nu dai ...acuma depinde unde faci cursul ....cat despre "daca pot sa conduc si scutere de 50 cmc " .....nu stiu ce sa spun ....normal ai trebui ...acuma nu stiu ce scrie in legislatie si altele :lol:

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare:Cat costa sa faci cursul de legislatie pentru mopede,si daca pot sa conduc si scutere 50cmc ??

Am "dat" cu search-ul,nu am gasit aceasta intrebare :cheers:

numai bine asfalt uscat :moto: :)

 

 

 

sal. eu am dat 100 lei si poti conduce si scutere de 50. eu am o vespa de et 2 50 cc si pana acum nu am avut probleme... bine, nici nu m au oprit prietenii :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa fie asa ieftin,am vorbit cu un instructor prieten de familie si mi-a zis ca 2 mil :moto:

 

 

 

mi`e un instructor auto mi`a zis ca 80 ron si`mi face pe loc dovada (fara sa m`ai invat sa dau ex bla bla ) .....

acuma depinde unde dai si cu cine vb...dar nu prea se merita 2 mil ...mai bine dute in alta parte asta cand faci 16 ani ....sau vb cu un intructor care te poate intelege si pe tine :cheers: :)

 

cu 2 mil mai bine dai de A1(cred ca atata costa) ......

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi`e un instructor auto mi`a zis ca 80 ron si`mi face pe loc dovada (fara sa m`ai invat sa dau ex bla bla ) .....

acuma depinde unde dai si cu cine vb...dar nu prea se merita 2 mil ...mai bine dute in alta parte asta cand faci 16 ani ....sau vb cu un intructor care te poate intelege si pe tine :cheers: :)

 

decat sa dai 2 mil mai bine dai de A1 ...... sau A dar aici treb 18 ani :moto: deci iese din discutie A`ul

 

 

nu cred ca e o idee prea buna sa dea banii si sa si ia certificatul fara sa invetze nimik. mai bine constit si onest, ca sa nu ai probleme in trafic dupa. din cauza asta sunt atatea accidente cu scutere, multi prefera sa dea banu si sa scape de examen si apoi ... we all know ce s poate intampla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am dat 50 lei ;) ... Asta daca iei testu ... daca nu ... auzisem ca era 1 mil

 

Mie mi sa zis,dai 2 milioane si o pizza ai cursul de legislatie pentru mopede in mana fara sa dai vre'un examen.

E mult 2 mil :) pentru prietenu' de familie :lol: :cheers: :lol: :moto: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi sa zis,dai 2 milioane si o pizza ai cursul de legislatie pentru mopede in mana fara sa dai vre'un examen.

E mult 2 mil :) pentru prietenu' de familie :lol: :cheers: :lol: :moto: :lol:

n-ai cum sa ai cursu de legislatie pentru ca iti trebuei copie dupa buletin si nu ai 16 ani,crezi ca eu nu am incercat sa fac cursu ala,da mi-a zis ca nu se poate ;) ,la noi in Alexandria tot 50 de roni costa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-ai cum sa ai cursu de legislatie pentru ca iti trebuei copie dupa buletin si nu ai 16 ani,crezi ca eu nu am incercat sa fac cursu ala,da mi-a zis ca nu se poate :cheers: ,la noi in Alexandria tot 50 de roni costa

 

Am vorbit cu instructoru',el mi-a zis omu 2 mil si o pizza si ai cursul de legislatie in mana,fara cursuri. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...