Sari la conținut

Cine Are Poze Cu R6 Tuning?!


Blu3
 Share

Postări Recomandate

Numai invidiosi care cred ca gusturile lor sunt cele mai fine si mai frumoase...Daca vrea sa iti puna bec dela de 100W sub ea isi pune k vrea el ca ii place lui nu ca sa comenteze toti...Bafta omule! nu baga poporu roman in seama ca invidia asta ce face din om...

 

 

 

 

 

:D :cheers: :) ai uitat ca suntem romani?! la noi totul este posibil! Se ajunge la un moment dat sa ti sa spuna ce sa faci cu banii tai :D :P :( Cerusem doar o parere si ei ... :) Apropo,imi cerusem scuze DOAR pt faza cu toba aceea...

 

merci,omule! :lol: MAI RAR OAMENI CU CAPUL PE UMERI SI FARA FITE DE GENUL"LE STIU PE TOATE! :finger:SI TOTI SUNT NISTE PROSTI!!! " LA PUTERE NU O SA IMI BAG NASUL!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

uite aici tunning cu bun gust la un r6 :crack:

 

LE : dar nu cred ca te tine buzunarul pt asa ceva... ca daca te tinea sigur aveai unul nou si te duceai cu el la o firma de tunning specializata! ca impatimit asa ai fi facut sigur!

post-13642-1197067626_thumb.jpg

post-13642-1197067632_thumb.jpg

post-13642-1197067636_thumb.jpg

Editat de Luc1f3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate atata timp cat nu ne mori pe ea poti sa iti pui si bara cu steguletzu americii pe ea.

 

Parerea mea e ca orice pasionat care stie ce-i aia un NFS underground & stuff stie si la ce te referi tu in legatura cu motorul tau..eu zic sa-ti pui neoane pe el, un xenon mic ca nu strica sa si vezi mai bine+sa fii vazut, si scarite si tot ce mai gasesti si dupa sa-i bagi un airbrush in vreun atelier, sa fie chiar unique..

numai ca daca o trantesti o sa-ti para mult mai rau dupa el.. :D

 

cat despre caii putere...ai putea sa-i mai si limitezi um'pic(chip tuning :crack: )..pt ca r6 pe mainile unui incepator o sa vrea sa se tavaleasca umpic, si sunt sigur ca o sa o "alinti" la un moment dat..

vorbesc din auzite ca experienta nu prea am...da' "auzite" din cam multe parti!

 

si vorba aia, mai bine intorci capete prin look decat prin vana..si mai sanatos :D

de ce sa iti inhibi pasiunea datorita parerilor altora? o sa gasesti oameni care or sa aprecieze..cat despre sfaturi...tuningul e un fenomen destul de nou pt RO pe 4 roti...pe 2 e aproape inexistent..mai vezi un aerografiat pe ici pe colo..eu zic ca ar trebui sa ceri sfatul si unor chopperisti de pe forum, ca ei sunt pasionati de croame & co, si sigur gasesc variante pt supersportul tau.

 

ai grija la :crack: si fugi la intors capete :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate dar ce aveti cu omu daca vrea sa isi puna neoane sa isi puna daca vrea sa isi puna steaguri si orice vrea lasati-l in pace numai comentati voi (pt cei care au comm)

ba ca nu suportati neoane ba ca nu suportati prostii, ce destepti mai sunteti toti..

 

 

frate puneti ce vrei pe ea GUSTURILE NU SE DISCUTE

 

 

NU TE CACI IN GUSTUL OMULUI...NU E FRUMOS

Editat de radu_pyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate dar ce aveti cu omu daca vrea sa isi puna neoane sa isi puna daca vrea sa isi puna steaguri si orice vrea lasati-l in pace numai comentati voi (pt cei care au comm)

ba ca nu suportati neoane ba ca nu suportati prostii, ce destepti mai sunteti toti..

frate puneti ce vrei pe ea GUSTURILE NU SE DISCUTE

NU TE CACI IN GUSTUL OMULUI...NU E FRUMOS

 

Asta am vorbit cu el.

pt ca e banu' lui si face el ce vrea cu banu' lui :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un sigur cuvant am de spus : KITSCH !

Hai sa-ti si traduc totusi ca la cat de des dai pe la scoala, ma mir sa intelegi : "un lucru de prost gust, ieftin din toate punctele de vedere" ! :crack:

 

@puya123123 : Nu mai lua apararea tuturor ranitilor, ca simt ca parca esti in aceeasi barca cu ei !

 

P.S. : Urasc neoanele si nu le vad rostul pe o motocicleta, spre deosebire de un amortizor de ghidon, scarite reglabile, etc etc.

 

:rolleyes:

 

 

 

si eu daca iti spun ca ma ...pe parerea ta,te superi?!

ms pt intelegere"studentul pizd..."!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu daca iti spun ca ma ...pe parerea ta,te superi?!

ms pt intelegere"studentul pizd..."!!!

mooaamaaaa ce i-a zis-o...ce tare...

 

ma repet: chiar nu inchide nimeni topicul asta? sau sa-l mute dreacu de aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce va mai freaca pe voi grija altuia.

bling bling, stelute, stegulete, beculete , neoane, avioane... kitch ni se pare la unii, dar daca nu-ti place, nu te intereseaza , lasa omu sa ceara o parere. Trebe sa va cacati voi in toate topicurile, de parca ramaneti voi flamanzi daca nu e cum vreti voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-21500-1198164554_thumb.jpg post-21500-1198164746_thumb.jpg post-21500-1198164965_thumb.jpg

...bani sa ai

esti off-topic...nu are leduri si neoane... :rolleyes:

 

@g3rmanoo - in primul rand nu are ce sa caute topicul asta aici. sectiunea asta este pentru cei ce isi prezinta motoretele. daca tu te c.aci in chiuveta si bei apa din wc, este problema ta... este doar un exemplu, nu o lua personal. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...