Sari la conținut

Un Nou Look La Un Motor Comunist


CrazYRaveN
 Share

Postări Recomandate

Dupa cum spunea un mititel anunt de prin vara(Imi Vand Jawa 350 California(1985), Nu mai am timp de ea si e pacat sa stea in curte),acelasi anunt e mai valabil ca niciodata,doar ca s-au schimbat ceva chestii.in primul rand anotimpul,apoi pretul(aviz amatorilor :) )mai de iarna asa,apoi i s-a dat carena fata jos(lucru pe care unii il gaseau urat).....Aceleasi lucruri se gasesc la ea ca si in anuntul anterior cu exceptia schimbarilor de acum.Mai multe relatii pt cei foarte interesati,pe acest site sau la telefon 0748158058. POze cu noua ei infatisare urmeaza sa fie postate maine.Pana atunci multa Timisoreana!!! Asa arata inainte de facelift

post-20716-1195236233_thumb.jpgpost-20716-1195236274_thumb.jpgpost-20716-1195236313_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am nimica cu saraca Jawa! :) e super faina, ingrijita, toate cele'............ dar sincer, si eu cand vad carena aia-mi vine sa vomit! :what: .... bn ca ai dat-o jos!

SPOR LA VANZARE FRATE!!!!!! :hug: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care nu isi mai amintesc anuntul...""""Dau Jawa 350 California.Complet refacuta.S-a muncit 1 an de zile la ea.Cadru sablat,vopsita la cuptor,toate piesele de aluminiu si cele de crom polishate,carena mz politie fata,cauciucuri deosebite,ceasuri si comenzi Honda,far halogen,cabluri noi(ambreiaj,acceleratie),ghidon nou,bobine noi,baterie cu gel,electrica pe 12 V,sa refacuta din piele neagra.Mai dau cu ea 1 geanta cu piese de rezerva,2 tobe,2 amortizoare spate,1 motor complet de rezerva,pistoane,cilindrii... Asigurare mai are luna septembrie ci cred ca si octombrie,itp pana prin 2009,taxe platite tot anul 2007..Am muncit cca 1 an la ea si nu cred ca am facut mai mult de 1000km cu ea.""""" Poze dupa face-liftpost-20716-1195293675_thumb.jpgpost-20716-1195293697_thumb.jpgpost-20716-1195293720_thumb.jpgpost-20716-1195293742_thumb.jpgpost-20716-1195293819_thumb.jpg

Sper ca urmatorul proprietar sa aiba grija de ea cel putin cum am avut eu si il va plimba fara griji multi ani inainte :) .O dau pentru ca vreau ceva mai mare :D .Initial o dadeam cu 800 de euro-28 de mil.Acum insa o dau cu 23 de mil pretul fiind usor negociabil :hug: Asfalt uscat si multa Timisoreana!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pentru corectie frate.M-am inselat ce sa fac,nu sunt perfect! DA FRATILOR E O 634 NU O CALIFORNIAN....

a si inca ceva tine-ti parerile pt tine...da???? si eu care crede-am ca ma imbogatesc daca stie clientu ca e california.shit mi-ai dat planurile peste cap.ca sa vezi

:)

:hug:

 

da ciudata reactie ai :D ?! eu zic ca omul a facut o precizare, a dat o informatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...