Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma Vali nu stiu ce este cu tine dar nu te-am mai vazut asa frecvent pe forum, ai scris tu ceva dar prea putin fata de cum scriai. Nu ne mai arati si tu un filmuletz de-al tau, ceva? Ceva poze? Hai ca vine primavara si iti reintri in drepturile de pozator!

 

Punct ochit.

Daca suntem doi la care ne e dor de oarece ,va trebuii sa actioneze.

Altfel cum ?

Cu deosebit respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@hondaxx despre mine este vorba, apropo ma cheama Vali nu Dali ! dece Dali ?

mai tarziu modificat: scuze greseala mea :(

:laugh:

prezent, se striga catalogul ! :o

respectele mele pt toti, nu ai mai dat de mult un semn de viata papillioane! ce mai face omulnegru ? si eu astetpt sa vina vremea de iesit, sa mai cutreieram asfaltul, ca in vremurile bune, heheheheeh ce an o sa fie ! bateriile incarcate la camera, casetele pregatite, discul dur asteapta filmuletele iar teava ta (youtube) a mai marit spatiul pt filmari, sa nu uitam tancul de benzina plin pana la gura, pregatit de drum si distractie !

:blink:

HAI PRIMAVARA !!!

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a zis nimeni nimic de Dali... uita-te inca o data! :blink:

Era vorba de un Dani... si cunosc multi Dani pe forumul asta si ma intebam caruia dintre ei i-a cerut Papillon sa-l contacteze!

A! Unul dinte multii Dani de pe forum sunt chiar eu! In mod absolut intamplator! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a zis nimeni nimic de Dali... uita-te inca o data! :blink:

Era vorba de un Dani... si cunosc multi Dani pe forumul asta si ma intebam caruia dintre ei i-a cerut Papillon sa-l contacteze!

A! Unul dinte multii Dani de pe forum sunt chiar eu! In mod absolut intamplator! :laugh:

 

Scuza-ma hondaxx dar este vorba de un alt Dani, o cunostinat veche de a mea si mi-am permis fiind un topic de free-talk sa incerc sa-l contactez prin intemediul forumului mai ales ca am pierdut contactul cu el si am aflat de curand ca el citeste acest forum si se mai intereseaza de comunitatea moto din sibiu. Daca va citi va stii sigur ca despre el este vorba.

P.S. bravo ma Vali, in sfarsit o poza de la tine dar costumatia iti vine sa o iei la fuga. Nu e stilul tau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

papilioane vreo 2 persoane mau abordat dupa ce am postat filmuletele de la balea, spuneau ca te cunosc, nu stiu ce veri sau asa ceva, eu leam dat adresa ta de mail, din pacate nu mai am convorbirile cu ele :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

papilioane vreo 2 persoane mau abordat dupa ce am postat filmuletele de la balea, spuneau ca te cunosc, nu stiu ce veri sau asa ceva, eu leam dat adresa ta de mail, din pacate nu mai am convorbirile cu ele :blink:

 

 

Trebuia sa le iei numarul de telefon s le spunea-i ca le contactam eu cand aveam liber in agenda. ti-ai luat echipament nou?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miam luat nadragi, o pereche de ghete si o casca noua,

nadragi sunt mai profi decat de perechea de pantaloni pe care am avuto pe balea !

mia expirat asigurarea in 18, trebuie sa fac alta, ma gandesc ca la inceputul lunii martie, iar cand vom face o iesire voi prezenta echipamentul hehehehehehehe,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miam luat nadragi, o pereche de ghete si o casca noua,

nadragi sunt mai profi decat de perechea de pantaloni pe care am avuto pe balea !

mia expirat asigurarea in 18, trebuie sa fac alta, ma gandesc ca la inceputul lunii martie, iar cand vom face o iesire voi prezenta echipamentul hehehehehehehe,

 

Inseamna ca suntem pe aceiasi linie, yo mi-am luat casca noua, geaca noua, cizme noi si acum sunt in dubii, nu stiu ce sa fac, am de ales sa-mi iau pantaloni sau sa mor de foame si sa mananc pe la prieteni vre-o luna doua pana imi revin. Ce zici, dai o farfurie de ciorba ca iti dai seama ce aleg. :blink:

Editat de papillion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu mare drag dau farfuria de ciorba cand stiu ca avem in comun o pasiune :blink:, pana incepe sezonul ai timp sa aduni ceva bani dar vezi sa ai de benzina, dar si acolo te pot imprumuta cu vreo 5 litri

HAI PRIMAVARA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca suntem pe aceiasi linie, yo mi-am luat casca noua, geaca noua, cizme noi si acum sunt in dubii, nu stiu ce sa fac, am de ales sa-mi iau pantaloni sau sa mor de foame si sa mananc pe la prieteni vre-o luna doua pana imi revin. Ce zici, dai o farfurie de ciorba ca iti dai seama ce aleg. :D

Pai si eu iti pot oferi o farfurie de ciorba si iti mai dau si ceva dulce sa fie complet totu sa nu te strici la burtica ,eu am echipament dar nu mai am motor!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :laugh:

Dar per sa se rezolve totul pina la primavara

:o :( :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miati deschis apetitul de poze, sa va arat cateva poze in momentele de plictiseala;

intr-un fel ar fii prezentarea neoficiala a echipamentului pt urmatorul sezon, asa cum fac marile echipe de formula 1 sau cele de motogp, pacat ca nu este mobra langa mine :blink:, dar au sa fie si acele momente

 

post-17459-1200948873_thumb.jpgpost-17459-1200948893_thumb.jpg

post-17459-1200948946_thumb.jpgpost-17459-1200948992_thumb.jpg

post-17459-1200949004_thumb.jpgpost-17459-1200950966_thumb.jpg

 

o mica mobra de jucarie

 

post-17459-1200949241_thumb.jpg

 

HAI PRIMAVARA !!!

post-17459-1200948809_thumb.jpg

post-17459-1200949062_thumb.jpg

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: LA MULTI ANI :o si multa sanatate Sebi (alias Rookie), sa ai parte in viata numai de fericire si cat mai multe impliniri

La cati mai multi km parcursi pe motocicleta si sa ne vedem cu bine an de an :(

Sa ne traiesti, Sebi :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, Sebi (Rookie)! dorintele sa se indeplineasca atunci cand vei sufla in lumanarile de pe tort ! iti doresc tot ce iti doresti tu sa fii fericit si sanatos ! LA MULTI ANI !! :blink: :o :laugh:

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miati deschis apetitul de poze, sa va arat cateva poze in momentele de plictiseala;

intr-un fel ar fii prezentarea neoficiala a echipamentului pt urmatorul sezon, asa cum fac marile echipe de formula 1 sau cele de motogp, pacat ca nu este mobra langa mine :blink:, dar au sa fie si acele momente

 

post-17459-1200948873_thumb.jpgpost-17459-1200948893_thumb.jpg

post-17459-1200948946_thumb.jpgpost-17459-1200948992_thumb.jpg

post-17459-1200949004_thumb.jpgpost-17459-1200950966_thumb.jpg

 

o mica mobra de jucarie

 

post-17459-1200949241_thumb.jpg

 

HAI PRIMAVARA !!!

...faina sedinta foto dum cum se vede :laugh: cine a fost fotograful ? :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...