Sari la conținut

Postări Recomandate

 

mai tarziu adaugat:

hei uite cine mai da un semn de viata ! nu se mai folosesc carbuni, am o butelie de NOZ in ghizdan :bigstar:

ce mai face fiara ? sta bine acolo unde ai inghesuito ?

 

Nu sta deloc bine. O dor incheieturile si nu are loc sa se desfasoare. Cred ca e tensionata rau. La primavara presimt ca atunci cand o sa-i dau drumul de la carcera o sa-mi sara la beregata. Asa ca voi avea nevoie de ajutor sa o stapanesc.

Merci pentru ganduri vali. Duminica asta incerc sa fac prezenta la intrunire. :bigstar:

Editat de omunegru22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vali, daca fetele spun sa fii dezbracat spune-le si porecla care o ai in Cisnadie " VALI 2 TIR-URI"

Nu stiu la ce se refera :bigstar:

...hm..."vali 2 tir-uri"...oare ce vor sa zica baietii astia mei vali? :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 10:37 -------------
mai papillioane...am povestit toata ziua duminik...despre toate cele, dar nu ai dat mana cu mine ....sa-ti fie rusine :bigstar: ...asa acum nu stiu cum te cheama si trebuie sa-ti punem si tie o porecla ca lui vali :bigstar: :bigstar: :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 10:39 -------------
omunegru te asteptam cu bratele deschise :bigstar: ... noi, cei mai nou veniti pe forum :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oofffff topic !!! :bigstar: am racit !!! abia pot respira ! un ceai va rog ! nu mai pot ! bina ca racesc acum si nu cand este vremea buna de plimbat mobra

sper sa pot sa ma fac bine pana duminica la intalnire,

de cand citesc acest forum lam apreciat pe viomaddog, are cateodata o replica de poti cade de pe scaun !!!

 

HAI PRIMAVARA !!! sa moara microbi pana atunci !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oofffff topic !!! :bigstar: am racit !!! abia pot respira ! un ceai va rog ! nu mai pot ! bina ca racesc acum si nu cand este vremea buna de plimbat mobra

sper sa pot sa ma fac bine pana duminica la intalnire,

de cand citesc acest forum lam apreciat pe viomaddog, are cateodata o replica de poti cade de pe scaun !!!

 

HAI PRIMAVARA !!! sa moara microbi pana atunci !!!

 

Recomand plimbare cu mobra, viteza cat cuprinde siiii viziera ridicata pentru a se imprastia microbii prin aer si nu prin casca.

Cred ca e cel mai bun remediu de a scapa de microbi :bigstar:

 

Multa sanatate!

Copyright@ Vali doar pentru sezonul de gripa: "HAI PRIMAVARA!!! sa moara microbi pana atunci !!!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oofffff topic !!! :bigstar: am racit !!! abia pot respira ! un ceai va rog ! nu mai pot ! bina ca racesc acum si nu cand este vremea buna de plimbat mobra

sper sa pot sa ma fac bine pana duminica la intalnire,

de cand citesc acest forum lam apreciat pe viomaddog, are cateodata o replica de poti cade de pe scaun !!!

 

HAI PRIMAVARA !!! sa moara microbi pana atunci !!!

Si eu recomand aceeasi plimbarica cu motoru,cu vintul pe la nas putina miscare in oase si geva adrenalina pura ca numai asa te vindeci ca ai deja statul de calaret in sa si organismul tau a cedat din cauza opriri lui din a face acele iesiri regulate intrun fel si asa s-a suparat pe tine si pina nui dai corpului ceea ce doreste tot asa o sa fii,asa ca ascultati instinctul si urmeazati setea de a te da cu motoru :bigstar: :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 10:37 -------------</small><br/>mai papillioane...am povestit toata ziua duminik...despre toate cele, dar nu ai dat mana cu mine ....sa-ti fie rusine :bigstar: ...asa acum nu stiu cum te cheama si trebuie sa-ti punem si tie o porecla ca lui vali :bigstar: :bigstar: :bigstar:

 

imi cer mii de scuze, vezi m-am lasat purtat de valul de fericire de a vedea o fata motociclista si am uitat efectiv pe ce lume sunt. :bigstar: :bigstar: . Ma cheama Coco sau Cosmin, cum iti place tie, mie imi convin amandoua. Banuiesc ca pe tine te cheama Alinutza nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

imi cer mii de scuze, vezi m-am lasat purtat de valul de fericire de a vedea o fata motociclista si am uitat efectiv pe ce lume sunt. :bigstar: :bigstar: . Ma cheama Coco sau Cosmin, cum iti place tie, mie imi convin amandoua. Banuiesc ca pe tine te cheama Alinutza nu?

 

Acum te scoti si nu e prea elegant. Intai trebuie sa faci cunostinta cu o fata si pe urma te apuci de povesti.

Deh, cei 7 ani de acasa nu-i are toti. :bigstar: Uite asa iti pierzi prietenii mai Coco sau Cosmin sau Co

:bigstar: :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator trotinet

bay fratilor ce multe si ieftine au aparut sistemele astea autopropulsoare pe doua roti

ceva de vis. sper sa-si dea seama si conservarii si sa-i avutam cumva sa se uite mai bine in oglinzi si in lateral.

 

off topic la free talk. na

 

--- Mesaj completat în 31 Jan 2008 19:03 -------------

bay fratilor ce multe si ieftine au aparut sistemele astea autopropulsoare pe doua roti

ceva de vis. sper sa-si dea seama si conservarii si sa-i avutam cumva sa se uite mai bine in oglinzi si in lateral.

 

off topic la free talk. na

 

eu nu am carnet dar nu ma mai apuc ca e greu. miar fi placut si mie o motoreta dar nu cred ca imi cumpar ca nu ma lasa mama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bay fratilor ce multe si ieftine au aparut sistemele astea autopropulsoare pe doua roti

ceva de vis. sper sa-si dea seama si conservarii si sa-i avutam cumva sa se uite mai bine in oglinzi si in lateral.

 

off topic la free talk. na

 

<small>--- Mesaj completat în 31 Jan 2008 19:03 -------------</small><br/>

 

eu nu am carnet dar nu ma mai apuc ca e greu. miar fi placut si mie o motoreta dar nu cred ca imi cumpar ca nu ma lasa mama

No aici Trotinele poti zice ce vrei tu.Pai nu te lasa acum,mai incolo daca chiar vrei iti iei tu ,si-apai daca te feresti de ce-i greu ,fa ce-i usor. Totul are un pret.

Dar de greu nu-i sa faci carnet A,o gramada de prosti isi fac A ul.Nu cred ca nu -l poti face ,doar daca iesti un prost mult mai prost decat media prostilor. Asta tu o stii ,ca eu nu te cunosc.Si chiar si asa daca vrei cu tot dinadinsul poti sa-l faci.Eu iti doresc succes -in luarea carnetului si sati iei un motor fain. Depinde numai de tine-crede-ma. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 10:37 -------------</small><br/>mai papillioane...am povestit toata ziua duminik...despre toate cele, dar nu ai dat mana cu mine ....sa-ti fie rusine :crack: ...asa acum nu stiu cum te cheama si trebuie sa-ti punem si tie o porecla ca lui vali :lol: :crack: :crack:

 

imi cer mii de scuze, vezi m-am lasat purtat de valul de fericire de a vedea o fata motociclista si am uitat efectiv pe ce lume sunt. :lol: :) . Ma cheama Coco sau Cosmin, cum iti place tie, mie imi convin amandoua. Banuiesc ca pe tine te cheama Alinutza nu?

 

... :) ...Alinutza - Coco => incantata de cunostintza :hug:

 

--- Mesaj completat în 31 Jan 2008 20:29 -------------

Acum te scoti si nu e prea elegant. Intai trebuie sa faci cunostinta cu o fata si pe urma te apuci de povesti.

Deh, cei 7 ani de acasa nu-i are toti. :( Uite asa iti pierzi prietenii mai Coco sau Cosmin sau Co

:bigstar: :bigstar: :bigstar:

...ca mare dreptate ai :crack: ...papillioane nu te mai scoate :bigstar: :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 31 Jan 2008 20:31 -------------

bay fratilor ce multe si ieftine au aparut sistemele astea autopropulsoare pe doua roti

ceva de vis. sper sa-si dea seama si conservarii si sa-i avutam cumva sa se uite mai bine in oglinzi si in lateral.

 

off topic la free talk. na

 

<small>--- Mesaj completat în 31 Jan 2008 19:03 -------------</small><br/>

 

eu nu am carnet dar nu ma mai apuc ca e greu. miar fi placut si mie o motoreta dar nu cred ca imi cumpar ca nu ma lasa mama

...sunt de acord cu Karpatenwolf...e inposibil sa nu-ti iei A-ul...chestia e de legislatie , ca la condus 2/3 jaloane si gata...asa ca mergi inainte cu incredere :)

 

--- Mesaj completat în 31 Jan 2008 20:32 -------------

oofffff topic !!! :bigstar: am racit !!! abia pot respira ! un ceai va rog ! nu mai pot ! bina ca racesc acum si nu cand este vremea buna de plimbat mobra

sper sa pot sa ma fac bine pana duminica la intalnire,

de cand citesc acest forum lam apreciat pe viomaddog, are cateodata o replica de poti cade de pe scaun !!!

 

HAI PRIMAVARA !!! sa moara microbi pana atunci !!!

 

 

:bigstar: multe multe lichide si fructe si iti trece :( :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum te scoti si nu e prea elegant. Intai trebuie sa faci cunostinta cu o fata si pe urma te apuci de povesti.

Deh, cei 7 ani de acasa nu-i are toti. :bigstar: Uite asa iti pierzi prietenii mai Coco sau Cosmin sau Co

:bigstar: :bigstar: :bigstar:

 

Al draq om negru ce esti, te-ai gandit tu acuma sa vb de cei 7 ani de acasa cand noi am vorbit clar ca trec duminica dimineata pe la tine sa te iau cu masina sa mergem la intrunirea forumistilor si tu nada, nici nu te-ai trezit, stati toata ziua la calculator si butonati, numai gura e de voi. Normal ca am uitat sa fac cunostiinta ca ne-am aprins la niste povesti acolo in coltul ala de numa, dar tu nu ai de unde sa stii ca n-ai fost acolo asa ca nu mai vorbi pt ca nu stii. :bigstar: Sa vezi ce prieteni imi pierd dupa ce te tarai :bigstar:

 

A_X_L imi pare bine ca ai scapat de motoreta aia bantuita, de abia astept sa-l vad pe cel nou.

Alinutza data viitoare dau mana cu tine de 2 ori!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al draq om negru ce esti, te-ai gandit tu acuma sa vb de cei 7 ani de acasa cand noi am vorbit clar ca trec duminica dimineata pe la tine sa te iau cu masina sa mergem la intrunirea forumistilor si tu nada, nici nu te-ai trezit, stati toata ziua la calculator si butonati, numai gura e de voi. Normal ca am uitat sa fac cunostiinta ca ne-am aprins la niste povesti acolo in coltul ala de numa, dar tu nu ai de unde sa stii ca n-ai fost acolo asa ca nu mai vorbi pt ca nu stii. :bigstar: Sa vezi ce prieteni imi pierd dupa ce te tarai :bigstar:

 

A_X_L imi pare bine ca ai scapat de motoreta aia bantuita, de abia astept sa-l vad pe cel nou.

Alinutza data viitoare dau mana cu tine de 2 ori!

:bigstar:

mah spre deosebire de ala .... la asta nu stiu detalii :bigstar:) prea multe decat ca fostu propietar din sibiu .... m-a dezamagit cumplit ....in sensul ca astfel de persoane nu ar trebui sa aibe fzr..sau motor citez din el "mi-am luat motorul asta pt fitze"... sper ca am salvat motorul din mainile asupritorilor :bigstar:..dar mie dor de tzeava de esapament de la Bamse devil din carbon full :bigstar:(

 

astept noua intalnire:) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al draq om negru ce esti, te-ai gandit tu acuma sa vb de cei 7 ani de acasa cand noi am vorbit clar ca trec duminica dimineata pe la tine sa te iau cu masina sa mergem la intrunirea forumistilor si tu nada, nici nu te-ai trezit, stati toata ziua la calculator si butonati, numai gura e de voi. Normal ca am uitat sa fac cunostiinta ca ne-am aprins la niste povesti acolo in coltul ala de numa, dar tu nu ai de unde sa stii ca n-ai fost acolo asa ca nu mai vorbi pt ca nu stii. :bigstar: Sa vezi ce prieteni imi pierd dupa ce te tarai :bigstar:

 

A_X_L imi pare bine ca ai scapat de motoreta aia bantuita, de abia astept sa-l vad pe cel nou.

Alinutza data viitoare dau mana cu tine de 2 ori!

:bigstar: ok papillioane sa sti ca nu te uit...de 3 ori...una bonus :bigstar: ...cat despre bamse cel bantuit al lui alex, ma bucur si eu k a scapat de el , parca nu mai aud noaptea shuieraturi venind dinspre geam :bigstar: :bigstar:

(moto fiind sub geam)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...