Sari la conținut

Iesire in 2 la Munte


adolphyno
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe zapezica asta va fi superb  :laugh:

:laugh: te-ai inselat.N-am plecat la 12..ci la 14.drumul a fost uscat, dar enervant din cauza vantului lateral si a enduroiului care se balanganea dupa cum batea vantu'.Era de-a dreptul hilar cum dansam de cate ori trecea un tir si oprea pt. o secunda vantu' turbat.Am reusit sa ajungem pana la partia din Azuga.Dimineatza, in schimb, am inceput sa am un tic nervos: dau fuga la geam sa vad cata zapada s-a strans pe motoare..si surpriza ..sau nu..iar ningea :cheers: .Ne-am zis..asta e, s-a mai pricopsit Hasu si cu un DR...hai la microbuz.Noroc ca era destul de caldutz afara si nu s-a depus zapada, asa ca am scos bebelushele de la iernat si le-am dat bice spre casa.Minunat a fost pe Turbo-Zone :friends: asfalt uscat si viteza maxima :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super plimbarea voastra..din pacate eu si Roger nu am putut sa mergem dar promitem ca la urmatoarea iesire o sa fim si noi prin zona...Adolphino, ce bine arati in poza aia! :friends: Faceai balet? :cheers: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misiunea a fost dusa la bun sfarsit cu succes! "Fetele" au ajuns acasa in siguranta.

 

Urmeaza sa aduc proofs cand imi va merge netul acasa.

 

@Gilda :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In bunatatea lui Cata a insistat sa "plimb" Dr-ul din Sinaia in Azuga, pe care l-am stricat :friends:

post-13-1111445196_thumb.jpg

Editat de adolphyno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai..a fost frumos...gata cu frigu' ..vine vara :friends: .

@Adolphyno: nu vrei sa-ti dau si cbr-u la urmatoarea tura?poate-l strici si pe ala..ca si asa vreau sa-l vand :laugh: :cheers:

pt. cei care nu stiu..a fost pura coincidentza....da' se-ntampla cam des la tine..asa-i? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, felicitari! Cine v-a facut inconstienti, nu e motociclist. Nu-i curge ulei prin vene. La anu' propun partia de la Clabucet ca traseu. Eu unul vorbesc foarte serios si o sa imi pregatesc motorul in genul celui din poza postata de Joe Black.

Bafta si va asteptam la o betivaneala la Ploiesti... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MA inscriu si eu ma bag si eu!!!!

Ca nici mie nu imi place ce zici boierule ma primiti si pe mine????? :banana: :laugh: :ok: :grinbandit:

ce mai ma baieti a fost super pacat ca nu am mai prins si eu ceva Jack ! da asta e alta data si mai lata!

Bafta multa!!! ALIN AZUGA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...