Sari la conținut

Taxi Fugit De La Locul Accidentului


LimpTA
 Share

Postări Recomandate

solutiile moderne sunt useless! legea nu ne protejeaza deloc ,ba mai rau ii incurajeaza; e o vb ,bataia e sfanta! le-as rupe capul fara resentimente :finger:

 

 

pai imi taie mie ala calea, eu il feresc sa nu il omor (daca e pieton) ,sau sa nu ma omoare (conserva) si ma duc dracu' pe jos ,motorul meu se face pulbere si daca nu exista contact sa nu fie inculpat? ba mai rau cazul acestei discutii... casco e scump , nu imi permit si mi se intampla asa ceva... raman pieton ? si sa mai traiesti cu ideea ca nu ai nici o vina, si in schimb mai primesti degetul mijlociu si injurii ... jungla!!!

Editat de Luc1f3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ma intreb de ce cei mai multi dintre noi sunt fortati sa se resemneze atunci cand li se intampla o nedreptate iar bulangii care dau peste noi intentionat, nu-si pun probleme de genul asta? O gramada de insi scot imediat: bate, cutite, spreiuri, mai nou butelii, arunca cu sticle de apa dupa tine fara sa se gandeasca la consecinte......iar noi stam si rumegam la nesfarsit, adanciti intr-o stare de meditatie profund pacifista in cautarea propriului sine, ce-i putem face aluia pe cale legala? In ultima instanta, fiecare isi are propria solutie cand se afla intr-o astfel de situatie, dar cred ca apelul la cel mult trei prieteni, fara tam-tam, fara sa afisezi ceva pe site, reprezinta o solutie viabila......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...