Sari la conținut

Service Kawasaki


theBD
 Share

Postări Recomandate

Vine, vine primavaraaaaaaa

 

si motoreta trebuieshte regulata...

 

vreau si eu recomandari pt un service capabil sa puna la punct 2 buc Kawa VN750 .. posesia subsemnatului si a lui Lupalb..

 

merci :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Sunati-l pe Gica:0722/794.901.Are garajul in zona Piata Chibrit.Acolo am si eu VN-ul 1500.Daca mergeti pe la el poate chiar imi si vedeti scroafa!Este un tip priceput si va poate ajuta.Spuneti-i ca sunati din partea mea.

Bafta..

LUIGI VICOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luigi, omul mă interesează să ştie să facă un reglaj de carburatoare şi să fie profesionist în ceea ce face...eventual şi aprinderea şi alte mici chestii inerente, dar în pricipal carburatoarele.. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BD-ule, hai că am vreo 3 numere de telefon de oameni recomandaţi ca fiind serioşi...

Te convoc mâine la o bere după ce-mi iau pălărie de piele ca să vorbim şi să ne hotărâm asupra mecanicului! :cheers: :friends: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Servus..

Se vede treaba ca ati fost tare atenti la ce am scris eu acolo!!

Cind v-am spus ca este omul care inca lucreaza la VN-ul meu nu am spus degeaba asta.

Eu am crezut ca va intereseaza sa va rezolve motoarele,dar daca voua va place sa postati pe aici nu aveti decit!

Bafta multa!

LUIGI VICOL

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit cu daniel iordache de la yamaha care are si un asociat (doru) cu un garaj privat pe undeva prin colentina.. vom purcede spre destinatie in acest weekend.. si vom vedea .. daca nu suntem multumiti, vom apela la serviciile mecanicului tau d'le luigi. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca intrebarea imi este adresata mie te las pe tine sa descoperi.. daca ii este adresata lui luigi.. i'l las pe el sa-ti raspunda :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus..

Se vede treaba ca ati fost tare atenti la ce am scris eu acolo!!

Cind v-am spus ca este omul care inca lucreaza la VN-ul meu nu am spus degeaba asta.

Eu am crezut ca va intereseaza sa va rezolve motoarele,dar daca voua va place sa postati pe aici nu aveti decit!

Bafta multa!

                            LUIGI VICOL

LUIGI, TheBD a intrebat daca omul are scule...noi am cerut un sfat pentru care iti multumim, dar asta nu denota o obligatie din partea noastra sa mergem la mecanicul tau...oricum, multumimi pentru sfat!

P.S. : vezi ca nu mi-a raspuns nimeni la telefonul lui Nea Gica, desi am sunat de mai multe ori sa ma interesez!

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
LUIGI, TheBD a intrebat daca omul are scule...noi am cerut un sfat pentru care iti multumim, dar asta nu denota o obligatie din partea noastra sa mergem la mecanicul tau...oricum, multumimi pentru sfat!

P.S. : vezi ca nu mi-a raspuns nimeni la telefonul lui Nea Gica, desi am sunat de mai multe ori sa ma interesez!

Numai bine!

Servus..

Te-as ruga sa si citesti posturile mele,in caz ca nu ai facut-o!

Bineinteles ca nu este nici o obligatie!

Ai dedus tu asa ceva??

De unde??

Din moment ce eu am facut doua motoare bucati la Gica si el mi le-a facut la loc(basca mai si merg!!) inseamna automat ca are si sculele adecvate,nu?

Cu asta i-am raspuns si lui Wizzie.

Lupule:mai incearca cu telefonul,poate omu' o fii ocupat!

LUIGI VICOL

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Servus..

Te-as ruga sa si citesti posturile mele,in caz ca nu ai facut-o!

Bineinteles ca nu este nici o obligatie!

Ai dedus tu asa ceva??

De unde??

Din moment ce eu am facut doua motoare bucati la Gica si el mi le-a facut la loc(basca mai si merg!!) inseamna automat ca are si sculele adecvate,nu?

Cu asta i-am raspuns si lui Wizzie.

Lupule:mai incearca cu telefonul,poate omu' o fii ocupat!

                                          LUIGI VICOL

da piese de kawa sunt pe la dumnealui?(amortizoare,ax roata fata, ax ghidon)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...