Sari la conținut

batrana doamna - mobra s50


badogistu
 Share

Postări Recomandate

norok .....dar nu prea mai intra lumea pe aici....ia sa va intreb ceva.....se potriveste oare un motor de minsk pe mobra?? din cunostintzele voastre. mi'as lua un motor de minsk si l'as monta pe mobra dar....nu am cum sa vad daca se potriveste asa ca...va rog pe voi sa ma ajutatzi. acuma...eu as lua motoru ...dar nu stiu daca o sa pot sa o inscriu. trebuie sa ma duc azi sa intreb la RAR si apoi fac ce am de facut. oricum.....nevoie de piese de mobra tot mai am.....chiar nu avetzi nimik????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ma dar nu mai zice nimeni nimik pe aici?? vreau si eu sa cumpar niste piese de mobra....cine ma ajuat dar sa nu vie mai departe de ....700de km de iasi. ca nu imi convine la posta...paltesc prea mult :D) si...am auizit ca este cineva care are catre tehnica de mobra???? sa se faca auzit sa ii zic vre'o doua...apropo...is din iasi ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Am si eu o mobrineta modificata si ma bucurat de ea pana acum.am avut probleme cu rezervoru' avea rugina si se infunda robinetu' asfalt uscat salutari cu faru'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o mobrineta modificata si ma bucurat de ea pana acum.am avut probleme cu rezervoru' avea rugina si se infunda robinetu' asfalt uscat salutari cu faru'

 

daca tot dezgropi tu mortii pe forum, ia cauta tu topicu ala cu manualu de mobra si adu-l la actualitate, si poate le gasesti si pe celelalte, asta sa nu se mai deschida topicuri gramada ca vreau nu stiu ce manual :)

 

PS: si poate face nea @Aleko un up peste line la topicurile de baza, sa nu se mai deschida topicuri aiurea, ca multa lume nu prea cauta prin topicuri

 

bafta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...