Sari la conținut

Motociclismo No 9


marque
 Share

Postări Recomandate

este in neregula faptul ca a fost dat la tipografie odata cu catalogul atv & quad si se pare ca baietii de acolo au cam incurcat borcanele. dovada, catalogul e pe piata, desi nu era prioritatatea numarul 1, iar acum revista intarzie...

 

<small>--- Mesaj completat în 23 Dec 2007 23:03 -------------</small><br/>dupa ce a fost informata ca revista a iesit din tipografie, echipa motociclismo a petrecut alaturi de supercar si cox, la spice, unde am avut coltul nostru de rockeri satanisti, continuarea o stiti.

este ca te simti mult mai ''''motociclist'''' mai trendy , mai singe la tava daca faci semnul ala :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inapoi in bucuresti si eu

 

La Multi Ani si mersi tuturor pentru cuvintele faine! Tin sa imi cer scuze pentru erorile de editare din articolul cu EICMA. Treaba sta cam asa si chiar nu vreau sa fac pe desteptul.

 

Dupa ce ai scris un text, chiar daca il tot recitesti ai tendinta sa sari peste erorile pe care le-ai facut si de aceea se folosesc corectori. In cazul de fata, nu dau vina pe nimeni, dar se pare ca si corectorul a fost sedus de text asa ca a sarit peste greseli. O sa incerc sa fac si pe corectorul pentru ca m-am simtit foarte prost cand am gasit greselile.

 

@jenifer: care semn? eu sunt baiatul cu "pleata", daca te referi la baiatul cu semnul cu coarnele, el e Marius si o facea pur si simplu la misto. Si oricum, noi nu trebuie sa ne simtim motociclisti, ci chiar suntem.

 

Si oricum, chestia asta cu cine e mai mare motociclist mi se pare o mare tampenie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este ca te simti mult mai ''''motociclist'''' mai trendy , mai singe la tava daca faci semnul ala :bigstar:

 

Haoleu, conasule, nu dadea! :P

Ce nu a specificat marque este ca pozele au fost facute intr-o stare inaintata de... euforie bahica. Asa ca ne prosteam si noi la aparat care cum puteam.

 

In alta ordine de idei, as vrea sa va urez un an excelent si cat mai... motociclistic tuturor si sa va multumesc ca ne-ati citit. See you out there!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urmatorul numar va aparea la inceputul lunii februarie, max in data de 5 o sa fie pe toate tarabele. legat de hebo.ro, importatorul respectiv ne-a dat acea adresa si ne-a spus ca siteul o sa fie gata in scurt timp. asa ca, putintica rabdare, te rog!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

O parere: cam multe greseli gramaticale si cuvinte lipsa in numarul 9. Corectorul a plecat in vacanta ? :bigstar:

 

Si eu am observat...plus ca la un moment data Moto Morini este incurcat cu Moto Guzzi. Nu-i a buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact, insa nu e incurcat, era o sageata care pleca in alta directie. totusi cred ca "nu i a buna" e prea mult spus. hai sa vedem cum e numarul de februarie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...