Sari la conținut

SUPER IJ YUNKER


hell biker
 Share

Postări Recomandate

Nu cred ca se gaseste. Oricum la ce iti trebuie ca este o motocicleta de cacao. Este foarte proasta. A fost lucrata cu picioarele din spate! :cheers:

Este de asemenea si foarte scumpa. Iti faci una de zece ori mai tare in Romania cu materiale de mult mai buna calitate...iar pretul nu se compara!

Ce vezi tu acolo este o "janghina" de Jupiter5 cu racirea putin imbunatatita. Are aceleasi performante cu ale oricarui Jupiter5. Iti insa recomand mai bine Planeta5.

 

Numa' bine! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a vazut una in Bucuresti , la o firma de securitate BIP SECURITY dar a fost atat de buna incat au vandut-o; la fel si cu un Volk.......

Morala: nu tot ceea ce arata bine inseamna ca si merge la fel de bine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipic comunist: aceeasi Marie cu alta palarie si la un pret cat una vestica de calitate.Am vazut la reprezentanta la Suzuki una in genul Ij-ului de mai sus la un pret CIP de 3700, deci rusul vrea pe roaba lui aproape cat japanul pe o motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si desfacut un motor dinasta la 4000 km(???)...da,da la 4000

schimbat tot in el de mini(furci la cutie,placi de ambreiaj,rulmenti la ambielaje si cutie,ambielaje,simeringuri,pistoane bolturi,segmenti,cilindri,q-lase kre erau toate foarte curios de foarte uzate )......foarte prost

difera cil,q-lasele,capacu ambreiajului kre are lipit k nuca-n perete o vai mama ei pompa de apa,pistoanele(sunt mai mari in diametru fata de jup5)si au segmentii mai subtiri,,asta zic k e o treaba buna,in rest e tot jup5

nu e kiar iunker da acelesi mot pus pe o utilitara...uitati-va la pozele astea facute de mine.mmmm....sunt prea mari si nu le pot pune ori nu ma pricep io.da-mi um pm cu mailu tau si-ti trimit neste poze.

cum am zis la 4000n a crapat un piston in ea exact de la jumatatea diametrului boltului :grinbandit: ....curios k cu ea circula un tataie kre are ij 56 de vo 30 de ani si nu pot zice k si-a batut joc de ea..doar a calarit-o un cunoscator nu un terkia-berkia

cel mai bun e planeta5..dupa cum zic si ceilalti dinaintea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...