Sari la conținut

Salon Moto Viena 31ian-02feb 2008


KHK
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

 

Pt cine este interesat, de joi 31ian pana duminica 2februarie la Viena are loc un salon moto.

M-am gandit ca fiind aproape, mai ales pt cei din vestul tarii, ar putea fi o tentatie.

Personal, abia astept sa vad noile GS de la BMW.

 

Site-ul oficial: www.diebike.at Din pacate cred ca este doar in limba germana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare!

 

Pt cine este interesat, de joi 31ian pana duminica 2februarie la Viena are loc un salon moto.

M-am gandit ca fiind aproape, mai ales pt cei din vestul tarii, ar putea fi o tentatie.

Personal, abia astept sa vad noile GS de la BMW.

 

Site-ul oficial: www.diebike.at Din pacate cred ca este doar in limba germana.

 

 

 

salutare rog frumos detali la cite pasarele am sar putea sa vin unde se tine in wiena duminica dimineata sar putea sa vin vin daca vin special mai mult a ma desmorti dupa iarna astept detali

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost astazi la salonul moto. Din pacate destul de aglomerat, foarte complicat sa faci niste poze reusite. Incerc totusi sa pun cateva.

 

 

 

 

 

Cel mai interesat am fost de noile GS de la BMW dar era nebunie la ele, mai ales la F800 pe care am reusit totusi sa fac o poza. Ceea ce am apucat sa remarc este saua ingusta ca sa poti sta in picioare deci enduristilor le va place.

Mai multe impresii o sa-mi pot face pe 8martie la deschiderea sezonului BMW cand probabil voi face drive-test cu toate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...