Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

dau la schimb machete noi (18 - 20 primaveri maxim, 90/60/90) pentru modele vechi (30-40 primaveri maxim, folosite dar nu uzate) :D

 

 

intristing...as avea o vecina macheta care se incadreaza :D

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragon, hahahaha, te spun. Io am rezolvat cu dragonu si duminica daca vremea tine cu noi bagam Cheia. Azi scap mai repede. Hammere unde te vizitam? Home?

Ba io picamar (pickhammer nu am). Am un picon (un picamar muuuuult mai mare de se monteaza pe excavator). Sonea, daca ma superi si tragi fetele de ghiozdanel, cu ala pot sa iti fac fereastra mai mare si sa te gadil cu piconul la talpi.

 

Nu mi-e frica, nu mi-e frica de bau bau.

Ce sa-ti spun,nasul intodeauna are ceva mai mare..Imi e si frica sa ma gandesc cum face ala ,de fapt cred ca patul se va transforma intr-un leagan,daca mai stau mult pe langa Buburuza nu o sa mai aud deloc asa ca zgomotul nu va mai fi o problema.

 

ok, spun decat la .... stii tu .. :D , ramane in familie

Sa nu-i spui lu Iulia Hohan......

 

Mergem maine la miting?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

400ron? pe ce/cate locuri? 400/luna? doar o parcare, fara acoperis?

n-am inteles clar despre ce e vorba, dar pare destul de mult....

 

400ron pt 4 motoare deci 100ron de persoana.

Parcare ingradita, fara acoperis, urmand, dupa spusele patronului sa ia acoperis din banii dati de noi in cateva luni.

Si mie mi se pare putin cam mult, dar pt cei fara alte solutii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa-ti spun,nasul intodeauna are ceva mai mare..Imi e si frica sa ma gandesc cum face ala ,de fapt cred ca patul se va transforma intr-un leagan,daca mai stau mult pe langa Buburuza nu o sa mai aud deloc asa ca zgomotul nu va mai fi o problema.

 

 

Sa nu-i spui lu Iulia Hohan......

 

Mergem maine la miting?

 

 

nu pot decat dupa ora 12 , dupa free

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine, sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Cei care puteti veni sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere, steaguri si pancarte cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata sa fie transmise de presa mai departe. De asemenea, va fi inregistrat imnul motociclistilor. Dati mai departe pe mess

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine, sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Cei care puteti veni sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere, steaguri si pancarte cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata sa fie transmise de presa mai departe. De asemenea, va fi inregistrat imnul motociclistilor. Dati mai departe pe mess

 

 

oare se duce cineva??? eu unul nu! :D sunt sictirit de astfel de manifestatii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma duc, ca doar nu mi am pus degeaba cauciucuri noi la carje :D si poate dupa dau si o tura pe la everest. Rippere ce zici?

 

 

maine dimineata am neste treburi, asa ca nu stiu daca reusesc sa ajung. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai buna a fost aia de toamna-iarna, ce asistente bune am avut :finger:

 

hai sa mai deranjam si alte topicuri, unde ne mutam?

 

undeva unde is multe fete :bigstar:

 

P.S: noi de ce nu avem topic cu everest? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...