Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Cine merge weekend-ul viitor la mare? Pe langa plimbare, putem sa si vedem ceva interesant acolo: :unsure:

 

"Competiția aviatică de nivel mondial, Aero GP 2008, va avea loc pe 7-8 iunie, în zona hotelului REX din stațiunea Mamaia între orele 13:00 – 18:00. Echivalentul aviatic al Formulei 1, Aero GP implică avioane puternice, zboruri la doar 10 m de nivelul solului si circuite restrânse, pe care se desfăsoară o cursă aeriană, dog fight (luptă) si demonstratii de acrobatie. La competiție participă cei mai buni piloți militari Âşi civili din lume. AceÂştia îÂşi vor face intrarea oficială printr-o manevră periculoasă Âşi o demonstrație de precizie, trecînd cu aeronavele pe sub podul de la Agigea."

 

Cica se asteapta sa vina in jur de 500.000 de turisti pentru evenimentul asta... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu mai stiu exact daca nu cumva Zuzu era cel care zicea de actiunea asta de la Mamaia. Stiu sigur ca s-a dus sambata la Clinceni, unde a avut loc o demonstratie. Eu lucrez, ca, altfel, as merge si eu... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca n-ati venit ieri la paintball. Nici nu stiti ce ati pierdut :)

A fost super tare!!

 

Data viitoare vrem sa mergem la laserzone. Am inteles ca s-a deschis unul si in Militari. Poate mergem intr-un weekend :unsure:

 

E unul langa BGS. Am vazut doar ca scrie laserzone, nu stiu cum e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jonlupe, ai cam facut ochii mari azi dimineata cand m-ai vazut pe Varadero imbracat la cravata, nu? :unsure:

Banuiesc ca nu m-ai recunoscut :)

Ce cautai ma in...armura? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jonlupe, ai cam facut ochii mari azi dimineata cand m-ai vazut pe Varadero imbracat la cravata, nu? :)

Banuiesc ca nu m-ai recunoscut :(

da-mi voie sa fiu putin offtopic: pls, fa-o pt mine, vino odata la ursu asa :rose: ador barbatii la costum pe moto :unsure: :D Dau de baut! :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi voie sa fiu putin offtopic: pls, fa-o pt mine, vino odata la ursu asa :rose: ador barbatii la costum pe moto :unsure: :D Dau de baut! :) :D

 

Si eu care ma simteam super penibil... Bine ca mi-ai spus :( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu laser zone ...va dau cateva detalii ai arme cu laser si o groaza de oglinzi plus ca e intuneric bezna acolo in 'labirintul ala'..........e super fun dai cu capul in toate oglinzile pe acolo :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu care ma simteam super penibil... Bine ca mi-ai spus :) :unsure:

Vai...am patit odata la stop cu un tip imbracat la costum, cu o casca flip-up, ii se vedea fata, pe un enduro...salivam si ma benoclam la el, incat am uitat si de stop, si ca s-a facut verde...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jonlupe, ai cam facut ochii mari azi dimineata cand m-ai vazut pe Varadero imbracat la cravata, nu? :)

Banuiesc ca nu m-ai recunoscut :P

eram in dubiu... parlamentam cu Simona: Borris o fi, sau n-o fi el... :D

oricum, itsi shedea bine in cravata pe moto, ti-am si aratat! :D

 

da-mi voie sa fiu putin offtopic: pls, fa-o pt mine, vino odata la ursu asa :rose: ador barbatii la costum pe moto :unsure: :D Dau de baut! :) :)

si pentru costumul lui Adam, ce dai? :lol: :(

 

Cu laser zone ...va dau cateva detalii ai arme cu laser si o groaza de oglinzi plus ca e intuneric bezna acolo in 'labirintul ala'..........e super fun dai cu capul in toate oglinzile pe acolo :lol:

deci venim cu echipamentul moto, in principal castile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai...am patit odata la stop cu un tip imbracat la costum, cu o casca flip-up, ii se vedea fata, pe un enduro...salivam si ma benoclam la el, incat am uitat si de stop, si ca s-a facut verde...:unsure:

o Africa Twin? Casca neagra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram in dubiu... parlamentam cu Simona: Borris o fi, sau n-o fi el... :unsure:

oricum, itsi shedea bine in cravata pe moto, ti-am si aratat! :)

 

 

si pentru costumul lui Adam, ce dai? :rose: :)

 

 

deci venim cu echipamentul moto, in principal castile...

 

Eu am stat cu geaca de motor si cu genunchierele la paintball :D

Oricum in patru jocuri o singura bila m-a atins :(

 

Mergem la laser zone? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupica, tu intorsesi ieri dimineata la Lujerului? :) Eram cu masina si te-am vazut. :unsure:) Shpionaj in toata regula :)) Ai intors la semafor si ai luat-o inapoi spre Gorjului. In jur de... nu mai stiu, 10-11..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu exact daca nu cumva Zuzu era cel care zicea de actiunea asta de la Mamaia. Stiu sigur ca s-a dus sambata la Clinceni, unde a avut loc o demonstratie. Eu lucrez, ca, altfel, as merge si eu... :unsure:

intr-adevar o sa fiu si sambata la constanta cu mai multi prieteni. aero GP este cea mai importanta demonstratie de aviatie sportiva din lume. din cate am inteles este a doua editie la noi, publicul va sta pe plaja iar avioanele vor performa deasupra marii. va fi acolo si un sportiv de la clinceni mihai dobre tone (22 ani)

http://aero-gp.com/ pt weekendul viitor

 

http://justfly86.wordpress.com/ sunt acolo poze cu cantonamentul de la deva unde apar si membrii formatiei de 4 cei care au facut show sambata trecuta la clinceni

 

si iar pt weekend-ul viitor http://www.xtrem.ro/stiri/2616/aero-gp-200...nea-mamaia.html

Editat de Zuzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut partenera ptr sex......fara obligatii =)) Doritoarele sa posteze..aici :)

Avem topic pentru matrimoniale, bre!! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupica, tu intorsesi ieri dimineata la Lujerului? :) Eram cu masina si te-am vazut. :unsure:) Shpionaj in toata regula :)) Ai intors la semafor si ai luat-o inapoi spre Gorjului. In jur de... nu mai stiu, 10-11..

ieri dim?

am fost pana in sema parc, la ora aia cred ca ma intorceam de acolo, dar nu-mi dau seama, de unde zici ca veneam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupone, veneai dinspre Gorjului si te intorceai spre Gorjului, m-am gandit ca poate ai uitat ceva. Vineri ne vedem, tovarasi? Si, daca da, unde? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...