Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stai si tu vre-o 2-3 saptamani, ca un sfert sunt cu plasticele pe margine, luate sau pe vine :rock:

 

nu ai inteles gresit :cheers: eu ies in fiecare wekend aproape din bucuresti, prin tara ..plimbari, distractii ..peisaje frumoase dupa cum ziceam...doar ca mai trag si eu cu ochiul pici pi la voi prin ograda, si vad ca numai la suc si poli iesiti...luv all :( ...si eu sunt din militari dar nu prea am avut okazia sa ne vedem...va stiu decat pe cativa..... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea ai sange in 00 sa faci un pariu, nu :) ?

tu vrei neaparat sa pierzi un pariu? Ti-am dovedit cu programarea ca vorbesti timpenii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai dovedit nimic! Sustine!

ce sa-ti mai sustin Cristi. Ai zis ca tu te programezi in 7 zile. Ti-ai luat teapa, ti-ai luat. Daca faceam pariu cu tine pierdeai. CORECT? Te bucuri ca nu ai pus atunci pariu si speri ca acuma o sa cistigi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa-ti mai sustin Cristi. Ai zis ca tu te programezi in 7 zile. Ti-ai luat teapa, ti-ai luat. Daca faceam pariu cu tine pierdeai. CORECT? Te bucuri ca nu ai pus atunci pariu si speri ca acuma o sa cistigi?

Dah, credeam ca fraieru ca ei se tin de ce spun :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Unde se ascundea lupul moralist

unde?

 

Aveam geaca pe mine.Aceea cu 74 pe fata.Nr lui Daijiro Katoh,Casca Manusile si cismele Probiker. Incearca sa iti aduci mai bine aminte.

se prea poate sa nu fi retinut eu bine. :)

 

Ne-am certat cu cei de la Nest asa ca nu mai mergem acolo :cheers:

albastra, nest, ce urmeaza?

sau sunt io prea rautacios la ora asta? :P

 

ok, vad ca incepeti sa construiti bisericute , frumoasa ideia ...

Distractie placuta

si ar fi frumos din partea lor sa-si faca si un alt topic/forum/server, aici sa ramana si sa se agite restul lumii care nu se cunoaste :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

albastra, nest, ce urmeaza?

sau sunt io prea rautacios la ora asta? :cheers:

 

 

si ar fi frumos din partea lor sa-si faca si un alt topic/forum/server, aici sa ramana si sa se agite restul lumii care nu se cunoaste :(

 

 

:)

Editat de Amrita Devi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

QUOTE (Borris @ Jun 19 2008, 07:11 PM)

:cheers:) Unde se ascundea lupul moralist

 

unde?

Chiar nu ai inteles unde bate replyul asta sau doar aveai niste rautati? :rock:

 

albastra, nest, ce urmeaza?

sau sunt io prea rautacios la ora asta? :(

 

Albastra, Nest si multe altele. Le luam pe toate la rand si ne oprim la prima la care nu trebuie sa lasam milionul pe seara pentru ca "gresesc" ei calculul. :(

 

si ar fi frumos din partea lor sa-si faca si un alt topic/forum/server, aici sa ramana si sa se agite restul lumii care nu se cunoaste :P

 

Sa ne facem alt topic/forum/server pentru ca am fost 4-5 insi acasa la un tip pe care tu nici nu-l cunosti? Cata ostilitate frate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca s-a lasat cu urmari dupa seara de ieri.......Nu posteaza nimeni.O sa pun cateva pozemai incolo,daca le vreti pe toate,vi le dau pe mess.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde?

 

 

se prea poate sa nu fi retinut eu bine. :crack:

 

 

albastra, nest, ce urmeaza?

sau sunt io prea rautacios la ora asta? :crack:

 

 

si ar fi frumos din partea lor sa-si faca si un alt topic/forum/server, aici sa ramana si sa se agite restul lumii care nu se cunoaste :crack:

 

 

 

IGNORE......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu ai inteles unde bate replyul asta sau doar aveai niste rautati? :crack:

am inteles de prima oara, dar m-am facut ca ploua la replica ta usor rautacioasa :crack:

nu vreau sa incepem polemici de doi bani aici pe topic, discutii de genul asta exista pe multe alte topicuri; daca vrei putem discuta mai departe pe tema asta la o bere, hai sa nu poluam topicul.

 

 

Sa ne facem alt topic/forum/server pentru ca am fost 4-5 insi acasa la un tip pe care tu nici nu-l cunosti? Cata ostilitate frate :crack:

n-are legatura cu nimic faptul ca nu-l cunosc pe tipul respectiv, foarte bine ca va adunati la distractie, observatia total lipsita de ostilitate era ca fiind topic public aici, pentru toti din militari, anunturile de intalniri in cadru restrans ar trebui anuntate in cadru restrans, macar din politete, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oarecum de acord cu ultima ta afirmatie jonlup, cu 2 obiectii insa:

- cei care au venit reprezinta deja majoritatea celor ce posteaza aici (mai des) si ies la berica; crede-ma pe cuvant, n-are rost se ne legam de amanunte :crack:

- nu ne avem toti pe messenger, pe mobil sau alte forme de contact. Nu e nici unul (afar' de mine) centrala telefonica si are numerele tuturor ceilalti. Asa ca se anunta aici, iar cei ce nu sunt vizati, pot sa se faca ca ploua, pentru ca oricum, as I said before, majoritatea celor ce vin des la bere au venit si acolo. Vino si tu mai des, iesi cu noi in Poli, la plimbari, prin cluburi etc si o sa fii si tu invitat :crack:

 

LE: acu' serios nu inteleg de ce te deranjeaza ca am postat noi aici ca bisericuta noastra a iesit la plimbare. Daca iti pare rau ca nu ai fost invitat, baga-te si tu in seama cu lumea mai des :crack: Daca nu te intereseaza de gruparea asta, stai relaxat, nu te mai stresa :agree:

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino si tu mai des, iesi cu noi in Poli, la plimbari, prin cluburi etc si o sa fii si tu invitat :crack:

LE: acu' serios nu inteleg de ce te deranjeaza ca am postat noi aici ca bisericuta noastra a iesit la plimbare. Daca iti pare rau ca nu ai fost invitat, baga-te si tu in seama cu lumea mai des :crack: Daca nu te intereseaza de gruparea asta, stai relaxat, nu te mai stresa :crack:

ufff... nu m-a deranjat ca nu am fost invitat eu personal.

ma "bag in seama" in limita posibilitatilor si a timpului.

e urat ca ma interpretezi ca "stresat", dar nu ma mai deranjeaza demult prejudecatile, fiecare le stie pe-ale lui si trage concluzii cum vrea, e o tara libera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ufff... nu m-a deranjat ca nu am fost invitat eu personal.

ma "bag in seama" in limita posibilitatilor si a timpului.

e urat ca ma interpretezi ca "stresat", dar nu ma mai deranjeaza demult prejudecatile, fiecare le stie pe-ale lui si trage concluzii cum vrea, e o tara libera.

 

Astea fiind zise... Cand ne mai vedem si noi la o bere? :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...