Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Btw @alaur si eu am terminat in 2003 Liceul teoretic "Tudor Vladimirescu" ! Ti-am dat un PM ,pt ca sigur te cunosc ==> :) <== !

Primo: bine-ai venit!! :rock:

 

Secundo: AU!! ce de zmailiuri, sa muara cichicean!! :(

 

Third: Cat de bine o cunosti?? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just John! Bine te-am gasit ! :moto:

2nd : Crede-ma ca pot mai mult de atat! :( :D :( Si lasa-l in pace pe om! De ce mai sa moara? :P :P :D Lasa-l si pe el sa se bata linistit !:lol:

3rd : Pai am zis ca nu stiu exact cine este , dar cu siguranta o cunosc avand in vedere ca este nascuta in acelasi an ca si mine!:P :cheers: :rock: :(

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am certat cu cei de la Nest asa ca nu mai mergem acolo :)

 

Da' ce au facut aia de la Nest?

 

Daca e vb de "viteza" supersonica cu care aduc comenzile, subscriu. Am asteptat 40 de min pentru ceva ce trebuia doar aruncat pe gratar...

 

Pacat de carciuma ca e ok...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3rd : Pai am zis ca nu stiu exact cine este , dar cu siguranta o cunosc avand in vedere ca este nascuta in acelasi an ca si mine!

..dar zmailiu' folosit este destul de.. personal.. ( e vorba de :) ) :(

 

..ovcorz ca mintea mea NORMALA s-a gandit automat la imagini romantice.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce au facut aia de la Nest?

 

Daca e vb de "viteza" supersonica cu care aduc comenzile, subscriu. Am asteptat 40 de min pentru ceva ce trebuia doar aruncat pe gratar...

 

Pacat de carciuma ca e ok...

 

Si viteza si notele incarcate de fiecare data.

 

Da, e ok carciuma, dar nu-i nimic. Gasim noi alta mult mai buna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna !

Primul post :( !

Din pacate nu am inca permis , insa dupa licenta promit sa ma apuc de scoala ! :)

Nu am nici o vitezana ! Ca incepatoare stiu ca imi trebuie ceva mic! :lol: Am o comunista mica : Manet S 100 f draguta! Sper sa o folosesc doar prin Politehnica in primii 2 ani :moto: Nu de alta , dar imi e frica de traficul din Bucuresti !Poate cand vom ajunge si noi precum Olanda ( Amsterdam) cu mai multe biciclete pe strada , decat masini , poate ca atunci voi avea curaj ! :lol:

 

2nd btw :lol: Bravo tie Shinule ca ai constientizat pericolele la care te expui !

Well done! Si stai linistit ca nu mai este mult timp pana pe 7 iulie! :cheers: :(

 

Aveti mare grija de voi ! Si asfalt curat ! :P

Madalina ! :rock: :( :D

Bine ai venit Madalina!

 

LE: hehhe, prospatuuraa :D

 

Da' ce au facut aia de la Nest?

 

Daca e vb de "viteza" supersonica cu care aduc comenzile, subscriu. Am asteptat 40 de min pentru ceva ce trebuia doar aruncat pe gratar...

 

Pacat de carciuma ca e ok...

Aia de la Nest ne-au cam "ars" destul la nota, au umflat chiar bine :P

 

si atunci ????? pe unde ne mai stangem , mai sunt locatii in cartier ?

Este, este, da' nu azi...

 

@buburuza, sper ca n-o uitat nime' unde se mere azi :P

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizeaza Boris o intalnire de nota 10...... :) :( :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci azi pica treaba cu intalnirea Militari-stilor :)

NU, doar ca se tine in alt cartier intr-un grup mai mic, oarecum exclusivist :cheers: Adica cei care ne stim mai bine :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shinu e exclusivist azi, :) :( :cheers: Spera ca daca pleca din militari vine cu mobra, si nu-l localizeaza Kali sa-i rupa piciorusele....=)).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, vad ca incepeti sa construiti bisericute , frumoasa ideia ...

Distractie placuta

Nu asta era intentia. De fapt am fost eu rautacios. Mereu e binevenita toata lumea, dar cum pe tipu' cu grataru' il stim de putin timp, nu prea ne putem permite sa facem invitatii in numele lui, la el acasa, daca ma intelegi :rock: Si din cate imi aduc aminte el n-a declarat open house ci a vinitat doar luema care e de fata. Dar next time promit ca esti invitat oriunde. Probabil la mine :(

 

Shinu e exclusivist azi, :) :( :cheers: Spera ca daca pleca din militari vine cu mobra, si nu-l localizeaza Kali sa-i rupa piciorusele....=)).

1 fara mobra

2 nu-s exclusivist da' eu am avut impresia ca gazda dorea sa vina doar cunoscutii :P

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shinule eu viu la tine cand te muti dar tre sa ma ademenesti cu ceva crestine....Musai tre sa nu fie incepute ca am de gand sa ma insor si pe tine te pun nash...

 

Shinule ai facut 400 de posturi ...cate ai pe matrimoniale dintre ele? :) :( :cheers: :rock: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blondo, matrimonialele nu se pun. Daca se contorizau, aveam 1000 :(

 

Ultimele stiri: diseara ne vedem la Hammeru in formula Cosmin_sn, Kali, borris, alexandra, cami, puiu/choperila, prodigy, Hammeru :cheers: .. eu si.. in fine, cei care am fost la ultimele 2 intalniri ..

Ora e cam 19:30, facem gasca pe undeva si fugim tare :rock: Detalii : call me, sunt fierbinte 0746 159 159, shinu virginu' :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey..da plimbari mai lungi nu serviti si voi, macar plimbari de o zii cu plecare dimineata si intoarcere seara...ex: barajul vidraru, sau valea doftanei..sau alte zone, sunt multe de vazut pe acolo peisaje misto mai ales acum ca e frumoasa vremea....

 

ps: eu am venit cu propunerea ...nu aruncati cu bolovani in mine :( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey..da plimbari mai lungi nu serviti si voi, macar plimbari de o zii cu plecare dimineata si intoarcere seara...ex: barajul vidraru, sau valea doftanei..sau alte zone, sunt multe de vazut pe acolo peisaje misto mai ales acum ca e frumoasa vremea....

 

ps: eu am venit cu propunerea ...nu aruncati cu bolovani in mine :cheers: :)

Stai si tu vre-o 2-3 saptamani, ca un sfert sunt cu plasticele pe margine, luate sau pe vine :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...