Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vin cu cola? :)

Deci sa viu pe baisical, ca sa po' sa beu?? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Jhon ! Sa poti sa bei limonada! Hahahahahaha! :)

JOHN, da?? :)

Limonada.. Aduci limonada?? :)

 

Ma bag shi eu :)

Guru diseara REGLARE DE CONTURI :) :P

la table bre :D

Luam revansa diseara?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag shi eu :)

Guru diseara REGLARE DE CONTURI :) :P

la table bre :D

Nu te incurc diseara ....Te las sa te antrenezi.... :) :) :) :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo pe aici ! Din militari de pe langa SIR ! Honda Hornet rosie ,code name Mihai ! Mai mereu am un tricou pe mine cu sex oral imprimat pe spate :)) Un pumn strans cu 1 deget ridicat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neaaaaaaaaaaaaaaaatzaaaaaaaaaa luuuumeeeeeeeeee :) :D !

Si dupa cum zicea si Jhon si DKW , si mie mi-a placut f f f f f f f f f f f mult gasca voastra :) :D !Hugs to all ! Azi sunt free hugs :hurt: !

Mandibula " Laaaaaaaaaaaaaaaaa muuuuuuuuuultiiiiiiiiiii b(aaaaaaaaaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiii) si la cat mai multa sanatate ! :D Have a nice party! :)

@shinule de la " Show all" din stanga unde sunt emoticoanele este Happy Birthday! :P :) :) Huuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaai! lol

@Choparica - nu ma asteptam sa te stiu de aproape 10 ani! :lol:

@Kali - esti f f f f simpatica! Ai atata verva :lol: !

@little_strumf spor la acte ! Si mersi pt mesajul de Buna dimineata! muah in loc de emoticonul kiss! hahaha!

Spor la munca all! :)

Si cand sa dau add : " THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND

You have posted a message with more emoticons that this board allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message" looooooooool

 

 

 

Hmm.....parerea despre mine unde e??? :bier:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neaaaaaaaaaaaaaaaatzaaaaaaaaaa luuuumeeeeeeeeee :) :D !

Si dupa cum zicea si Jhon si DKW , si mie mi-a placut f f f f f f f f f f f mult gasca voastra :) :lol: !Hugs to all ! Azi sunt free hugs :hurt: !

Mandibula " Laaaaaaaaaaaaaaaaa muuuuuuuuuultiiiiiiiiiii b(aaaaaaaaaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiii) si la cat mai multa sanatate ! :D Have a nice party! :)

@shinule de la " Show all" din stanga unde sunt emoticoanele este Happy Birthday! :P :) :) Huuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaai! lol

@Choparica - nu ma asteptam sa te stiu de aproape 10 ani! :lol:

@Kali - esti f f f f simpatica! Ai atata verva :bier: !

@little_strumf spor la acte ! Si mersi pt mesajul de Buna dimineata! muah in loc de emoticonul kiss! hahaha!

Spor la munca all! :D

Si cand sa dau add : " THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND

You have posted a message with more emoticons that this board allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message" looooooooool

Io n-am zis nimic ptr ca am stat prea putin, cred ca nici nu a bagat de seama ca am fost pe acolo.

 

Nu a facut nimeni poze cu mine si Prodigy calare pe Marauder? Parca Marauder era, sper sa nu ma insel. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io n-am zis nimic ptr ca am stat prea putin, cred ca nici nu a bagat de seama ca am fost pe acolo.

 

Nu a facut nimeni poze cu mine si Prodigy calare pe Marauder? Parca Marauder era, sper sa nu ma insel. :)

Nu facui, bre, da' las' ca or mai fi ocaziuni!! :P Daca va mai lasa Cioparica sa-i obositi "animalu'.." :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm.....parerea despre mine unde e??? :)
Nici despre mine nu e :P

Amandoi sunteti cantitate neglijabila :)

 

Nu a facut nimeni poze cu mine si Prodigy calare pe Marauder? Parca Marauder era, sper sa nu ma insel. :)

Je o facut :) L8er :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amandoi sunteti cantitate neglijabila :)

 

 

Je o facut :) L8er :)

 

 

 

sa vezi ce cantitate neglijabila vei fi tu de azi incolo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uhh la la! Cat ati discutat cat am lipsit! Imi cer mii de scz daca am omis mai multe persoane! Pur si simplu nu am apucat sa vorbesc mai deloc cu toata lumea!

@Prodigy - data viitoare jucam "Nu te supara ,frate!" .ok? lol !Nu stiu ce parere sa emit despre tine !Doar am facut cunostinta! :) Promit sa ma revansez pe parcurs! :P

@Bubuuuuuuuuruuzaaa miicaaa ! Esti f haioasa! :D Mi-a placut mult bluzita ta galbioara!:lol: Sa tragem concluzia ca esti geloasa de fel? :)

@shin - nu a vrut sa zica nimic despre cantitatile neglijabile ! :) Era doar obosit de atata munca incat nu stia ce vbeste:P! Prodigy iarta-l ca e si el mic! :D

@BBL - stiu cine esti ! Ai ochi verzi cumva? :lol: Si te-ai plimbat cu Marauder-ul lui Choperica (Prodigy conducea) :D! Btw ai plecat mult prea repede parca!

@Cosminele - in 3 cuvinte ti-am exprimat o parte din viata mea! :) Asta sa nu te simti neglijat!:D

@Blaze- Welcome in the club !Si asfalt curat kiddo! :)

@nu mai stiu care mai sunteti!Pe parcurs o sa va invat! :D

In seara asta nu o sa mai vin! Pana pe 3 nu mai am cum! Imi vad de ale mele! :hurt:

have fun in seara aceasta!Muah! :bier:

Si La multi b(ani) ,inca o data "mandibula" ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uhh la la! Cat ati discutat cat am lipsit! Imi cer mii de scz daca am omis mai multe persoane! Pur si simplu nu am apucat sa vorbesc mai deloc cu toata lumea!

@Prodigy - data viitoare jucam "Nu te supara ,frate!" .ok? lol !Nu stiu ce parere sa emit despre tine !Doar am facut cunostinta! :) Promit sa ma revansez pe parcurs! :P

@Bubuuuuuuuuruuzaaa miicaaa ! Esti f haioasa! :D Mi-a placut mult bluzita ta galbioara!:lol: Sa tragem concluzia ca esti geloasa de fel? :)

@shin - nu a vrut sa zica nimic despre cantitatile neglijabile ! :) Era doar obosit de atata munca incat nu stia ce vbeste:P! Prodigy iarta-l ca e si el mic! :D

@BBL - stiu cine esti ! Ai ochi verzi cumva? :lol: Si te-ai plimbat cu Marauder-ul lui Choperica (Prodigy conducea) :D! Btw ai plecat mult prea repede parca!

@Cosminele - in 3 cuvinte ti-am exprimat o parte din viata mea! :) Asta sa nu te simti neglijat!:D

@Blaze- Welcome in the club !Si asfalt curat kiddo! :)

@nu mai stiu care mai sunteti!Pe parcurs o sa va invat! :D

In seara asta nu o sa mai vin! Pana pe 3 nu mai am cum! Imi vad de ale mele! :hurt:

have fun in seara aceasta!Muah! :bier:

Si La multi b(ani) ,inca o data "mandibula" ! :)

 

Nu sunt verzi, sunt negri. In rest e corect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitarile, masa si dansul au loc la mine la ora 9

Ah, bun, mi-era teama ca azi, prin neprezentare, as fi pierdut ceva.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...