Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma gandeam ca am fc atatea planuri si sper sa iasa...sa fie vremea frumoasa si sa putem ajunge cat mai multi! :laugh:

 

Pe mine vremea nu m-a impiedicat niciodata sa fac ceea ce mi-am propus. Imagineaza-ti cum ar fi fost sa nu mai plec in Grecia cu motorul pentru ca ploua cu galeata...dar a meritat fiecare strop de ploaie :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ BASHIN : ai la dispozitie aproximativ 3 h....sa-ti calculezi datoriile cumulate la mine.....si sa mi inapoiezi banii...adik pana la ora 20:00 AZI.....asta asa ca sa nu fie mai rau....iar din partea mea referitor la disputa ta cu Costin....ai Un mare SICTIR.....! (esti decat un gay mai mic....jet)

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor chiar nu e posibil sa nu ne mai certam pe topicul asta?

E adevarat ca dintr-o mana de oameni, cati eram la inceput, acum suntem din ce in ce mai multi si ca nu toti ne intelegem la fel de bine. Suntem oameni si suntem diferiti, dar cred ca ar fi mult mai bine sa incercam sa ne rezolvam problemele in particular.

 

Daca mai vrea cineva la paintball sa ma sune: 0749388400 :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor chiar nu e posibil sa nu ne mai certam pe topicul asta?

E adevarat ca dintr-o mana de oameni, cati eram la inceput, acum suntem din ce in ce mai multi si ca nu toti ne intelegem la fel de bine. Suntem oameni si suntem diferiti, dar cred ca ar fi mult mai bine sa incercam sa ne rezolvam problemele in particular.

 

Daca mai vrea cineva la paintball sa ma sune: 0749388400 :laugh:

 

 

buburuzo...noi spre deosebire de tine....nu am scris zeci de pagini cu problemele noastre am dat cateva raspunsuri :P.......so btw super_buburuza + Barbie = LOVE :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, bineee... post-10824-1221574647.gif

 

Zgarcitule :bounce:

 

Prodigy, n-am nimic personal cu nimeni. Ideea e ca nu-mi place sa fiu calcata pe coada. Am fost prinsa si intr-o pasa proasta atunci. E o tara libera si fiecare are dreptul sa faca ce vrea, dar am zis sa incercam totusi sa nu mai facem topicul asta de rahat. Cred ca ar fi bine pentru toata lumea. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zgarcitule :bounce:

 

Prodigy, n-am nimic personal cu nimeni. Ideea e ca nu-mi place sa fiu calcata pe coada. Am fost prinsa si intr-o pasa proasta atunci. E o tara libera si fiecare are dreptul sa faca ce vrea, dar am zis sa incercam totusi sa nu mai facem topicul asta de rahat. Cred ca ar fi bine pentru toata lumea. :laugh:

 

 

si cam cum l-am facut noi de rahat??? ia mai gandeste-te........eu zic sa te abtii :P o zi frumoasa in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum topicul de aici e mai ceva ca ala de matrimoniale. Si daca tot suntem o comunitate sa impartim si bune si rele, nu-i asa?

Oricum certurile mici de zi cu zi nu se compara cu balacarelile de acum cateva zile.

 

Asa ca de acord cu Prodigy,

Buburuza+Barbie = BIG LOVE

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum topicul de aici e mai ceva ca ala de matrimoniale. Si daca tot suntem o comunitate sa impartim si bune si rele, nu-i asa?

Oricum certurile mici de zi cu zi nu se compara cu balacarelile de acum cateva zile.

 

Asa ca de acord cu Prodigy, Buburuza+Barbie = BIG LOVE

 

Lucky guy Prodigy asta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi Militaristi(&Co)... ati terminat-o cu tablele si ati inceput cu paintball-ul :rock: ma intreb ce mai urmeaza... :laugh: :P ca sa nu mai zic de certuri, flirturi si multa varza fara nimic legat de motociclism! :bounce:

 

Daca mai are careva vreo urma de dorinta de plimbare cu motocicleta, sa strige tare, ca sa se auda din multimea de posturi pe langa obiectivul forum-ului(nu le exclud complet, dar sunt al naibii de multe).

 

Asadar, no offense everybody, dar haideti sa ne si plimbam cu motoretele.. ce ziceti? poate ar merita sa sacrificati niste posturi curente si sa va ganditi si la o excursie in weekend de exemplu.. in ideea asta va propun un traseu :) : Sambata, plecare Buc - Cheia - Poiana - Sighisoara si apoi Duminica spre Sibiu - Transfagarasan, Balea - Pitesti - Buc.

 

Ce parere aveti?

post-36330-1221575605_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi Militaristi(&Co)... ati terminat-o cu tablele si ati inceput cu paintball-ul :rock: ma intreb ce mai urmeaza... :laugh: :P ca sa nu mai zic de certuri, flirturi si multa varza fara nimic legat de motociclism! :bounce:

 

Daca mai are careva vreo urma de dorinta de plimbare cu motocicleta, sa strige tare, ca sa se auda din multimea de posturi pe langa obiectivul forum-ului(nu le exclud complet, dar sunt al naibii de multe).

 

Asadar, no offense everybody, dar haideti sa ne si plimbam cu motoretele.. ce ziceti? poate ar merita sa sacrificati niste posturi curente si sa va ganditi si la o excursie in weekend de exemplu.. in ideea asta va propun un traseu :) : Sambata, plecare Buc - Cheia - Poiana - Sighisoara si apoi Duminica spre Sibiu - Transfagarasan, Balea - Pitesti - Buc.

 

Ce parere aveti?

Eu duminica ma intorc cu masina de la valcea. Daca pleci poate vb la tel, ne oprim pe autostrada la un cico.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu iti convine ce scriu anumiti useri sari peste posturi, corect?? nu uita ca acum cateva zile faceai acelas lucru

 

BTW: merg si eu la paintball duminica sau cand se merge. Cati s au anuntat?

Editat de costin_hammer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...