Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

buna dimineatza HB, Razvan si Mandibula

 

ce faceti? va pregateti de wkd?

 

@mandi, ce ai rezolvat aseara? ai gasit ceva?

 

 

 

neata ramona,neata dragii mosului

eu sudorez pe plantatie aici,daca n-am invatat carte...asta e

suntem cu un picior in wknd....sa vedeti atunci dezmat.

 

buna dimineata Andra,dar ce faci tu azi intr-o minunata zi de vineri? :P

 

:rolleyes:

 

 

Ramonelu,cred k in curand o sa-ti zicem si noi "nasa" :nono:

 

 

 

eram sigur ca are pe cineva ;)) mi-am facut iluzii degeaba...sunt trist :lool:

 

 

 

 

SPOR LA MUNCI!

Editat de breten_razvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shonea, un' tzi-e magazinu' ala nou? Nu ca ala vechi as sti unde e.. Ma intrebam daca am timp la pauza sa dau o fuga..

 

E lipit de sectia 21 politie ,la parterul unei vile caramizi e asta nou.Celalalt il stiu toti.......

 

Ne-ai prins ....deabea astept sa fim impreuna dar sa mai lase lumea prejudecatile acasa.......

 

 

 

 

 

nuuu omule

face pe inabordabila dar e topita dupa mine

 

NU numai dupa tine,declaratiile pe care mi le face sunt mai mult decat niste promisiuni.....

 

Si tz-am zis sa nu petreci prea mult timp pe langa Shonexu', ca ii iei din aura.. broblema nu-i asta, da' tu nu ai experienta lui in a refuza politicos (in public, nu, Serbane?

[/quote

 

Baietelul nu poate pierde din aura ca nu mananca nicic un fel de carne....bine recunosc se mai amageste cateodata.....

 

 

 

nu stiu unde ne-am gasit da ne potrivim ( eu si Cosmin) daca avem rude la mizil, de aia suntem si mai inchisi la coloare dupa cum ghini videti

Eu si Razvan avem rude pe aceiasi strada intr-un sat....ce mai suntem judeti.....parca suntem 2 picaturi,bronzul e de la soarele baraganului....

 

 

 

 

 

a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi tu ... iepuroi ... :nono:

Vedem maine seara cum stau treburile .Daca ai dreptate,o sa ma duc prin padure sa caut 100 de iepuri,ce sa fac... cum ii vrei? vii sau "nevii"?

De ce sa cauti?mai bine livreaza sonea unde vrei marfa ...sa-mi zici daca vrei normali angora pitici si ce culoare...uite asa ma imbogatesc si o sa-mi iau si eu bicicleta.....poate asa dau si eu vreo pedala....

 

dar trebuie sa mearga cineva cu tine sa nu dai de lup acolo

 

Si eu ma gandeam la fel ca lupul e ocrotit........Sa nu tabare HB pe el...

yap , lasa ca o trimitem pe HB prin poiana sa caute ..

Dane ai tu curaj sa mergi cu ea?Daca pune cateau pe tine...gandeste-te ca a zis ca are si motan si ala e negru...cine stie ce vraji face ala...

 

N-am de ce sa-i culeg JJ-ule ca eu fac cat 1000 de iepurasi :lool: ;)

Inseamna ca esti cam somnoroasa......ha ha aha ha ha

 

yap , MAINE , nu de alta dar sa fie vigurosi si cu chef de viata , daca ii tine mult in captivitate se molesesc si isi pierd instinctele .... :rolleyes: ... devin ,, de casa'' .. prefer pe cei salbatici ... am auzit ca nu-s atzosi ..

Dene recomand sa fie tinere ...sa nu aiba dintisori si sa paraie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[]

 

nu stiu unde ne-am gasit da ne potrivim ( eu si Cosmin) daca avem rude la mizil, de aia suntem si mai inchisi la coloare dupa cum ghini videti

Eu si Razvan avem rude pe aceiasi strada intr-un sat....ce mai suntem judeti.....parca suntem 2 picaturi,bronzul e de la soarele baraganului....

 

 

mare om,mare caracter :rolleyes: diseara te fac praf pe ringul de dans :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[]

 

nu stiu unde ne-am gasit da ne potrivim ( eu si Cosmin) daca avem rude la mizil, de aia suntem si mai inchisi la coloare dupa cum ghini videti

Eu si Razvan avem rude pe aceiasi strada intr-un sat....ce mai suntem judeti.....parca suntem 2 picaturi,bronzul e de la soarele baraganului....

 

 

mare om,mare caracter :rolleyes: diseara te fac praf pe ringul de dans :lool:

Vezi ca musai tre sa ma faci un tango dar numai pe masa...Imi iau fracul si pantofii aia de lac de poponar.....Sa vezi ce step facem prin platouri......Vreau si eu sa te fac un vals vienez numai ca imi e cam fricutza sa-mi rupa cineva muflexul.....

 

Sau pune cateaua pe mine.... :nono:

 

 

Asa ma minte si pe mine ;)

Dar ti-ai doriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebi sau afirmi? :rolleyes:

Dak intrebi, poti doar sa apari asa cum esti in fata respectivului si cred ca se rezolva problema instant. :lool:

era afirmatzie...daca citesti contextul in intregime :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca musai tre sa ma faci un tango dar numai pe masa...Imi iau fracul si pantofii aia de lac de poponar.....Sa vezi ce step facem prin platouri......Vreau si eu sa te fac un vals vienez numai ca imi e cam fricutza sa-mi rupa cineva muflexul.....

 

Sau pune cateaua pe mine.... :rolleyes:

 

 

 

Dar ti-ai doriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 

 

 

 

 

 

lumina reflectoarelo ne va urmari in timp ce trupurile noastre se vor undui sub blitzuri :lool:))) da musai la pantofii aia de lac tre sa avem sosete albe pe care sa scrie sport .... :nono:

 

cosmine era sa dea drumu la catea si pe mine...m-a luat cu vorbe dulci pana am ajuns in fata portii si a strigat: pe el Laica,musca-l tata ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lumina reflectoarelo ne va urmari in timp ce trupurile noastre se vor undui sub blitzuri

Si te plingeai ca te-a dezamagit HB. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa Sonex,vezi ca stii?! Nici nu trebuie sa te mai amenint .... :nono:

La dans imi pare rau,va fac pe toti :rolleyes:

 

In ringul de dans simt ca traiesc, abia astept ca atunci cand vom iesi impreuna sa-ti arat miscarile mele favorite .....cu fraza asta faceai prapad pe matrimoniale.....Nu cred ca imi faci fatza la dans,sunt bun...prea bun...mult prea bun....unde mai pui ca sunt si frumos....al dracu de frumos....nu o sa-ti poti lua ochii de la mine si sigur ma calci pe pantofi de lac....Poate daca vrei sa dansezi cu noi bachata sau samba in pat poate ai sanse dar nu incerc sa aflu ca se supara consateanul meu pe mine.......

lumina reflectoarelo ne va urmari in timp ce trupurile noastre se vor undui sub blitzuri ;)))) da musai la pantofii aia de lac tre sa avem sosete albe pe care sa scrie sport .... :lool:

 

cosmine era sa dea drumu la catea si pe mine...m-a luat cu vorbe dulci pana am ajuns in fata portii si a strigat: pe el Laica,musca-l tata :P)

Razvane gasim pe la Stiubeu 2 piei de oaie si o pereche de itzari si mergem in bamboo...facem senyatie suntem cei mai bine imbracati in stiulu country......Plecam cu 5 gagici in spinare precum lupul....

 

Numai la sex orbital iti e gandul.Auyi Laica cand pe catea o cheama Petra....Sau te+a plimbat HB prin galaxia viselor.......Are curtea mare cat o galaxie....casa casa...jep jep

 

Dane nu te aud deloc..nu ma mai iubesti .......Sa primesti tu propuneri de la iulia hohan in continuu....

AEX bine ai venit...mai traiesti_daca da cu cine ............Rayvane mai lasa ma munca aia....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nevoia de apartenentza sau de proprietate? :rolleyes:

copilarisme...

A mea sau a voastra?

 

Anca, stii ceva.......neeeeaaaa, nu are nici-un rost. :nono:

Nu, pentru ca am dreptate :lool:

 

te oftici ca nu primesti PM-uri ?

Nu vreau sa le primesc, ma oftic ca sunt instiintata de existenta lor.

nu prea te cunoaste nimeni pe-aici, ai aparut si tu de vreo 2 ori

la niste intalniri, si vrei sa fii tratata ca o zana ?

Daca imi arati unde am cerut tratament special imi voi cere scuze tie personal.

Nu e vorba de mine, spre deosebire de altii nu (mai) am impresia ca totul se invarte in jurul meu.

no ofense, dar te cam bagi ca un OB in ciorba.

Problema e ca nu e ciorba nimanui.

mai vezi tu pe cineva comentand ?

S-a mai comentat dar nu destul de agresiv cat sa se simta cineva ;)

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dan ne pregateste o supriza majora la petrecerea de diseara......stiti voi cu cine se va acompania el pe ringul de dans?

 

ia sa va vad acu......daca stiti raspunsul :rolleyes:

 

Dan cred ca ne aduce vreo crestina ..o aduce la parohie ca la cat am fost acolo cred ca avem si noi 2 banci de rugaciune....Sa va vad cum va aseyati in genunchi si asteptati sa va puna tata popa aia in cap....surpiya....floare de scotia.........

gresit Cosmin , eu inca te mai... nu stiu daca tu ma mai .....

legat de supriza de diseara ... pastram suspansul ...

Dane sti ca nu sunt prieten cu suspanul asa ca baga......

 

Si te plingeai ca te-a dezamagit HB. :nono:

Rayvan nu poate sa+mi reyiste si o va arunca pe HB in deznadejde----.Rayvane sa treci pe la mine sa dam cu crema pe pantofii nostri de lac.....cred ca ar cadra mai bine niste sosete galbene.....cu bocancei sau cu ciyme de cauciuc dalea roy...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ringul de dans simt ca traiesc, abia astept ca atunci cand vom iesi impreuna sa-ti arat miscarile mele favorite .....cu fraza asta faceai prapad pe matrimoniale.....Nu cred ca imi faci fatza la dans,sunt bun...prea bun...mult prea bun....unde mai pui ca sunt si frumos....al dracu de frumos....nu o sa-ti poti lua ochii de la mine si sigur ma calci pe pantofi de lac....Poate daca vrei sa dansezi cu noi bachata sau samba in pat poate ai sanse dar nu incerc sa aflu ca se supara consateanul meu pe mine.......

 

Razvane gasim pe la Stiubeu 2 piei de oaie si o pereche de itzari si mergem in bamboo...facem senyatie suntem cei mai bine imbracati in stiulu country......Plecam cu 5 gagici in spinare precum lupul....

 

Numai la sex orbital iti e gandul.Auyi Laica cand pe catea o cheama Petra....Sau te+a plimbat HB prin galaxia viselor.......Are curtea mare cat o galaxie....casa casa...jep jep

 

Dane nu te aud deloc..nu ma mai iubesti .......Sa primesti tu propuneri de la iulia hohan in continuu....

AEX bine ai venit...mai traiesti_daca da cu cine ............Rayvane mai lasa ma munca aia....

 

 

 

 

frate sa mor de ras nu alta :rolleyes:)))))))))

sangele apa nu se face....si mi-ai adus aminte si de stiubeu =)))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...