Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

.. si eu si boris nu mai suntem prietenii tai ? , ne-am cerut scuze pentru cele facute , si eu unul promit ca voi incerca pe cat posibil sa repar greseala , cu toate ca nu sunt de acord , stii si tu... as trece peste niste principii ... oricum ma gandesc .

Daca te razgandesti esti bine venita , da continui asa... ce pot spune ... decat... seara buna

E dupa-amiaza. ;)

Bine,hai treaca de la mine ...va accept scuzele :rolleyes:

Ne videm diseara ma,nu s-a intamplat nimic :nono:

V-am pupat!

 

Multumesc nashilor pt ajutor :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce'aceti, dracii mei? Acu' ajunsai din service, si vaz numa ciufuleli.. ultimele posturi m-au cam bagat in ceatza, asa ca as dori o explicatie (macar pe scurt) pe PM sau YM, si, de asemenea, daca diseara ma duc direct la Bikers..

:rolleyes:

Ce sa cauti in Bikers? :lool:

Nu s-a schimbat nimic.

 

:nono:

cu mult drag finutzo.....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine, ca uite baietzii astia au uitat cine e STAPANA, si isi fac de cap.......i'a atitudine te rog

d-na avocat nu stie nici macar gramatica...d-apoi s-o ai ca aparator in instanta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes:

 

Parca erai bad girl, gone good! :lool:

Pai si nu sunt? Dar veghez la topic, sa fie fara gresheli, ca doar motociclishtii sunt oameni cultzi :nono:

Editat de Barbie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si nu sunt? Dar veghez la topic, sa fir fara gresheli, ca doar motociclishtii cunt oameni cultzi :rolleyes:

 

Hai intai sa invatam noi sa scriem,apoi sa aruncam cu noroi.

Editat de Honey Bunny
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai intai sa invatam noi sa scriem,apoi sa aruncam cu noroi.

Sa facem totushi diferentza dintre neshtiintza gramaticii si typo :nono:

http://en.wikipedia.org/wiki/Typo

 

HB, nu merita efortul.......

Cand esti supraponderal orice efort e binevenit :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne facem timp si pentru noi? atat am vrut sa aud :rolleyes:

Razvane timp pt noi doi.....Sa nu imi spui ca ma tradezi ,vezi ca eu vin cu pantofii pe lac pe care ma gandesc sa atsez niscaiva ciucurei.......

 

Tu sa taci.

Ascult-o ca daca nu pune catzeau pe tine............Si aia de musca...tot e bine...sange ..pansament .....casa...hop si uite asa intrii in familie.....gip gip casa casa si cum bine zicea nasul BBL bogatan bogatan.....Ce bine se vede pravalia mea din balconul tau unde fumezi trabuc......si pui chinezii la munca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand esti supraponderal orice efort e binevenit :rolleyes:

Hai sa-ti zic ceva acum,fara suparare.

Caz general :Cum ar fi sa ti se intample ceva(Doamne fereste!),accident....nush,ceva naspa.Sa ramai fara mana,fara ochi,fara fatza...asa mult conteaza pentru tine aspectul fizic? Think twice te rog,inainte sa te mai legi de fizicul altor persoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa-ti zic ceva acum,fara suparare.

Caz general :Cum ar fi sa ti se intample ceva(Doamne fereste!),accident....nush,ceva naspa.Sa ramai fara mana,fara ochi,fara fatza...asa mult conteaza pentru tine aspectul fizic? Think twice te rog,inainte sa te mai legi de fizicul altor persoane.

Nu mi se va intampla nimic, stai linistita, in afara de a ramane fara mancare in frigider din cauza unor forumishti frustratzi.

Inca ceva: am auzit eu ca mi se pregateshte ceva, dar nu au curajul de a veni fata in fata...cika pun pe altcineva...

Weekend placut...am plecat la "pescuit"...trebuie sa mamanci sanatos :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andra cu Boris si cu Dan au incercat o diversiune......Nu a tinut......Ce frumoasa a fost aia facuta de Cami cioparix si baietel...ce vremuri.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil sa nu au luat suficiente lectii de la Baietzel....ce zici?le mai acorzi o sansa?

:rolleyes:

Baietelul a organizat totul de fapt .... noi am fost ucenicii. A vrut sa vada cum ne descurcam :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai diversilor, sper ca veniti diseara la Biker's Otopeni. Si toate cele cu pupaturi, fara nr lu' don'soara nikolas, sa ne creasca sanitara :rolleyes:

 

Mai dati si voi un PM militarilor, pe unde se mai iese, cand, unde, cum, cu cine, de cate ori, in ce fel etc ...

Fake LE: asta daca inca mai fac parte din gasca :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...