Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Andra cu Boris si cu Dan au incercat o diversiune......Nu a tinut......Ce frumoasa a fost aia facuta de Cami cioparix si baietel...ce vremuri.....

 

Diversiunea a fost facuta de HB cu nasii, tinta fiind Boris si Dan :rolleyes: Dar Boris si Dan sunt istetei si s-au prins repejor :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai sa-ti zic ceva acum,fara suparare.

Caz general :Cum ar fi sa ti se intample ceva(Doamne fereste!),accident....nush,ceva naspa.Sa ramai fara mana,fara ochi,fara fatza...asa mult conteaza pentru tine aspectul fizic? Think twice te rog,inainte sa te mai legi de fizicul altor persoane.

Nu compara lipsa de disciplina, control si interes pentru propria sanatate cu un accident :rolleyes:

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil sa nu au luat suficiente lectii de la Baietzel....ce zici?le mai acorzi o sansa?

Nu am fost suficient de marinimos cu ei.........

 

:rolleyes:

Baietelul a organizat totul de fapt .... noi am fost ucenicii. A vrut sa vada cum ne descurcam :nono:

Nici tu nu te crezi......Nu aparusei pe forum atunci,a fost un iures total..........vis nu altceva......Disera vi sa ne iei......ha ha ha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma duc la magazinul nou sa bag o narghilea....Cine vrea stie unde sunt.....

 

tutun de piersica azi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai diversilor, sper ca veniti diseara la Biker's Otopeni. Si toate cele cu pupaturi, fara nr lu' don'soara nikolas, sa ne creasca sanitara :rolleyes:

 

Mai dati si voi un PM militarilor, pe unde se mai iese, cand, unde, cum, cu cine, de cate ori, in ce fel etc ...

Fake LE: asta daca inca mai fac parte din gasca :nono:

Incercam sa ajungem! Multumesc frumos! :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu compara lipsa de disciplina, control si interes pentru propria sanatate cu un accident :nono:

14, vezi ca uneori disciplina, controlul si interesul nu ajung :rolleyes: Vezi la mine ce macho sunt desi arunc juma de salar' pe haleala si jur ca nu stiu unde dispare. Poate am crematoriu in loc de stomac :lool:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvane timp pt noi doi.....Sa nu imi spui ca ma tradezi ,vezi ca eu vin cu pantofii pe lac pe care ma gandesc sa atsez niscaiva ciucurei.......

 

 

Ascult-o ca daca nu pune catzeau pe tine............Si aia de musca...tot e bine...sange ..pansament .....casa...hop si uite asa intrii in familie.....gip gip casa casa si cum bine zicea nasul BBL bogatan bogatan.....Ce bine se vede pravalia mea din balconul tau unde fumezi trabuc......si pui chinezii la munca...

 

 

 

fara tradare...nici nu discut.....vin si eu cu voalul si cu salbele si sa vezi atunci buric si miscari din bazin :rolleyes:) o sa frangem inimi in seara asta

 

 

pai nu am cum sa nu intru in familie ca e topita dupa mine...asa barbat mai rar ....sa pupe icoana ca i-a iesit asa ceva in cale :nono:))

 

Ma duc la magazinul nou sa bag o narghilea....Cine vrea stie unde sunt.....

 

tutun de piersica azi

 

 

 

poate ajung si eu ..sa vad cum scap de aici de pe plantatie

Editat de breten_razvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu am cum sa nu intru in familie ca e topita dupa mine...asa barbat mai rar ....sa pupe icoana ca i-a iesit asa ceva in cale :lool:))

Vezi ca la ora asta nu prea mai gust glumele,asa k take it easy daca vrei sa te las (sa ma mai privesti) :nono:

Nu vezi ce privire periculoasa am?

 

 

ajung si eu ..sa vad cum scap de aici de pe plantatie

Vii sa ma iei si pe mine? :rolleyes:

 

@borris,parca trebuia sa-mi zici ceva ;)

Editat de Honey Bunny
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca la ora asta nu prea mai gust glumele,asa k take it easy daca vrei sa te las (sa ma mai privesti) :nono:

Nu vezi ce privire periculoasa am?

 

 

 

Vii sa ma iei si pe mine? :rolleyes:

 

 

 

 

ai spart cristalul iubirii....e tandari

 

vorbim dupa ce ies si stabilim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrea cineva bilete la Underworld?

 

Vrei un impresar sau o impresara? :lool:

 

 

Andra cu Boris si cu Dan au incercat o diversiune......Nu a tinut......Ce frumoasa a fost aia facuta de Cami cioparix si baietel...ce vremuri.....

 

 

Ce?

Nu mai stiu :rolleyes:

 

mai sunt 7n min si intra buburuza....

 

Mi-am amintit :nono:

 

 

Cata activitate astazi!

Diseara Angelino are loc rezervat langa mine ;)

Nico s-ar putea sa aiba o surpriza :P

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai diversilor, sper ca veniti diseara la Biker's Otopeni. Si toate cele cu pupaturi, fara nr lu' don'soara nikolas, sa ne creasca sanitara :rolleyes:

 

Mai dati si voi un PM militarilor, pe unde se mai iese, cand, unde, cum, cu cine, de cate ori, in ce fel etc ...

Fake LE: asta daca inca mai fac parte din gasca :nono:

ba aici e forum de ratb..tu ce te bagi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...