Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

aseara s-au facut poze ca nu imi aduc aminte ceea ce e foarte grav...daca ma lasa memoria si cand sunt treaz cine stie ce ma mai lasa curand.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si noi ne bucuram,daca ne-am aduce aminte ar fi si mai bine.Daca vin animatoare o sa am concurentza pe mese deci iese delir...

HB te lasi tu de fumat cand imi spal eu masina..........Eu masina o spal odata pe an in anul bisect.......Numai baietii pot...razvan stie........Poate se lasa si buburuza cu tine...bine ca e scris ca altfel oicun NU AUDE.........

Ma las,Sonea si vezi k tot de azi trebuie sa ne apucam si de dieta...sper k nu ai uitat :nono:

Eu n-am nevoie oricum,dar tin cu tine,sa nu fii singur ... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa incep si eu dieta. Mi-au facut colegii o surpriza si mi-au cumparat o :rolleyes: 'helanca' care e f elastica si se inchide cu nasturi pe burta; au omis insa sa se uite la cum arat si la masura respectivei 'helanci' si arat de parca mai are un pic si plesneste , noroc ca sunt nasturii rezistenti.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu aduc animatorii! :lool:

 

Nu-i deajuns ca-s eu pe acolo? :nono:

 

Intr-o ora plec la Tg. Mures ;)

Unguroaicele-s frumusele macar? :rolleyes:

 

Classic_Vld tu esti frate cu Mihai, Mi Co? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa incep si eu dieta. Mi-au facut colegii o surpriza si mi-au cumparat o :rolleyes: 'helanca' care e f elastica si se inchide cu nasturi pe burta; au omis insa sa se uite la cum arat si la masura respectivei 'helanci' si arat de parca mai are un pic si plesneste , noroc ca sunt nasturii rezistenti.

Vecine,ce culoare e? :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi ne bucuram,daca ne-am aduce aminte ar fi si mai bine.Daca vin animatoare o sa am concurentza pe mese deci iese delir...

HB te lasi tu de fumat cand imi spal eu masina..........Eu masina o spal odata pe an in anul bisect.......Numai baietii pot...razvan stie........Poate se lasa si buburuza cu tine...bine ca e scris ca altfel oicun NU AUDE.........

 

 

 

deja e a treia zi la mine si poftele nu ma slabesc deloc ....cred ca voi ecloza :rolleyes:) Andra ia sa ii arati tu ce ambitioasa esti ...poate spala si masina cu ocazia asta :nono:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat pe ziua de azi cu munca.ma duc sa spal masina...sa vezi surpriza....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat pe ziua de azi cu munca.ma duc sa spal masina...sa vezi surpriza....

 

 

 

pacat ca dai jos lucrarea naturii de pe ea....mai rar asa opera de arta.Am spalat o si eu pe a mea sambata si mi+am adus aminte ce culoare e trecuta in talon

 

'neatza all,

 

sa avetzi o zi usoara si o saptamana scurta.......foarte scurta

 

 

saru mana !

 

De cata energie dati voi dovada.... uff este luni .. cea mai naspa zi din saptamana

 

 

 

lasa Dane ca acusica vine vineri iar...si suntem in 10,mai e putin pana la salariu :rolleyes:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa Dane ca acusica vine vineri iar...si suntem in 10,mai e putin pana la salariu :nono:)

 

 

mai tu stii ceva..... culmea azi iau banutii ... te uiti tu acolo in ct de la voi .. poate faci un virament mai gras :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai tu stii ceva..... culmea azi iau banutii ... te uiti tu acolo in ct de la voi .. poate faci un virament mai gras :rolleyes:

 

 

 

de la mine putere ....si mana grebla se facu :lool:)

i-auzi Rucandra,ia salariu Dan azi :nono: la mine e pe 30 frate....eu ma amageam la pisica la borcanu cu untura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HB.... ce faci ? ai apucat sa-i strangi :lool: , hai ca eu am pus deja la racit vinul , si am fost de am adunat lemne din padure ptr a face focul

DanRadu,ia vezi .... poate ii zic lui Razvan sa te bata :rolleyes:

"Place" replica mea? :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DanRadu,ia vezi .... poate ii zic lui Razvan sa te bata :rolleyes:

"Place" replica mea? :nono:

 

gata m-am suparat ... nu mai fac afaceri cu tine ...

....,, Crede si nu cerceta ....

 

cat despre ... ,, place '' ... te costa .. drepturi de autor .. CER

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata m-am suparat ... nu mai fac afaceri cu tine ...

....,, Crede si nu cerceta ....

 

cat despre ... ,, place '' ... te costa .. drepturi de autor .. CER

Ceri cam multe tu :rolleyes:

Serios vorbind acum,am fost sa caut,dar nu am gasit suficienti :lool: Am gasit doar 1, Sonea a zis k imi mai da 4 de la pet iar in locul celor lipsa m-am gandit sa punem iepurasi de jeleu :nono:

Sunt colorati. Ce culori "place" tie? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceri cam multe tu :rolleyes:

Serios vorbind acum,am fost sa caut,dar nu am gasit suficienti ;) Am gasit doar 1, Sonea a zis k imi mai da 4 de la pet iar in locul celor lipsa m-am gandit sa punem iepurasi de jeleu :nono:

Sunt colorati. Ce culori "place" tie? :P

 

.... de jeleu ...ciocolata ... eventual de plus :lool: .... nu conteaza coloarea lor .... marimea urechilor conteaza .... si felul in care se prezinta blanitza .... sa fie pufoasa ...

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va panicati....e doar Brad Pitt ;)

 

.... de jeleu ...ciocolata ... eventual de plus :rolleyes: .... nu conteaza coloarea lor .... marimea urechilor conteaza .... si felul in care se prezinta blanitza .... sa fie pufoasa ...

And the Playboy Bunny goes to.... danradu!!! :nono:

Enjoy! :lool:

post-41288-1226312686_thumb.jpg

post-41288-1226312699_thumb.jpg

post-41288-1226314463_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lumea moare si voi va dixtrati...ce viata....eu cred ca azi am un inceput de sfarsit....nu ma mai regasesc deloc

Uite aici niste idei.. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...