Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Da, bună freză. Să-mi spui de unde ți-ai luat bigudiurile :D

 

Am observat Âşi pagerul de la alarma aia de care numai jmecherii au :P

 

 

Bigudiurile sunt home made.

 

Da, alarma de jmecheri nu chinezarii de 2 lei ca altii. Ai facut super prinderea in asfalt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost plecare neprogramata. Trebuia sa iesim putin cu un incepator care nu a mai venit, dupa ce l-am asteptat pe rechinu o ora, am plecat intr-o plimbare scurta in...Bulgaria.

 

Multumim Vlad pentru pont si indicatii. Asfaltul ok, oameni civilizati, mai sa intre in sant sa te lase sa treci. Repetam in curand, dar mai lung (dupa Veliko Tarnovo) si cu plecare mai de dimineata nu la 1 jumate ca acum.

 

 

PS: Va place coafura mea?

 

pozili compromitatoare nu le pusesei :P lol

chiar a fost misto primbarea, exceptie ploaia mocaneasca din giurgiu de la intoarcere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Vlad pentru pont si indicatii. Asfaltul ok, oameni civilizati, mai sa intre in sant sa te lase sa treci. Repetam in curand, dar mai lung (dupa Veliko Tarnovo) si cu plecare mai de dimineata nu la 1 jumate ca acum.

 

Cu placere Romeo. Pentru iesirea "programata", sa imi spui cam la ce te'ai gandit... Am vb si cu Rechinu' azi... Sa ma tineti la curent, ok?

 

Daca e sa mergem impreuna, fac eu traseul cum trebuie.... numai ca stiti... conditia e plecarea de dimineata... nu dupa pranz :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere Romeo. Pentru iesirea "programata", sa imi spui cam la ce te'ai gandit... Am vb si cu Rechinu' azi... Sa ma tineti la curent, ok?

 

Daca e sa mergem impreuna, fac eu traseul cum trebuie.... numai ca stiti... conditia e plecarea de dimineata... nu dupa pranz :D)

 

Să dați Âşi voi un semn dacă vă motocicliți în weekend că poate mă bag Âşi eu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere Romeo. Pentru iesirea "programata", sa imi spui cam la ce te'ai gandit... Am vb si cu Rechinu' azi... Sa ma tineti la curent, ok?

 

Daca e sa mergem impreuna, fac eu traseul cum trebuie.... numai ca stiti... conditia e plecarea de dimineata... nu dupa pranz :))

 

 

Pai conditia e sa ii spunem lu' Rechinu ca plecam la 6 ca sa putem pleca pe la 8 :).

 

Rechine sper ca iti iei si tu cauciucuri pana atunci.

 

Să dați Âşi voi un semn dacă vă motocicliți în weekend că poate mă bag Âşi eu :D

 

 

weekendul asta nu ca maine ma duc la nunta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bueiiii !

 

 

de asta ati auzit ? :

 

Red Bull X-Fighters Exhibition

 

4 iulie - 19.00 constitutiei

 

mergem rechine. poate tragem si o plimbarica inainte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Razvane!!! :) (pentru ziua de ieri cind nici semnal de telefon nu aveam)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fruuuuuuuuuuuuuuuuuuumos....

astept si un concurs in care sa vad si eu un noseflip combinat cu lazyboy.

 

 

Ia uite-l p-asta, a devenit expert. Super tare, pacat ca nu am prins decat prima parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu proaspat posesor de permis si de motor ..suzuki gsx650f ...locatie , undeva intre gorjului si veteranilor ...care sunt locurile de intalnire ? mai e vreun loc liber prin ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu proaspat posesor de permis si de motor ..suzuki gsx650f ...locatie , undeva intre gorjului si veteranilor ...care sunt locurile de intalnire ? mai e vreun loc liber prin ?

 

dupa cum observi tot militari'ul e plecat prin bahamas ...

plaja, minore, etc ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Good moooorning, Vietnaaaaaaaaaaaaaam!

 

Noi ne-am intors in tara, suntem bine-sanatosi, ceea ce va dorim si dvs. Intrucat niste treburi ma poarta maine pe la Predeal, ce ati spune sa mergem in gasca? E o intrunire. Noi nu stam decat maine. Plecarea 9.30 (ne unim cu alt grup). Retur - ora 4 (sau cand ni se scoala). Astept feedback :blink:)

 

Edit: 9.30 la benzinaria mol de la otopeni, imediat dupa mcdonalds.

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Good moooorning, Vietnaaaaaaaaaaaaaam!

 

Noi ne-am intors in tara, suntem bine-sanatosi, ceea ce va dorim si dvs. Intrucat niste treburi ma poarta maine pe la Predeal, ce ati spune sa mergem in gasca? E o intrunire. Noi nu stam decat maine. Plecarea 9.30 (ne unim cu alt grup). Retur - ora 4 (sau cand ni se scoala). Astept feedback :lol:)

 

Edit: 9.30 la benzinaria mol de la otopeni, imediat dupa mcdonalds.

 

Vroiam si noi sa mergem dar o sa PLOUA :). V-as sfatui sa va duceti cu masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Good moooorning, Vietnaaaaaaaaaaaaaam!

 

Noi ne-am intors in tara, suntem bine-sanatosi, ceea ce va dorim si dvs. Intrucat niste treburi ma poarta maine pe la Predeal, ce ati spune sa mergem in gasca? E o intrunire. Noi nu stam decat maine. Plecarea 9.30 (ne unim cu alt grup). Retur - ora 4 (sau cand ni se scoala). Astept feedback :lol:)

 

Edit: 9.30 la benzinaria mol de la otopeni, imediat dupa mcdonalds.

 

merg si eu , daca nu ma cheama la servici maine ....aflu in seara asta , nu prea cred ca ma cheama asa ca voi incerca sa ajung de dimineata

deci benzinaria imediat dupa mcdonalds la 9.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'Buna seara dragii mei si bine v-am gasit, cineva a sperat ca am ramas fara idei??'

 

@rechinu...sa-ti cumperi si tu un telefon capabil...care sa fie on :lol:..!

 

 

Sunteti bine, sanatosi?? ce mai e nou pe la voi?

 

 

S-a 'integrat' tipul cu RR ca al meu din zona???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost dimineata la mol langa mcdonalds ....un grup mic 3-4 , o honda misto de touring ...un enduro ..un choper , am intrebat pe cel cu choperul dar nu stia nimic

 

ati schimbat locatia ...sau ora ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@rechinu...sa-ti cumperi si tu un telefon capabil...care sa fie on :lol:..!

 

mda... cica daca voi fii cuminte, ma are in vedere mos craciun , la pastele cailor.

 

care stie unde gasesc un kit de curatat si uns filtrul de aer ( preferabil K&N )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stie unde gasesc un kit de curatat si uns filtrul de aer ( preferabil K&N )

 

 

 

 

 

in cada sub dus :lol:

 

 

tu raspunde la telefon...si dupa aia sa ai pretentii sa am telefonul deschis.

si nu mai suna pe nr vechi...toata lumea stie ca ala e inchis, sau nu raspund la el niciodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...