Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Merge careva la intrunirea din acest week-end de la Paulesti? Eu plec vineri dimineata la ora 07.00 din fata de la Cora Lujerului. Voi fi acolo la 06.45 si plec la 07 fix. Astept PM daca vrea sa ma insoteasca cineva. Viteza de deplasare ve fi in limite legale (+,- 20-30 km/h). :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Merge careva la intrunirea din acest week-end de la Paulesti? Eu plec vineri dimineata la ora 07.00 din fata de la Cora Lujerului. Voi fi acolo la 06.45 si plec la 07 fix. Astept PM daca vrea sa ma insoteasca cineva. Viteza de deplasare ve fi in limite legale (+,- 20-30 km/h). :)

 

s-ar putea sa ajung pe-acolo sambata, in trecere. ATM nu's sigur nici macar daca ajung, ca sa nu mai spun de cat stau, samd.

vezi ca parca era un topic despre intrunirea asta pe undeva, daca nu gasesti colegi de drum aici incearca acolo.

 

spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, incercati sa va traiti viata cat mai frumos si faceti toate nebuniile care va trec prin cap pentru a nu avea regrete mai tarziu. Incercati sa va petreceti cat mai mult timp cu oamenii dragi, cu prietenii, cu familia pentru ca e mult prea scurta viata asta :)

 

:)

 

bine mami :) , asa o sa facem ..dar ce sa intamplat de ai atitudinea asta atat de pozitiva ? :)

Mesaj completat

ce se aude cu intalnirea de joi ? se mai tine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cineva are depresia de toamna,cred ca e vb de Boris,tarrfa dracu e prin piscina.......imi lasa numai mesaje pline de evlavie cred ca si pe el concediu il va face mai bun si mai frumos.Eu nu cred ca vin.

Mesaj completat

Stabiliti si voi ora si locul si ne vedem acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi tovarasi,

 

Ne-am gandit, eu cu Sonea si chiar si Boris, ca luna viirtoare sa mergem la Bran. La pensiunea unde si-a serbat Borisake anul trecut ziua. Ce ziceti? Cine vine? Stabilim data in functie de cum poate majoritatea.

Mesaj completat

Aici Dan Radu sau Iulia Hohan sau cine stie ce matracuca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane tre sa iei fata asta de nevasta ,daca dintr+o singura mufare a apreciat cati toli ai insemna ca e un fel de minitehnicus.Sper sa nu+mi rupa dintisorii mei superbi alexa.

Mesaj completat

Dan Radu,

 

Eu si Sonea ne+am gandiit sa facem la palat un gratarel cu ciupercute si neaparat cantare la vaza si Sonex mai vrea si cateva parasute. Se poate?

 

Asteptam cu inters raspunsul dvs. stimabile.

 

Mesaj completat

Pusca si cureaua lata, ce barbat era Sonex odata...

Mesaj completat

JUR CA NU SUNT INDRAGOSTIT...DAR STIU PE CINEVA CARE E.....

SI NU E ,.....E.......

Mesaj completat

lASA-MA LASA-MA DE PE RADAR\ STRGE MA......IN OGLINDA-MI FACEAM FREZA SI AM DEPASIT VITEZA....

Mesaj completat

CAND A DEPASIT EA 69?

Mesaj completat

PENTRU SONEX http://www.youtube.com/watch?v=zWENDs50lAQ...feature=related

DAR NU STIU CARE E AL DOILEA MESTER

Mesaj completat

sUNT INDRAGOSTIT RAU DE TOT.SONEa here

Mesaj completat

si nu sunt singurul.......mai stiu eu o matracuca.

Mesaj completat

ma da rau, rau.si eu si ea dar de diferiti mentionez.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane tre sa iei fata asta de nevasta ,daca dintr+o singura mufare a apreciat cati toli ai insemna ca e un fel de minitehnicus.Sper sa nu+mi rupa dintisorii mei superbi alexa.

neah... de ce zici asa? stii doar ca sunt o blanda si o delicata. :)

ma duc sa ascut niste scobitori. am auzit ca dau niste senzatii anume infipte sub unghii.. :)

Editat de alexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma alaturi si eu de voi (daca sunt primit), am permis din mai an asta, si mobrita de 2 saptamani :) , o GPZ batrana dar simpatica.

Ne vedem pe strazi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma alaturi si eu de voi (daca sunt primit), am permis din mai an asta, si mobrita de 2 saptamani :) , o GPZ batrana dar simpatica.

Ne vedem pe strazi!

 

pai vino si tu , baietii sunt de treaba ...pe mine m-au primit cu bratele deschise :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buburuzo, ce ne facem, ca numai noi doua am ramas fete in grupul asta. Numai baieti ni se alatura, vad. Dar lasa ca sunt simpatici si ei :) Eu voi fi prezenta cu spiritul numai. Va doresc distractie placuta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vino si tu :)

E terasa de vis-a-vis de Sir.

E o terasa vis-a-vis de Sir? :) Stiu ca se gasesc gogosi in zona asta. Mai trec si in fiecare zi (dimineata cand nu sunt prea treaz).

Poate trec diseara cu ochi deschisi :)

Mesaj completat

Buburuzo, ce ne facem, ca numai noi doua am ramas fete in grupul asta. Numai baieti ni se alatura, vad.

O sa vin cu sotia mea daca imi promiti ca o faci o adeverata motociclista :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rautaciosule, eu te-am primit. Ei de abia au venit :)

 

da asa e , tu erai la terasa prima oara si m-ai primit la masa ta :)

Mesaj completat

Buburuzo, ce ne facem, ca numai noi doua am ramas fete in grupul asta. Numai baieti ni se alatura, vad. Dar lasa ca sunt simpatici si ei :) Eu voi fi prezenta cu spiritul numai. Va doresc distractie placuta :D

 

 

tu lipsesti mai mereu , fara scutire medicala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...