Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Cea mai mare parte a militarilor este racita. Asta datorita lui Sonex care si-a raspandit virusii peste tot

Carantina scrie pe voi. Noroc ca eu stau in Ghencea

Dupa ce ca nu sunt egoist si nu tin doar pt mine,mai sunteti si carcotasi.Ce carantina, diseara vreau sa ne vedem sa va mai dau o tura de virusi.

 

ai mers cu noi in masina , deja esti contaminata ....si boris si rux ...la fel, toti sunteti contaminati :)

la voi o sa se manifeste vineri cand plecam la plimbare si o sa fie mai rau ....asa ca , rezervati loc in masina

 

Eu din start vin cu masina,ca sunt mult prea racit.

Buna dimineatza vecini!

 

buna dimineata vecina,vedeti mai lasati fata in pace ca mie mi s-a adresat ca la cat sunt de impanat pot fi cat noi 2.

sunteti rai. chiar nu puteti sa va tineti microbii doar pentru voi? simtiti nevoia sa fiti generosi? daca racesc din cauza voastra... :agree:

Neata :lol:

Ruxandra orice se intampla iti dau si tie macar un pic de gripa.Asa fara numar...

Sunt batran si bolnav,stau in casa terminat de obosit in patutzul meu cald si voi nici nu va ganditi cat de greu este...

Mesaj completat

CE POZA TARE ARE CAMI LA SEMNATURA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

iar ati scris 200 de pagini

 

neatza !

LA MULTI ANI MARIILOR SI MARIANELOR SI MARIANILOR

si LA MULTI ANI ANGEL !!!

 

'Neata si eu.. iar am gasti inbox de mail plin de notificari de activitate pe thread asta :agree: . Nu mai ajung la treburi serioase din cauza voastra. Nu stiu ce e mai contagios, raceala asta militariana sau forumul :) .

Lma si din partea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AVAND IN VEDERE CA ZEUL JUDOCAN AL SEXULUI FACE 19 PRIMAVERI Sonea si cu prietena lui imaginara (Cristina)ii ureaza ce vrea pt el (mai putin aventurile cu frizerul da care nu sunt sigur ca e incantat).Sa ne traiesti intr-un multi ani si sa-i dai lu Sonea bani,ca sa fiu un pic poet.

Maine e ziua cea mare,ma duc cu Claudiu la film :agree: :) :lol: ,sper sa fie unul de dragoste si sa mancam floricele din acelasi castron.......

Mesaj completat

Falkemberg vezi ca toti care au stat pe forum au avut probleme,unii au pierdut nevasta,altii mintile,altii virilitatea,ce mai faci.......hai ca nu dau numa ca dupa aia ma intrebati de unde stiu......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Falkemberg vezi ca toti care au stat pe forum au avut probleme,unii au pierdut nevasta,altii mintile,altii virilitatea,ce mai faci.......hai ca nu dau numa ca dupa aia ma intrebati de unde stiu......

Am auzit un zvon despre un caz in care cineva a ramas fara plete si s-a racit. Nici pana ziua de azi nu s-a refacut complet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas noi doi....

Nu mai zici nimic?

Ba da,te invit la mine sa-mi faci un ceai si o frectie cu spirt ca sunt bolnavior...Si daca tot vi sa cumperi si paine ca ceai mai am eu. :agree:

Mesaj completat

Am auzit un zvon despre un caz in care cineva a ramas fara plete si s-a racit. Nici pana ziua de azi nu s-a refacut complet.

Am cam racit la ovare,am facut o anexita de toata frumusetea,am temeri ca nu pot sa mai fac o fetita....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da,te invit la mine sa-mi faci un ceai si o frectie cu spirt ca sunt bolnavior...Si daca tot vi sa cumperi si paine ca ceai mai am eu. :agree:

pai cum de te-ai racit mai draga? Nu a avut nimeni grija de tine?

ceaiul si frectia diseara, ca acum trebuyie sa fac bani sa cumpar painea aia :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum de te-ai racit mai draga? Nu a avut nimeni grija de tine?

ceaiul si frectia diseara, ca acum trebuyie sa fac bani sa cumpar painea aia :)[/b]

Nu are nimeni grija de mine,toti ma scuipa si ma injura ,paca sunt un catelus in ploaie. Ham,Ham.Sa cumperi si spirt ca nu mai e deloc ca pe asta l-am facut cu zahar... :agree:

 

Privet , Cosmin

Ce aparitie meteorica,mi se ridica sangele in cap cand te vad....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, au inceput iar fetele sa vorbeasca doar cu Shonea. Noi putem doar sa ne uitam. Las' mah ca ne facem si noi zei. Tre doar sa mai crestem nitel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claman vezi ce prosti scrii.deabea astept sa ma invete Kali sa stiu cand se pun 2 de i.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cosmine , ti-ai gasit nasa ....blonda de la drept (oana) :agree:

 

Nooo....io sunt doar un copil cuminte :lol:

 

Mesaj completat

Nu are nimeni grija de mine,toti ma scuipa si ma injura ,paca sunt un catelus in ploaie. Ham,Ham.Sa cumperi si spirt ca nu mai e deloc ca pe asta l-am facut cu zahar... :)

 

hai ca iau si niste sprite sa facem spuma :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cosmine , ti-ai gasit nasa ....blonda de la drept (oana) :agree:

Sa nu ma dea in judecata pt hartuire si i-am mai dat si add pe mess....Castiga bani de imi cumpara spirt si paine la copil ce mai vreau...

 

Gata, au inceput iar fetele sa vorbeasca doar cu Shonea. Noi putem doar sa ne uitam. Las' mah ca ne facem si noi zei. Tre doar sa mai crestem nitel.

Serbane zei ne facem toti dar trebuie sa fim recumoscuti de ceilalti,Alataieri,Boris a zis ca sunt seu,aseara Angel,disera e randul tau ,sau mai ai pana la confesiune?

 

iti cam faci de cap , in lipsa mea aseara nu ai vrut sa ramai la un ceai de sculatoare.... :) , l-ai preferat pe cel de tei ...

Pai am vrut sa fim pe aceiasi lungime de unda si am pus melodia aia a lu ozon...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar tu cine esti ? ca nu te stiu

 

Privet , nici eu nu te stiu pe tine , dar am aflat multe despre tine , cosmin spune tot ... din cate mi-a povestit am inteles ca nu rezisti tentatiilor ..

sa facem cunostinta .. Iulia :)

Mesaj completat

Pai am vrut sa fim pe aceiasi lungime de unda si am pus melodia aia a lu ozon...

 

frumoasa piesa.. ma inec in ochii tai..... cineva sa ma salveze....nu .. mai bine ma las purtata de val :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Privet , nici eu nu te stiu pe tine , dar am aflat multe despre tine , cosmin spune tot ... din cate mi-a povestit am inteles ca nu rezisti tentatiilor ..

sa facem cunostinta .. Iulia :)

Mesaj completat

 

 

frumoasa piesa.. ma inec in ochii tai..... cineva sa ma salveze....nu .. mai bine ma las purtata de val :agree:

 

Iulia, lasă băietu' în pace. Mai bine fii cu ochii pe ÂŞonea că o să-l fure blonda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Privet , nici eu nu te stiu pe tine , dar am aflat multe despre tine , cosmin spune tot ... din cate mi-a povestit am inteles ca nu rezisti tentatiilor ..

sa facem cunostinta .. Iulia :)

Mesaj completat

 

 

frumoasa piesa.. ma inec in ochii tai..... cineva sa ma salveze....nu .. mai bine ma las purtata de val :agree:

 

da intradevar nu rezist tentatiilor .....si aseara nu ma opream din mancat si din baut :lol:)

incantat de cunostiinta ....dar , cum se face ca n-ai aparut pana acum la nici o intalnire ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nooo....io sunt doar un copil cuminte :lol:

 

Mesaj completat

quote name='cosmin_sn' date='Sep 8 2009, 11:38 AM' post='2089758']

Nu are nimeni grija de mine,toti ma scuipa si ma injura ,paca sunt un catelus in ploaie. Ham,Ham.Sa cumperi si spirt ca nu mai e deloc ca pe asta l-am facut cu zahar... :)

 

hai ca iau si niste sprite sa facem spuma :lol:

Si eu care vroiam sa o laud ca s-a imprietenit cu "quote"-ul :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da intradevar nu rezist tentatiilor .....si aseara nu ma opream din mancat si din baut :))

incantat de cunostiinta ....dar , cum se face ca n-ai aparut pana acum la nici o intalnire ?

 

am aparut la intalniri , dar poate nu ne-am intersectat , dar poate facem cumva si ne vedem , asta daca este de acord Cosmin , numai cu acordul lui , nu as vrea sa-ti creez probleme de natura sentimentala . :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da intradevar nu rezist tentatiilor .....si aseara nu ma opream din mancat si din baut :agree:)

incantat de cunostiinta ....dar , cum se face ca n-ai aparut pana acum la nici o intalnire ?

 

 

Iulia a aparut la intalniri anul trecut, din cate stiu eu anul asta a cam fost plecata prin orasul natal (Chisinau). Ne-a invitat si pe noi sa venim cu motoarele dar am refuzat ca era prea departe.

 

Sta prin zona si poate o convingem sa mai vina la intalniri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti cam faci de cap , in lipsa mea aseara nu ai vrut sa ramai la un ceai de sculatoare.... , l-ai preferat pe cel de tei ...

Sunt obisnuit cu ceaiul de tei.Nu sunt pregatit pt o noapte fierbinte...

 

dar tu cine esti ? ca nu te stiu

CUm apare o fata cum sare asta de pe scaun,nu stiu ce sa ma fac cu marele cuceritor.

 

Nooo....io sunt doar un copil cuminte

Mesaj completat

hai ca iau si niste sprite sa facem spuma

Si eu sunt un baietel cuminte ,nu vrei sa ne facem o familie cu multi copilasi?

 

Privet , nici eu nu te stiu pe tine , dar am aflat multe despre tine , cosmin spune tot ... din cate mi-a povestit am inteles ca nu rezisti tentatiilor ..

sa facem cunostinta .. Iulia

Mesaj completat

frumoasa piesa.. ma inec in ochii tai..... cineva sa ma salveze....nu .. mai bine ma las purtata de val

Te-am vb umai de bine Claudiule,stai linistit e topita dupa tine acum.Vii cu noi la film miercuri?

 

Iulia, lasă băietu' în pace. Mai bine fii cu ochii pe ÂŞonea că o să-l fure blonda

 

Sonea e legat de pamant cu lantul,nu-l fura decat santierul.

da intradevar nu rezist tentatiilor .....si aseara nu ma opream din mancat si din baut

incantat de cunostiinta ....dar , cum se face ca n-ai aparut pana acum la nici o intalnire ?

Luase un platou si se ascunsese cu el dupa canapea si rontaia ca un soricel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...