Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

mooaaaa..ce de pagini! :)

 

maine ma duc sa-mi prelungesc ab la idm,asa ca hai cu ping pongu` ala.

..si cu soarele in we. :P

 

@bbl..la ski acolo nu de rev..are dreptate boris.

anul asta cred ca imi rup libere in timpul saptamanii pt ski..plecat dimineata,venit seara.

 

oricand cu ping-pongul si soare in we ...sa te auda D-zeu

Mesaj completat

E miÂşto în Bansko, am fost anul trecut. Dar de ce de revelion? Or să fie foarte aglomerate Âşi pârtiile Âşi telecabina, prețurile explodează fără sens.... :lol: O să mă duc Âşi eu, dar după perioada de foc (Crăciun + revelion).

 

 

merg si io dupa perioada de foc :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='alex ripper' date='Oct 19 2009, 04:11 PM' post='2153762'

Imi pare rau, dar decenta pe topic a scazut de cand ai postat tu prima oara.

Decenta e data de echilibrul si intelegerea pe care le poti afisa intr-o comunitate.Cred ca jignirile nu isi au locul aici,daca ai ceva de impartit cu oricine incerca sa o faci pe privat.Ti-am zis sa nu mai stai langa mine ca o sa capeti comportament de cioban dar tu nu ma crezi, :),parca te vad main scuipand pe strada sau furand pachetelul colegului de banca. :lol: :P

[quote name='Kali' date='Oct 19 2009, 04:

Laaaa-buuuuuuushhh! Laaaa-buuuuuuushhh! Cutzu-cutzu) Neata

 

Moama pe cine vad ca posteaza,dupa 2000 de ani de absenta revine in forta cea mai frumoasa lalea de pe intreg mapamondul.Bine ai venit printre noi tu deschizatoare de drumuri in ale forumului.Ar trebui sa ne hotram ce facem de revelion ca parca vad ca iar cantam la vreo vaza prim mogosoaia,spun asta sa stie dan la ce sa se astepte. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decenta e data de echilibrul si intelegerea pe care le poti afisa intr-o comunitate.Cred ca jignirile nu isi au locul aici,daca ai ceva de impartit cu oricine incerca sa o faci pe privat.Ti-am zis sa nu mai stai langa mine ca o sa capeti comportament de cioban dar tu nu ma crezi, :lol:,parca te vad main scuipand pe strada sau furand pachetelul colegului de banca.

 

Nah, acum stiam eu ca esti ruda sau ai tangente cu becali, dar nu am fost atent. Cand te-am vazut cu cat tact poti agata don`shoarele, mai bine zis iti pica ele la picioare, am zis sa incerc sa iti urmez calea catre iluminare. Dar nu am stiut ca aceasta iluminare inseamna sa cobor in mina de carbune, si din cand in cand sa ma joc cu porcii in noroi. :P

Si ti-am zis ca mai bine am invata amandoi de la baiatu` cu mapa, ai vazut cum se lucreaza, nu??! :)

Si sa stii ca nu mai e la moda sa furi pachetelul colegului de banca, acum ii furi bmw-ul sau mertzanul daca vrei sa fii cool. :P

 

Hai ca acum vine weekendul si poate mergem in iron sa aruncam caramida sa vedem ce pica. :)

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a dat frigu si va-ti strans pe forum ????

iar ati scris cateva sute de pagini !

sonex ziceai ca-l suni pe manole.

 

hai neatza !

 

n-are nimeni o furca si pt mine ????

ca tb sa strang fanu si sa-l fac capitze !

Editat de mandibula
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sfarsitul discutiei din punctul meu de vedere.Daca vrei o continuuam pe mess ca tot vorbim acum. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

 

 

:D ce faci bagai ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cam mult. Eu am dat vreo 20 de euro pe cameră :D

 

 

Edit: Am greÂşit mai sus. Am dat 20 de euro de persoană.

 

 

Pai ai dat de revelion sau in afara perioadei? Ca imediat dupa revelion cam asa e. plus ca asta la 38 de euro e 4* cu demipensiune, ceea ce mi se pare rezonabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu's Cosmin da' stiu eu ca pluralul de la praz e CEputze... ca prazu e o ceapa mai mica si mai verde, nu? :D

ala mic si verde e arpagic...

 

prazul numai mic nu e.. :)

 

PS: si cica pluralul e praji...desi suna simpatic si prazuri :)

scuzati divagatia lingvisto-agronomico-botanica. cred ca de la ploaie.

Editat de RussianTiger
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmineee, care-i pluralul de la PRAZ?

PRAZ, praji, s.m. Plantă erbacee legumicolă din familia liliaceelor, înrudită cu ceapa, cu tulpina cilindrică, groasă și înaltă, cu frunzele lanceolate și cu bulb cărnos (Allium porrum).

PRAZ s. (BOT.; Allium porrum) (reg.) ai, hașmă, horceag, poroaică, poroi, pur, ceapă-albă, ceapă-blândă, coada-vacii.

Sursa: Sinonime

praz s. m., pl. praji

 

:D ca sa nu mai ai dubiii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRAZ, praji, s.m. Plantă erbacee legumicolă din familia liliaceelor, înrudită cu ceapa, cu tulpina cilindrică, groasă și înaltă, cu frunzele lanceolate și cu bulb cărnos (Allium porrum).

PRAZ s. (BOT.; Allium porrum) (reg.) ai, hașmă, horceag, poroaică, poroi, pur, ceapă-albă, ceapă-blândă, coada-vacii.

Sursa: Sinonime

praz s. m., pl. praji

 

:) ca sa nu mai ai dubiii

Sar'na.

 

Si pluralul de la Baicoi care e? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai dat de revelion sau in afara perioadei? Ca imediat dupa revelion cam asa e. plus ca asta la 38 de euro e 4* cu demipensiune, ceea ce mi se pare rezonabil.

 

În afara perioadei. D'asta ziceam că nu prea are sens să merg acolo de revelion. E Âşi aglomerat Âşi mai scump. Cât despre condiții, am stat într-o "cameră" cu dormitor, bucătărie Âşi sufragerie cu Âşemineu... adică dacă aÂş fi vrut altceva în plus ar fi fost doar fiță :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa zicem ca DEX-ul nu-i chiar asa destept precum pare....:)

 

:D

Oricum, stie sa faca diferenta intre 'misogin' si 'burlac'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...