Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce țeapă mă? Ce-ai pățit?

 

Am avut probleme la cutia de viteze, si am fost la cineva pe care cunosteam de ceva vreme,sa ma ajute cu problema, am mers pe incredere...m-am trezit cu piese lipsa, suruburi pierdute...a trebuit sa pun suruburi din hornbach pe motor. sa platesc piesele de care aveam nevoie + cele lipsa...cutia d viteze nu a fost reparata probabil i-a pus ceva sa tina acolo sa nu sara. Dupa ce am luat-o inapoi ,dupa 4 zile pe la Domnesti ii dau si eu 120km/h, ghici ce ? sare ceva de la cutia de viteze ,si trage cu 50km/h in a3-a....mergeam in a 5-a cu 70 la ora si mai mult nu tragea se invartea in gol mai mult. Dupa 1 saptamana am vandut hornetu pe 900E, unii imi ziceau sa il tin ca se repara trebuie sa schuimb doar TOT MOTORU, 500E si ala, mi-am vandut din lucruri pt motoru ala,bani nu mai aveam...acum stau ca prostu.

:crack:(

Editat de Blaze89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi se fac 2 ani de cand marea majoritate ne stim :D asa ca ne vedem cu totii la Cearceafuri la orele 20.

Trebuie sa avem si tort :D

Blaze, vino si tu sa ne povestesti ce ai patit ca ne-ai bagat in ceata.

:rock:

 

 

Pot sa vin si ieu ? ca am intrat mai tarziu in grupul betzivilor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa vin si ieu ? ca am intrat mai tarziu in grupul betzivilor :crack:

numai sa vi asortat sa nu ne acoperim de penibil.

Cred ca ar tebui sunati maine toti si ci care nu am mai venit demult,gen breten niolas etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi venim si noi. Poate mancam si tort de mere, daca ma enervez, daca am timp sa fac si daca va place. :crack: Choparica ajunge inaintea mea sigur, ca nu ma vad plecand mai devreme de 20.00 de la job. Vbiti si cu veledeu', nu-l uitati :rock: Ca nu l-am mai vazut pe panarama ala de mai bine de un an!

 

PS: Kali here :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare zona Mall Plaza tine de militari sau de Drumul Taberei ca sa ma laud si eu unde m-am mutat si sa intreb ce vecini pe doua roti am :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi se fac 2 ani de cand marea majoritate ne stim :D asa ca ne vedem cu totii la Cearceafuri la orele 20.

Trebuie sa avem si tort :D

Blaze, vino si tu sa ne povestesti ce ai patit ca ne-ai bagat in ceata.

:rock:

adicatelea se lasa cu beuta? betzivilor, care estetzi! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani tuturor cu putina intarziere.

 

Uite si o poza cu ce am facut de revelion. Ptr cei pasionati care nu stiu inca: Bansko merita o vizita ptr ski/snowboard. e mai tare ca orice din Romania.

post-16575-1263194157_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare zona Mall Plaza tine de militari sau de Drumul Taberei ca sa ma laud si eu unde m-am mutat si sa intreb ce vecini pe doua roti am :lol:

 

 

Mall Plaza e de Militari :wacko: cred

 

Neatza Oana ...punem la cale aniversarea a 2 ani de cand a inceput Kali sa ne adune

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heyy,

buna dimineatza dragalasilor!

Pe mine iar nu ma saluta.

 

Mall Plaza e de Militari :wacko: cred

Eu ziceam ca Militari-ul e pina la linia de tren dar fiecare trage dunga unde vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine iar nu ma saluta.

 

Buna dimineatza Gargamel :D si mie mi-a fost dor de tine :wacko:

Mesaj completat

Neatza Oana ...punem la cale aniversarea a 2 ani de cand a inceput Kali sa ne adune

 

O sa vin si eu...k prea nu v-am vazut de mult :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare zona Mall Plaza tine de militari sau de Drumul Taberei ca sa ma laud si eu unde m-am mutat si sa intreb ce vecini pe doua roti am :wacko:

Poti sa te consideri de-al nostru.

 

Deabea astept sa ne intalnim toti toti sper sa nu traga nimeni chiulul.

In cazul in care nu stiati Ardaf est un betiv,nu ma mai duc cu el pe nicaieri ca se imbata si ma face de ras..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt confuza....

de ce oare e asa de important sa luam la cunostinta ca unu sau altu e un betiv, sau sa ne laudam cu betivania? :wacko:

Ori sunt eu old fashion or...sunt no fun...pana mea nici nu mai stiu :lol:

Nu te-ai prins. Asta cu betivenia e mai puternica decit scutirea de la medic. (EX. "Eu nu vin joi sa ma vad cu voi pt ca sunteti niste betivi")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te-ai prins. Asta cu betivenia e mai puternica decit scutirea de la medic. (EX. "Eu nu vin joi sa ma vad cu voi pt ca sunteti niste betivi")

 

 

da ma serbanica...nu m-am prins ... nu m-am prins nici de asta si nici de cum sa gasesc adevarata bucurie si adevaratu amuzament si spirit de echipa si prietenie in bautura....shit...cred ca imi iau si eu o scutire din asta pentru joi :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma serbanica...nu m-am prins ... nu m-am prins nici de asta si nici de cum sa gasesc adevarata bucurie si adevaratu amuzament si spirit de echipa si prietenie in bautura....shit...cred ca imi iau si eu o scutire din asta pentru joi :wacko:

Crezi ca nu se prind astia daca venim amindoi cu astfel de scutiri? Gaseste si tu alta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Betiv" este un apelativ spus la misto de Borris odata. Suntem destui in grup care nu bem si, poate si mai important, nici ceilalti nu beau la fiecare intrevedere. So....

 

Vedeti ca fac tort. Poate da dreaq sa lipsiti :wacko:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt confuza....

de ce oare e asa de important sa luam la cunostinta ca unu sau altu e un betiv, sau sa ne laudam cu betivania? :wacko:

Ori sunt eu old fashion or...sunt no fun...pana mea nici nu mai stiu :lol:

 

sau eÂşti no fun :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...