Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Nu pot sa zic ca nu-mi pare rau ca nu am venit sa va vad, dar am fost intr-o perioada foarte negativista, simteam nevoia de a fi singur mai mult decat orice.. Oricum, sper ca stiti cat va respect si apreciez, si ca, in retrospectiva, regret ca nu v-am facut o vizita, fie macar pentru cateva minute.. :banana: :lol:

 

Oooooh nu!! :D Nu buna zona aia.. :cheers:

 

:lol: O dam cu aghiazama inainte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bun tortul facut de Kali ...yummy ....gata am terminat si ce aveam in casoleta :cheers: . Multumim Kali

Ma dau si eu bine pe langa sefa ca acum e admin :banana:

 

PS Glumesc,chiar a fost delicios cel cu fructe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun tortul facut de Kali ...yummy ....gata am terminat si ce aveam in casoleta

Adica s-a dat si la pachet.....aaaaa pai vroiam si eu. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu merge una fara alta :banana: deh ...traim o viata simpla ...bem ,mancam stam la foc pana dimineatza si ne culcam in cort :D

 

Ne culcăm în cortul montat în apartament la tine :cheers: Pozele sunt pe celălat forum :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu merge una fara alta :banana: deh ...traim o viata simpla ...bem ,mancam stam la foc pana dimineatza si ne culcam in cort :D

ce viatza grea si ce suarta cruda... :cheers:

Mesaj completat

Ne culcăm în cortul montat în apartament la tine Pozele sunt pe celălat forum

ia da-ti bre un linc si la je, pa mesenger! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne culcăm în cortul montat în apartament la tine :cheers: Pozele sunt pe celălat forum :banana:

V-ati mutat pe alt forum? Ce bine. Spor la treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata,ma mut la santier.Daca ma gasit inghetatsa stiti de ce macar

 

Mesaj completat

Cat mai dormiti?Nici de somn nu va mai satura Dumnezeu,bautura si curvasareala asta faceti tot timpul.....Ati lipsit si azi la leturghia de dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

 

Incepand de ieri, m-am "inverzit" si eu, spre marea mea surprindere... Daca vreodata eu sau alt moderator global face abuzuri, exista butonul "Report" sau PM catre ADMIN. Orice presiune pe PM, mail sau messenger va rog mult sa o raportati la ADMIN.

 

In rest, ramane cum am stabilit :cheers: Aici activeaza niste prieteni si viitori prieteni, adusi aproape unii de ceilalti prin intermediul forumului, prieteni care asigura un numar bunicel de accesari zilnice si care rezolva atat probleme tehnice, cat si intalniri ale grupului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

 

Incepand de ieri, m-am "inverzit" si eu, spre marea mea surprindere... Daca vreodata eu sau alt moderator global face abuzuri, exista butonul "Report" sau PM catre ADMIN. Orice presiune pe PM, mail sau messenger va rog mult sa o raportati la ADMIN.

 

In rest, ramane cum am stabilit :cheers: Aici activeaza niste prieteni si viitori prieteni, adusi aproape unii de ceilalti prin intermediul forumului, prieteni care asigura un numar bunicel de accesari zilnice si care rezolva atat probleme tehnice, cat si intalniri ale grupului.

 

Kali din cauza verdelui tau te voi pazi de atacul vacilor.

Sper ca noi Admini sa dea dovada de moderatie si sa nu schimbe nimic....Noi toti sutem prieteni datorita acestui forum,tot el o si intretine, asa ca lasati-ne sa-l organizam cum vrem noi..

Toate zonele sunt de fapt niste chaturi,sa treaca mai repede timpul de la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali din cauza verdelui tau te voi pazi de atacul vacilor.

Sper ca noi Admini sa dea dovada de moderatie si sa nu schimbe nimic....Noi toti sutem prieteni datorita acestui forum,tot el o si intretine, asa ca lasati-ne sa-l organizam cum vrem noi..

Toate zonele sunt de fapt niste chaturi,sa treaca mai repede timpul de la munca.

Tu tot nu ai inteles.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E duminica. Cine crezi k vine pana ACOLO ?!?! :cheers:

Medicul legist daca sunt inghetat. :banana: :D :lol:

Mesaj completat

Tu tot nu ai inteles.

Cred ca tu nu intelegi.Nu o sa intru in conflict cu tine,te rog sa-ti vezi de treaba ta, eventual mai citeste odata ce ti-am scris pe mess.atat.numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chill copii,faptul ca ne-am inverzit nu inseamna ca ne-am schimbat in vreun fel, mai ales cand e vb de prieteni.

 

Si acum serios,despre ce s-ar putea discuta "on-topic" asa cum doreste Serban,in cadrul topicului de Militari si nu numai?

 

Va rog sa raportati in fiecare zi nr de parcari libere in fata blocului, se accepta doar discutii legate de plimbari ce implica motocicleala exclusiv cu viteza legala(chiar sub...), fara alcool,tigari, limbaj "obscen" sau raporturi de orice fel cu persoane de sex opus!

 

:cheers: :banana: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa raportati in fiecare zi nr de parcari libere in fata blocului, se accepta doar discutii legate de plimbari ce implica matoleala exclusiv cu viteza legala(chiar sub...), fara alcool,tigari, limbaj "obscen" sau raporturi de orice fel cu persoane de sex opus!

 

:cheers: :banana: :D

Q.E.D.! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chill copii,faptul ca ne-am inverzit nu inseamna ca ne-am schimbat in vreun fel, mai ales cand e vb de prieteni.

Si acum serios,despre ce s-ar putea discuta "on-topic" asa cum doreste Serban,in cadrul topicului de Militari si nu numai?

Va rog sa raportati in fiecare zi nr de parcari libere in fata blocului, se accepta doar discutii legate de plimbari ce implica motocicleala exclusiv cu viteza legala(chiar sub...), fara alcool,tigari, limbaj "obscen" sau raporturi de orice fel cu persoane de sex opus!

Este obligatoriu sa se faca trafic? Nu ai nevoie de ajutor sa-ti repari motorul, nu cauti un loc de parcare mai sigur, nu ai nevoie de un redresor, nu cauti pe cineva din zona asta sa se duca sa pazeasca motorul unui prieten accidentat pina ii ajung acolo prietenii cu platforma...TACI. Nu esti obligat sa semnezi condica, nu trebuie sa dai raportul ce-ti face cainele. Daca te-ai nevoie de ceva din domeniu moto, aici e locul. Ai nevoie de un doctor? Cauti un cabinet medical nu o librarie. Eu cred ca de asta s-au creat zonele astea, nu sa fie chatroom-uri.

Nu uitati ca drepturile de moderare pe orice particica din forumul asta le are orice moderator (inca). Faceti cum vreti. Era doar o sugestie adresata intai lui Cosmin de a lasa trancaneala seaca. Cind se vor incepe cresterea nivelului de warn si banarile nu o sa puteti spune ca nu ati stiut, ca nu v-a zis nimeni, ca n-ati citit,.....scuze de care eu sunt cam satul de cite am vazut pe forumul asta.

Spor la chatuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gixx-ule nu mai pot de ras...vezi ca de acum incoloo o sa-ti vb cu evlavie,sper sa-l banezi pe angel pt ca a pus mustar in clatite,pe Borisika ca te-a dezimformt cu plimbarea a Targosviste si pe VLD ca are Balaur acu are chiar 2. :cheers:

 

 

Este obligatoriu sa se faca trafic? Nu ai nevoie de ajutor sa-ti repari motorul, nu cauti un loc de parcare mai sigur, nu ai nevoie de un redresor, nu cauti pe cineva din zona asta sa se duca sa pazeasca motorul unui prieten accidentat pina ii ajung acolo prietenii cu platforma...TACI. Nu esti obligat sa semnezi condica, nu trebuie sa dai raportul ce-ti face cainele. Daca te-ai nevoie de ceva din domeniu moto, aici e locul. Ai nevoie de un doctor? Cauti un cabinet medical nu o librarie. Eu cred ca de asta s-au creat zonele astea, nu sa fie chatroom-uri.

Nu uitati ca drepturile de moderare pe orice particica din forumul asta le are orice moderator (inca). Faceti cum vreti. Era doar o sugestie adresata intai lui Cosmin de a lasa trancaneala seaca. Cind se vor incepe cresterea nivelului de warn si banarile nu o sa puteti spune ca nu ati stiut, ca nu v-a zis nimeni, ca n-ati citit,.....scuze de care eu sunt cam satul de cite am vazut pe forumul asta.

Spor la chatuit.

Daca am nevoie de un redresor pun mana pe telefon si-l sun,pe Claudiul,daca imi trebuie platform sun la Getax sau la alta firma de taxi,daca am facut accident fi sigur ca nu postez pe forum sa astept ajutorul cuiva care va vedea probabil dupa 2 ore ca eu stau in strada sa astept pe un posibil forumist sa-mi pazaeasca motorul,voi suna pe cineva...

Camerele sunt de fapt niste chaturi pt a periteinteractinile dintre oameni,pt ca restul problemelor au topicuri dedicate.Nu cred ca proprietarul acestui forum il vrea strict unul fara socializare pt ca formisti nu intentioneza sa vb in fiecare zi despre bielete si semeringuri,mai ales cei cu motociclete noi ca domnul Claudiul :banana: .DAca va fi cum spui tu probabil toata lumea va migra spre alte site-uri nu la fel de exclusiviste.

 

care imi adc s mi niste energietermica la santier ca sunt tare oropsit?

 

Mesaj completat

dkw cand zicea mandra sa mergem la berestroika ca nu imi aduc prea bine aminte?cred ca din cauza paracetamolului luat in exces.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gixx-ule nu mai pot de ras...vezi ca de acum incoloo o sa-ti vb cu evlavie,sper sa-l banezi pe angel pt ca a pus mustar in clatite,pe Borisika ca te-a dezimformt cu plimbarea a Targosviste si pe VLD ca are Balaur acu are chiar 2. :cheers:

 

 

 

Daca am nevoie de un redresor pun mana pe telefon si-l sun,pe Claudiul,daca imi trebuie platform sun la Getax sau la alta firma de taxi,daca am facut accident fi sigur ca nu postez pe forum sa astept ajutorul cuiva care va vedea probabil dupa 2 ore ca eu stau in strada sa astept pe un posibil forumist sa-mi pazaeasca motorul,voi suna pe cineva...

Camerele sunt de fapt niste chaturi pt a periteinteractinile dintre oameni,pt ca restul problemelor au topicuri dedicate.Nu cred ca proprietarul acestui forum il vrea strict unul fara socializare pt ca formisti nu intentioneza sa vb in fiecare zi despre bielete si semeringuri,mai ales cei cu motociclete noi ca domnul Claudiul :banana: .DAca va fi cum spui tu probabil toata lumea va migra spre alte site-uri nu la fel de exclusiviste.

 

care imi adc s mi niste energietermica la santier ca sunt tare oropsit?

 

Mesaj completat

dkw cand zicea mandra sa mergem la berestroika ca nu imi aduc prea bine aminte?cred ca din cauza paracetamolului luat in exces.

 

 

Bah , motocicleta mea e fabricatie 2008 deci nu mai este noua :D Sa se retina ca am scris "motocicleta" . Daca ne postam pe topic ca avem nevoie de un redresor s-ar putea sa asteptam o zi doua pana ne face cineva rost .

 

Ideea este ca in cei 2 ani de chatroom s-au legat prietenii si asta sa vazut la intalnirea aniversara cand nu mai incapeam in restaurant .Datorita chatroom-ului asta am ajuns sa ne cunoastem sa ne sunam, sa plecam in plimbari impreuna sa mergem la gratar,patinoar,ski,bowling , biliard etc..

 

Uitasem sa scriu de miercurea de movie

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...