Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Clman si ngel fugiti de aici sa raman eu inconjurat de femei sa ma fac ca Noro fermecator....

Mesaj completat

Nume de cod Cearceafuri.

Mesaj completat

angel a plecat,claudiule,pleaca ma si tu////

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

gixx-ule nu mai pot de ras...vezi ca de acum incoloo o sa-ti vb cu evlavie,sper sa-l banezi pe angel pt ca a pus mustar in clatite,pe Borisika ca te-a dezimformt cu plimbarea a Targosviste si pe VLD ca are Balaur acu are chiar 2. :cheers:

 

 

 

Daca am nevoie de un redresor pun mana pe telefon si-l sun,pe Claudiul,daca imi trebuie platform sun la Getax sau la alta firma de taxi,daca am facut accident fi sigur ca nu postez pe forum sa astept ajutorul cuiva care va vedea probabil dupa 2 ore ca eu stau in strada sa astept pe un posibil forumist sa-mi pazaeasca motorul,voi suna pe cineva...

Camerele sunt de fapt niste chaturi pt a periteinteractinile dintre oameni,pt ca restul problemelor au topicuri dedicate.Nu cred ca proprietarul acestui forum il vrea strict unul fara socializare pt ca formisti nu intentioneza sa vb in fiecare zi despre bielete si semeringuri,mai ales cei cu motociclete noi ca domnul Claudiul :banana: .DAca va fi cum spui tu probabil toata lumea va migra spre alte site-uri nu la fel de exclusiviste.

 

care imi adc s mi niste energietermica la santier ca sunt tare oropsit?

 

Mesaj completat

dkw cand zicea mandra sa mergem la berestroika ca nu imi aduc prea bine aminte?cred ca din cauza paracetamolului luat in exces.

 

energie termica pt zeus... vineeeeeeee

 

<POZA STEARSA. Motivul: continut sexual>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai adresa fetei astia?imi place mult fularul ei si vreau sa vad de unde la cumparat.

Mesaj completat

in sfarsit iata-ne singuri :cheers:

Mesaj completat

ptiu fi-a al dracu mandibula,eram eu cu ravenita,dupa ce postai ramasei doar eu cu tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce ati facut voi in wknd... Eu m-am plimbat un pic cu mobra:

 

Sambata: Bucuresti - Pitesti - Rm Valcea - Horezu - Targu Jiu - Valea Jiului - Deva - Timisoara

Duminca: Timisoara - Deva - Sebes - Sibiu - Rm Valcea - Pitesti - Bucuresti.

 

Plimbare super, de unul singur, 1200km.

 

Superb:

Rm Valcea - Tg Jiu - Valea Jiului, Deva - Lugoj

 

HORROR:

Lugoj - Timisoara: -2 grade, ceata deasa, depus gheatza pe balaur ...toata fatza balaurului era captusita cu gheatza :banana: Inclusiv manecile mele

Dealul Negru la intoarcere: -1 grad, mazga, polei, cratere ca dupa bombardament, aglomeratie ca la balamuc

Dupa Dealul Negru ca mai sus, autostrada cu ninsoare viscolita a fost adevarata relaxare: 1 grad cu plus, doar viscolea, nu se depunea nimic, dar oricum umed asfaltul.

 

In concluzie, inca nu am ruginit. :D mai tin la tavaleala :cheers:

Editat de classic_vld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent

 

Sonea este un zeu. Cel mai mare zeu. Si se va insura cu minunata Negrutza. Uite ce bine am scris de data asta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='angel pila' date='Jan 17 2010, 07:30 PM' post='2267837'

 

<POZA STEARSA. Motivul: continut sexual>

 

 

Ce tzeapa frate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dkw cand zicea mandra sa mergem la berestroika ca nu imi aduc prea bine aminte?cred ca din cauza paracetamolului luat in exces.

sunteti bineveniti in orice zi, iar miercuri este stand-up comedy. rezervarile sunt gratuite dar necesare (daca vreti sa aveti masa), la nr de tel: 0735.087.802. sau pe net la www.berestroika.ro, accesati evenimentul pt rezervari on-line. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt fericit ca am prieteni ca voi,mi-ati facut o surpriza minunata venind la mine la santier desi stiu ca unii se trezeau si la 6.30,asa ca va fac la toti telecomenzi de la poarta.negrutza doarme in celalalt pat,cand o sa termin tot pe aici ea va dormi doar cu mine.Va fi unica stapana in curtea din fatza in spate curtea va fi stapanita de capra lu tata sper sa nu-i dea Andrei vreo idee cu o vaca maro ceva.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce ati facut voi in wknd... Eu m-am plimbat un pic cu mobra:

 

Sambata: Bucuresti - Pitesti - Rm Valcea - Horezu - Targu Jiu - Valea Jiului - Deva - Timisoara

Duminca: Timisoara - Deva - Sebes - Sibiu - Rm Valcea - Pitesti - Bucuresti.

 

Plimbare super, de unul singur, 1200km.

 

Superb:

Rm Valcea - Tg Jiu - Valea Jiului, Deva - Lugoj

 

HORROR:

Lugoj - Timisoara: -2 grade, ceata deasa, depus gheatza pe balaur ...toata fatza balaurului era captusita cu gheatza :banana: Inclusiv manecile mele

Dealul Negru la intoarcere: -1 grad, mazga, polei, cratere ca dupa bombardament, aglomeratie ca la balamuc

Dupa Dealul Negru ca mai sus, autostrada cu ninsoare viscolita a fost adevarata relaxare: 1 grad cu plus, doar viscolea, nu se depunea nimic, dar oricum umed asfaltul.

 

In concluzie, inca nu am ruginit. :D mai tin la tavaleala :cheers:

 

 

Se pare ca tii bine la tavaleala si balaurul la fel, de fapt la balaur ma asteptam .Felicitari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rectific vaca e bej asa mi-a spus andrei.VLD te respectam dar tot nebun esti pe vremea asta cu mobra.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: scrie undeva ce trebuie discutat pe forumul asta? AI nevoie de redresor? postezi la sectiunea de service....samd.

 

Daca eu vreau sa le spun prietenilor mei ce a facut catelul imi iau ban, warn sau mai stiu eu ce?

 

Cand o sa gasesc niste poze cu Nanook cand se caca in iarba si cand se pisa la stalp o sa le pun sa vad daca sunt cu continut obscen sau nu.

 

Daca da inseamna ca moderatorul are aceleasi pasiuni ca si Sonea (animalice sa le spun asa).

 

In alta ordine de idei, buna dimineata tuturor, am facut 2 ore pana la munca azi. Traiasca zapada.

 

Vlad, felicitari pentru drumetie, te mananca rau :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu facem intalniri sambata de exemplu, sa nu am de ma dus la munca a doua zi...?(la munca trebuie sa sofez)

 

pt ca joi mergem cu motoarele pe undeva iar sambata e zi de bikers dance sau numai dance.

Intrebare: scrie undeva ce trebuie discutat pe forumul asta? AI nevoie de redresor? postezi la sectiunea de service....samd.

 

Daca eu vreau sa le spun prietenilor mei ce a facut catelul imi iau ban, warn sau mai stiu eu ce?

 

Cand o sa gasesc niste poze cu Nanook cand se caca in iarba si cand se pisa la stalp o sa le pun sa vad daca sunt cu continut obscen sau nu.

 

Daca da inseamna ca moderatorul are aceleasi pasiuni ca si Sonea (animalice sa le spun asa).

 

In alta ordine de idei, buna dimineata tuturor, am facut 2 ore pana la munca azi. Traiasca zapada.

 

Vlad, felicitari pentru drumetie, te mananca rau :cheers:

Nasule sunt nacajit rau ca au scos admini poza cu prietena noastra...aia era alba ca zapada.

Sonea nu are momentan decat o pasiune animalica sa hibernez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neața :cheers: Fac rezervări la film pentru miercuri. Ninja Assassins

Cine vrea să vină să ridice două degețele să Âştiu câte locuri rezerv.

 

 

Eu merg , dar m-am uitat in program la movieplex si miercurea nu e in program ....decat luni marti si joi

 

18.01.2010 Sala 1 12:30 14:30 16:30 18:30 20:30 22:30

19.01.2010 Sala 1 12:30 14:30 16:30 18:30 20:30 22:30

21.01.2010 Sala 1 12:30 14:30 16:30 18:30 20:30 22:30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traiasca cenzura ....

din pct meu de vedere poza era artistica...nu obscena.

40 min pana la munca. plecat la 7fara10

 

fericitule , eu pana la munca in Baneasa .. am facut o ora si 40 de min .... se merge super super naspa ... toti soferii au iesit azi ..:cheers:

sa vezi chin diseara pe venire :banana:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comoditatea costa timp si bani :cheers:

 

eu: 40 min cu metroul + lectura placuta in cele 40 de min- cost aprox 50 bani

 

o mare nebuloasa pt mine....

cum puteti sa cititi in metrou ?

va ramane ceva in cap ?

sau doar stati cu cartea in mana ...asa de forma ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...