Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Tinem pumnii :lol:

:disappointed:

 

Mesaj completat

 

Tovarasi, haideti sa incercam vara asta sa avem concediul in aceeasi perioada si sa stabilim un traseu de vreo 10 zile.

Ce ziceti?

 

 

Ar fi foarte misto dar nu cred ca e realizabil . Eu voi fi disponibil , ca de obicei :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

pana la nunta mea...mai sunt cel putin 5 ani.

mai imi fac si eu de cap.

io merg la clasele 11-12, si sonecs la 9-10.

pt dragutul de el....poate gasim si o educatoare pe la vreo gradinita,

sa-i faca si lui vreo lipeala pe-acolo

 

Mandibula nu te mai da tu cocos ca Rechineasa deja face lista de invitati....Anul asta,auzi?Eu nu sunt interesat de gradinita decat daca ma insoteste Claudiul.

Nu fiti egoisti, aveti prieteni,amici,cunoscuti! Sa imparti e crestinesc! Cand mergem?

Gix ai mare grija ca Mandibula ne momeste pe noi sa pacatuim ca el oricum se insoara anul asta.

 

Ce uameni! Ie frig, bre, trufandalele alea nush cum sa incalzeasca lapticu'!! :lol: Acu' ie perioada potrivita pentru o babaciune, nu te mai uiti la pujtoaice.. Asa ca daca avetz si pentru mine f'una (sau opt, cate una pentru fiecare zi a saptamanii, si doo duminica) de minim 20 macsim 30 de ani, viu si ieo..

JJ stai deoparte ca pici si tu in pacat.

 

Da da , si aia 10 mii ? :lol:

Boris mai are un pic si scapa,e putin probabil sa faca banii pana in martie.

 

:disappointed: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, sa avem o saptamana nemaipomenita. La ce luna va ganditi la concediu si ce destinatie?

In alta ordine de idei, vineri si sambata era plin de motoare cu atas si fara, cele mai multe BMW, in sudul Germaniei, si era zapada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gix ai mare grija ca Mandibula ne momeste pe noi sa pacatuim ca el oricum se insoara anul asta.

 

JJ stai deoparte ca pici si tu in pacat.

..adica din lac in piscina!! Ce mi's astea pe care le am deja, ce mi-e ala pe care l-am mai incercat de cateva ori!! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, sa avem o saptamana nemaipomenita. La ce luna va ganditi la concediu si ce destinatie?

In alta ordine de idei, vineri si sambata era plin de motoare cu atas si fara, cele mai multe BMW, in sudul Germaniei, si era zapada.

 

 

Cand ne intalnim cu totii o sa vedem ce luna alegem si care ar fi traseul , in functie de fiecare cum poate sa-si ia concediu. Macar sa vina primavara sa mai iesim si noi din casa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ne intalnim cu totii o sa vedem ce luna alegem si care ar fi traseul , in functie de fiecare cum poate sa-si ia concediu. Macar sa vina primavara sa mai iesim si noi din casa

pana la concediu ar trebui sa repetam Branul.anul trecut cred ca l-am sarit,sa ne fie la toti rusine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la concediu ar trebui sa repetam Branul.anul trecut cred ca l-am sarit,sa ne fie la toti rusine.

 

 

Mergem si la Bran ,de ziua ta sau a lui Cami :disappointed: sa scapam si noi mai ieftin cu bautura

Mesaj completat

Sa-i uram si noi La Multi Ani lui JhOn , poate ne cinsteste in Bikers :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ? Pt mine e premiera ...nu mi-l povesti

Incepe iarna de plictiseala cu idei gen Turcia, Bulgaria, Grecia si se intinde ca pelteaua pina prin mai cind deja lumea incepe sa-si faca program de concedii, unu poate atunci, unu poate mai incolo si pina in toamna se negociaza la 2-3 iesiri pina la Ploiesti. The End.....defapt nu-i the end, ca iarna urmatoare incepe iar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata ,baietelul s-a trezit cu noaptea-n cap si se culca la loc....si-ar doriiii...

La multi ani John.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepe iarna de plictiseala cu idei gen Turcia, Bulgaria, Grecia si se intinde ca pelteaua pina prin mai cind deja lumea incepe sa-si faca program de concedii, unu poate atunci, unu poate mai incolo si pina in toamna se negociaza la 2-3 iesiri pina la Ploiesti. The End.....defapt nu-i the end, ca iarna urmatoare incepe iar.

 

 

Turcia , Bulgaria Grecia ?? :lol: nu nu , serialul asta este cu alte locatii .......Croatia , Austria , Italia :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

asta este traseu pe car eil voi face eu sigur in primavara sau vara asta cu sau fara companie.

daca doriti sunteti bineveniti.

 

Bucuresti- Timisoara- 538 km- 2 NOPTI

 

Timisoara – Arad- 54 km

Arad- Alba Iulia- 246 km

Alba Iulia – Cluj- 95 km

Cluj – Valea ierii – 50 km- 3 NOPTI

__________

445 km

 

Cluj – Vatra Dornei- Voronet-Gura Humorului - Suceava- 303 km 2 NOPTI

 

Suceava – Ghiorghieni( Lacul Rosu/Bicaz) - 278 km 2 NOPTI

Ghiorghieni – Brasov- 150 km 1 NOAPTE

__________

428 km

 

Brasov-Siriu- Buzau- 143 km

Buzau – Bucuresti- 123 km

------------------

266 km

 

 

TOTAL: aprox; 1980 KM – 10 NOPTI- Buget aprox 1500 -2000 lei

post-49062-1265108404_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

asta este traseu pe car eil voi face eu sigur in primavara sau vara asta cu sau fara companie.

daca doriti sunteti bineveniti.

 

La traseul acesta cu mici modificari poti vedea locuri suprbe, fara sa modifici distante sau durata totala.

De exemplu, arad-moneasa-arieseni-alba iulia, unde se viziteaza valea ariesului.

Daca te intereseaza iti mai pot spune. Daca iesi de pe asfalt, este si mai mult.

Si daca ma lasa sotia, vara asta ma plimb si eu. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La traseul acesta cu mici modificari poti vedea locuri suprbe, fara sa modifici distante sau durata totala.

De exemplu, arad-moneasa-arieseni-alba iulia, unde se viziteaza valea ariesului.

Daca te intereseaza iti mai pot spune. Daca iesi de pe asfalt, este si mai mult.

Si daca ma lasa sotia, vara asta ma plimb si eu. :disappointed:

 

Da, ma intereseaza si alte locuri de vizitat( pentru ca traseul nu este ales intamplator) chiar si daca se modifica distanta, si cred ca motorul imi permite si iesirea de pe asfat cat de cat. In plus in cateva dintre hot points- exista grupuri de bikers cu care e posibil sa mai vizitam locatii mosto de mers cu motoreta.

Good luck cu sotia :lol:

 

Mesaj completat

La traseul acesta cu mici modificari poti vedea locuri suprbe, fara sa modifici distante sau durata totala.

De exemplu, arad-moneasa-arieseni-alba iulia, unde se viziteaza valea ariesului.

Daca te intereseaza iti mai pot spune. Daca iesi de pe asfalt, este si mai mult.

Si daca ma lasa sotia, vara asta ma plimb si eu. :lol:

 

Da, ma intereseaza si alte locuri de vizitat( pentru ca traseul nu este ales intamplator) chiar si daca se modifica distanta, si cred ca motorul imi permite si iesirea de pe asfat cat de cat. In plus in cateva dintre hot points- exista grupuri de bikers cu care e posibil sa mai vizitam locatii mosto de mers cu motoreta.

Good luck cu sotia :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti-Timisoara, se poate face prin polovraci-cheile oltetului-obarsia lotrului, de unde se poate continua prin petrosani-sarmisegetuza-caransebes, sau tg jiu-tismana-herculane.

Si alte locuri unice pe care eu le-am vizitat (cu masina sau pe jos), si nu trebuiesc ratate.

PS Cu sotia. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

asta este traseu pe car eil voi face eu sigur in primavara sau vara asta cu sau fara companie.

daca doriti sunteti bineveniti.

 

Bucuresti- Timisoara- 538 km- 2 NOPTI

 

Timisoara – Arad- 54 km

Arad- Alba Iulia- 246 km

Alba Iulia – Cluj- 95 km

Cluj – Valea ierii – 50 km- 3 NOPTI

__________

445 km

 

Cluj – Vatra Dornei- Voronet-Gura Humorului - Suceava- 303 km 2 NOPTI

 

Suceava – Ghiorghieni( Lacul Rosu/Bicaz) - 278 km 2 NOPTI

Ghiorghieni – Brasov- 150 km 1 NOAPTE

__________

428 km

 

Brasov-Siriu- Buzau- 143 km

Buzau – Bucuresti- 123 km

------------------

266 km

 

 

TOTAL: aprox; 1980 KM – 10 NOPTI- Buget aprox 1500 -2000 lei

 

 

Bun asa , frumos ....hai ca nu mai e mult si vine vremea de plimbari :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...