Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator little wayne

daca nu i-ai dresat eu ce sa-ti fac ...

Am nevoie de semnalizarile alea si mandibula de un cablu de ambreaij.Vii la mandibula la o bere? dam noi de baut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca ieri am inteles ca erati hobositi ca e luni ... da azi .. ce e cu lisintea asta? sau v-ati mutat pe militari MCheadscratch.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre ce e cu linistea asta ... e cumva linistea dinaintea furtunii. deseara ? ... care crede ca poate sa ma agate si pe mine ca e posibil sa duc banditu in service sad.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare Bandit mai esti ........lasa ca stim noi ca vrei sa faci economie de benzina ..........:laugh:

Nu vi cu Rechinu..........:moto:

Sunt toti cu gindul la Mare daia e asa liniste pe forum .................:friends:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt bandit de loc ca o sa ma fure ninja.gif asta acusi de vreo 350 de lei ca il lasa genunchii ... o sa vin cu el totusi ca abia luni dupamiaza il duc la service. la mare nici nu ma gandesc unsure.gif, nu ca ar fi si Folk You wekendu asta in vama.Disappointed.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ... eu cel putin vin si din ce am vb aseara cu rechinu o sa apara si el si boris. ai rezolvat cu motoreta? vezi ca astia s-au cam mutat pe fata de carte. vb cu laur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata....dupa lupse seculare care au durat aproape sase saptamani...este gata :D

 

Trebuie doar sa ma tina pe sosea...ca asa imbunatatiri tot timpul voi cauta sa-i aduc,in limita bugetului.

 

Ne vedem diseara ricky.gif

 

Dupa cum se poate observa...avem in imaginea alaturata o pictura Renastentista.......siiiii.......NUMAR banana.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dea ... pt cei care nu isi iau talpasita din buc weekendu asta(printre care ma numar si eu ... sad.gif) eu cred ca sambata seara o sa ies la cativa km de Bucuresti pt a vedea perseidele(pt ca din oras nu o sa se vada nimic datorita poluarii optice care o genereaza iluminatul din oras). Sper sa am parte de cer senin ca sa e poata vedea ceva. Astept amatori si nu doar din zona militari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dea ... pt cei care nu isi iau talpasita din buc weekendu asta(printre care ma numar si eu ... sad.gif) eu cred ca sambata seara o sa ies la cativa km de Bucuresti pt a vedea perseidele(pt ca din oras nu o sa se vada nimic datorita poluarii optice care o genereaza iluminatul din oras). Sper sa am parte de cer senin ca sa e poata vedea ceva. Astept amatori si nu doar din zona militari.

 

Ai si tu vreun telescop ceva ,sau te uiti cu ochiu' liber ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...