Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Propun pentru saptamana viitoare o noua locatie. M-am cam plictisit de "cearsafuri" si banuiesc ca nu sunt singura. As vrea sa incercam sa mergem si la Casa Warsteiner. Este pe Uverturii si arata destul de bine. Preturile sunt ok. Ce spuneti?

 

rautate

K!

Rautate feminina....Ce sa spun se apucara de conspirat pupezele......Pai sunt de acord daca o mutati si pe Alexandra la noua locatie :friends: ;) .

 

Buna ziua! Am fost la nunta si am prins buchetul! Dar m am gandit eu ca nu este bine si i am dat drumul! :) Cum sa il prind tocmai eu prima cand acolo mai erau 15 fete?! :) :)

Sigur ai facut blat cu mireasa dar te-ai rusinat ca e prea evident..... :lol: :lol: :lol:

 

La ora 19:00 in politehnica intrarea de pe iuliu maniu de langa benzinaria agip (pt cei ce nu stiu)

se va desfasura campionatul de table :P al motociclistilor din militari ,prezenta obligatorie. :banana:

Cioparix face smenuri,a aflat ca sunt plecati parintii zarurilor si organizeaza concursuri....Dar se pare ca nu a avut noroc..........Dane sa sti ca pe tine nu te anuntam cand e concursul..... :lol: :lol: :ok:

 

:cheers: te-am lasat sa ma bati doar nu era sa te demoralizez asa din prima shi apoi sa nu mai joci :blbl:

 

PS: Choparica here. :)

Ma ce baiat de zahar e Cioparix...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe national tv e operatiunea monstrul acum.......Smecherie de film.......

 

oho s-a intors si papusa masculina....deabea asteptam sa-ti vedem formele bronzate.......am o lista cu cine te vrea.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe national tv e operatiunea monstrul acum.......Smecherie de film.......

 

oho s-a intors si papusa masculina....deabea asteptam sa-ti vedem formele bronzate.......am o lista cu cine te vrea.....

 

Papusa masculina esti tu, da?? :friends: :cheers:

 

 

Borris, ne bucuram ca ai terminat zilele de concediu :banana: pentru ca ne era dor de tine :blbl:

 

 

Si mie imi e dor de voi, dar tot nu ma bucur ca am terminat concediul ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.00, Cocosul Rosu cine vrea sa vina sa papam clatite, sa bem o cola si sa mai schimbam o vorba! :banana:

 

La 20.00, Cocosul Rosu cine vrea sa vina sa papam clatite, sa bem o cola si sa mai schimbam o vorba! :blbl:

Cei care au fost plecati in week end tre sa vina obligatoriu sa ne povesteasca cum a fost!

 

neata'....................votez ....urat la munca :cheers:

Stiu! Si mai am 5 ore!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nasol este la munca! Vreau acasa! Am colegi noi, ce ciudat este cu ei in birou! :cheers:

 

Asta mica nu mai e invatata cu oamnei si de la nunta a fugit repede.............

Ba este foarte frumos la munca!! ;)

 

Eu am biroul plin cu ciocolata :lol:

BUburuzo cum ramasese cu cura de slabire......Acum inteleg de ce a umflat roata in partea ta ,AEX cauta disperat o vulcanizare :banana: :blbl: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta mica nu mai e invatata cu oamnei si de la nunta a fugit repede.............

 

BUburuzo cum ramasese cu cura de slabire......Acum inteleg de ce a umflat roata in partea ta ,AEX cauta disperat o vulcanizare :cheers: :banana: :blbl:

 

Asta-i rautate :friends:

 

Cred ca saptamana viitoare ma apuc de cura. O saptamana vreau sa mananc numai legume si fructe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca va plictisiti :banana:

 

 

Cu siguranta nu stiati ca..................

 

- Singurul aliment ce nu se deterioriaza este mierea.

 

- In parlamentul britanic, care numara 650 de membri, sunt doar 400 de locuri. Cine intarzie trebuie sa stea in picioare...

 

- Un melc poate dormi trei ani.

 

- Greutatea tuturor furnicilor de pe Terra este mai mare decat greutatea tuturor oamenilor.

 

- Crocodilul nou-nascut este de trei ori mai mare decat oul din care a iesit.

 

- Ursii polari sunt stangaci.

 

- Creierul barbatilor este organizat fie pentru a vorbi, fie pentru a asculta. Nu le pot face pe amandoua in acelasi timp. Asta inseamna ca daca un barbat vorbeste, el a surzit, nu mai poate auzi nimic. Cand vorbeste, o femeie poate auzi in acelasi timp. Deci, atunci cand o femeie vorbeste cu un barbat, trebuie sa-l lase sa termine ce are de spus, altfel el nu poate auzi nimic. :cheers:

 

- Puricele poate sari peste de 350 de ori lungimea trupului sau. Este ca si cum un om ar sari peste un teren de fotbal.

 

- Inima unei balene albastre este la fel de mare cat o masina.

 

- In Marea Britanie, din 99 de oameni accidentati moare 1, in Germania, din 60 de oameni accidentati moare 1, iar in Romania , din 3 oameni accidentati moare 1.

 

- Sunt mai multe gaini decat oameni in lume.

 

- CocaCola poate fi folosita si pentru a curata parbrizul masinii tale cand se murdareste la drum lung si ai ramas fara lichid de spalare.

 

- Pentru a desprinde orice fel de hartii, guma sau silicon, lipite pe orice suprafata de sticla, umezeste zona respectiva cu CocaCola.

 

- Apelul de urgenta este 112 peste tot in lume. Acest numar poate fi apelat si daca ai tastele blocate. Incearca!

 

- In medie, persoanele stangace mor mai repede cu 9 ani decat cele dreptace.

 

- O persoana normala este cu circa 6mm mai lunga noaptea. Corpul uman se lungeste in timpul noptii.

 

- Zilnic, avem in jur de 70 000 de ganduri.

 

- Un creier uman genereaza mai multe impulsuri electrice intr-o zi decat toate telefoanele din lume.

 

- Nu se poate stranuta cu ochii deschisi.

 

- Un stranut iese din gura cu o viteza de peste 965 km/h.

 

- Propozitia: "The quick brown fox jumps over the lazy dog" foloseste fiecare litera a alfabetului.

 

- Cuvantul cimitir vine din grecescul koimetirion, care inseamna "dormitor".

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...