Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dupa o scurta consultare cu Kali am decis sa ne vedem pe la 20 in poli.Cioparika sa aduci toate cele trei cuti de table...Cine nu se prezinta insemna ca e neserios sau e fricos....Nu-i asa Buburuzo? :unsure: :angry: :kiss:

 

cine semneaza condica??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa o scurta consultare cu Kali am decis sa ne vedem pe la 20 in poli.Cioparika sa aduci toate cele trei cuti de table...Cine nu se prezinta insemna ca e neserios sau e fricos....Nu-i asa Buburuzo? :unsure: :angry: :kiss:

 

cine semneaza condica??

eu trec sa va vad juma" de ora!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata, bai! :)

 

Sunt un copil fericit :kiss: A inceput sa imi treaca explozia de pe fata :P Ma uitam eu asa in oglinda din lift in timp ce urca spre birou si ma minunam ce frumoasa sunt :unsure:

 

poopeec :angry:

 

 

inactivitatea asta sexuala......:kiss:......neataaaaaa.........a....si.......mwie celor...se stiu ei :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da... si kali mi-a zis ca as putea inlocui alergatul de seara + berea de adormit cu un prieten :unsure:

Daca printu pe cal alb nu vine... ce sa faca fetita? :kiss:

 

 

vine printul pe cal negru :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Tin sa va anunt pe aceasta cale ca deosebitul nostru prieten Dan Radu are mari probleme sentimentale,altfel nu pot explica numarul de duble mari consecutive exectate.Va rog fetelor faceti ceva.....La inceput am fost eu,a urmat Denisa si bine ca am plecat ca altfel nu scapa nici Cioparix.Se uita deja candid la el.. :unsure: :angry: :kiss:.De fapt alceva ma ingrijoreaza mai rau la Dan,nu l-am vazut niciodata atat de fericit ca in ultimele doua zile....Emana voiosie.....Dane vezi m-am indragostit de tine daia scriu atat despre persoana lu matalutza.Te periez poate iau si eu o liniutza....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Discutie la mine la birou intre sef si un coleg care incearca sa isi faca credit pentru casa:

 

- aici cel mai puternic invinge! citeste vechiul testament sa vezi care era mai puternic! Goliat sau David?

- da, da' ei nu aveau nevoie de credit :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Tin sa va anunt pe aceasta cale ca deosebitul nostru prieten Dan Radu are mari probleme sentimentale,altfel nu pot explica numarul de duble mari consecutive exectate.Va rog fetelor faceti ceva.....La inceput am fost eu,a urmat Denisa si bine ca am plecat ca altfel nu scapa nici Cioparix.Se uita deja candid la el.. :angry: :kiss: :kiss:.De fapt alceva ma ingrijoreaza mai rau la Dan,nu l-am vazut niciodata atat de fericit ca in ultimele doua zile....Emana voiosie.....Dane vezi m-am indragostit de tine daia scriu atat despre persoana lu matalutza.Te periez poate iau si eu o liniutza....

 

Ha! Ai vazut ca nu te mai iubesc si ce te-ai gandit tu? Sa-l periezi pe Dan Radu, poate imi reintri in gratzii. Nu tine, fiule! Uite, Borris, ascultator, s-a carat in Grecia cand a vazut ca nu-l mai iubesc, tu ce mai stai si bananai la taste? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha! Ai vazut ca nu te mai iubesc si ce te-ai gandit tu? Sa-l periezi pe Dan Radu, poate imi reintri in gratzii. Nu tine, fiule! Uite, Borris, ascultator, s-a carat in Grecia cand a vazut ca nu-l mai iubesc, tu ce mai stai si bananai la taste? :unsure:

Ahhh....ai prins baietelul.....Recunosc Kali......Te vreau.....Gata acu sa vezi cum da Sonex de dracu cand e prins de Cioparix.Daca nu ai ochi pt mine ma urc in carca lu Dan Radu poate asa sunt observat...Cat despre Borisake nu mai avem ce sa zicem.....Vai de noi il pierdem......

Ma gandesc sa organizam un concurs de table .......cine pierde cele mai multe partide castiga.....

Tin pe acesta cale sa-i multumesc lui Dan Radu ca nu m-a lasat sa car pe nimeni in carca pana in Grivita......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin pe acesta cale sa-i multumesc lui Dan Radu ca nu m-a lasat sa car pe nimeni in carca pana in Grivita......

Ai vazut cat tin la sanatatea ta ... prietenii stiu de ce . :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahhh....ai prins baietelul.....Recunosc Kali......Te vreau.....Gata acu sa vezi cum da Sonex de dracu cand e prins de Cioparix.Daca nu ai ochi pt mine ma urc in carca lu Dan Radu poate asa sunt observat...Cat despre Borisake nu mai avem ce sa zicem.....Vai de noi il pierdem......

Ma gandesc sa organizam un concurs de table .......cine pierde cele mai multe partide castiga.....

Tin pe acesta cale sa-i multumesc lui Dan Radu ca nu m-a lasat sa car pe nimeni in carca pana in Grivita......

 

Borris acum probabil ca sta cu burta in sus la soare si cu bericica langa el :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin pe acesta cale sa-i multumesc lui Dan Radu ca nu m-a lasat sa car pe nimeni in carca pana in Grivita......

Ai vazut cat tin la sanatatea ta ... prietenii stiu de ce . :unsure:

 

Te rog nu mai spune lucruri dastea ca ma ud tot......Daca sunt bolnavior tu pe cine mai bati la table?Daia ai grija de mine sa ai carne de tun...........

Borris acum probabil ca sta cu burta in sus la soare si cu bericica langa el :angry:

Eu sper sa fie cu burta in jos...........Sa nu se arda prea rau pe pectorali.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...