Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Hai bai nene ca sunteti carcostasi........Mai ales tu........Ai mai spart si gasca la mare,sa nu-mi amintesc.......

Pana la urma mergeti sau nu diseara? :cheers:

 

pe unde mai bantuiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai bai nene ca sunteti carcostasi........Mai ales tu........Ai mai spart si gasca la mare,sa nu-mi amintesc.......

Pana la urma mergeti sau nu diseara? :cheers:

 

 

Sonea?Sonea?Sonea?Asa deci......Bine Savescule..... :lol: :lol: :ok: .Bine ca nu mi-ai zis domnul Sonea.....Lasa,lasa,lasa.......Razbunarea va fi crunta SAVESCULE..........Asta inseamna RAZBOI...... :banana: :blbl: :friends:

 

;) :lol: :lol: :lol:

 

Unde si anume sa mergem, DOMNUL SONEA?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai bai nene ca sunteti carcostasi........Mai ales tu........Ai mai spart si gasca la mare,sa nu-mi amintesc.......

Pana la urma mergeti sau nu diseara? :cheers:

 

 

Sonea?Sonea?Sonea?Asa deci......Bine Savescule..... :lol: :lol: :lol: .Bine ca nu mi-ai zis domnul Sonea.....Lasa,lasa,lasa.......Razbunarea va fi crunta SAVESCULE..........Asta inseamna RAZBOI...... :banana: :blbl: :friends:

unde? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

 

Promit ca daca ar vrea sa jucam astazi...... presimt ca o sa castige

 

De ce o fi zambitor Dan Radu?

:blbl: :friends: ;) :lol:

 

Unde si anume sa mergem, DOMNUL SONEA?

DAca incepem sa ne domnim nu e bine.........Simt o raceala plina de curiozitate.... :cheers: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sonea, daca nu vrei sa te duci tu sa iei cadoul, ma duc eu :cheers:

Ai strans vreun ban?

Pana acum nu am pus bani decat eu ca vad ca restul va coditi mai ales ca unii dintre voi au facut o promisiune candva...Lasa daca nu va place sa-i facem cuiva o surpriza si nu aveti incredere in mine nu ma supar, va inteleg.Unde mai pui ca Nicolas ma mai ia si la mistouri...Trebuie sa stiti voi, cine, cine?Nu prea sunteti prieteni cu suspansul.Ma rog persoana aia avea nevoie de ajutorul nostru dar se pare ca aici este fiecare pt el.....Ma rog e ultimul meu post pe acest forum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum nu am pus bani decat eu ca vad ca restul va coditi mai ales ca unii dintre voi au facut o promisiune candva...Lasa daca nu va place sa-i facem cuiva o surpriza si nu aveti incredere in mine nu ma supar, va inteleg.Unde mai pui ca Nicolas ma mai ia si la mistouri...Trebuie sa stiti voi, cine, cine?Nu prea sunteti prieteni cu suspansul.Ma rog persoana aia avea nevoie de ajutorul nostru dar se pare ca aici este fiecare pt el.....Ma rog e ultimul meu post pe acest forum....

Nikolas nu te a luat la misto, era o gluma...dar se pare ca nu stii de gluma! Si inca ceva este o diferenta intre a fc o surpriza cuiva si a ajuta pe cineva ptr ca are nevoie! Nu cred ca s-a gandit unul dintre noi ca este nevoie sa ajutam pe cineva...pun pariu ca toti s-au gandit la ziua cuiva!

 

Cat despre fiecare ptr el... :cheers: despre cine vb?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum nu am pus bani decat eu ca vad ca restul va coditi mai ales ca unii dintre voi au facut o promisiune candva...Lasa daca nu va place sa-i facem cuiva o surpriza si nu aveti incredere in mine nu ma supar, va inteleg.Unde mai pui ca Nicolas ma mai ia si la mistouri...Trebuie sa stiti voi, cine, cine?Nu prea sunteti prieteni cu suspansul.Ma rog persoana aia avea nevoie de ajutorul nostru dar se pare ca aici este fiecare pt el.....Ma rog e ultimul meu post pe acest forum....

 

Nu spune prostii ca am zis ca dau si eu bani. Acum mi-am adus aminte. Scuze ca uitasem.

 

Si cred ca si Dan va contribui ca spunea mai devreme ca stie despre cine e vorba :cheers:

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum vad nimeni nu mai stie sau nu mai vrea sa stie ce am vorbit cu ceva timp in urma. :cheers:

Sunt foarte dezamagita de ceea ce se intampla asa ca nici eu n-am sa mai postez pe acest topic de azi inainte.

 

Mi-a parut bine sa va cunosc :blbl:

Deci, eu habar n am despre ce este vb! Si dc am stiut si am uitat n am fc intentionat! :banana: Dar asta nu inseamna ca nu dau bani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmine...cine te a suparat tata asa de tare ...nu mai vrei sa postezi>???? ...si btw...despre misteriosul ajutor ...eu unul nu stiu nimik si nici nu cred ca s a discutat fata de mine ceva legat de asta......nu tre sa faci o tragedie din simplu fapt ca lumea uita...toti au probleme...unii mai grave altii mai putin grave...:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmine...cine te a suparat tata asa de tare ...nu mai vrei sa postezi>???? ...si btw...despre misteriosul ajutor ...eu unul nu stiu nimik si nici nu cred ca s a discutat fata de mine ceva legat de asta......nu tre sa faci o tragedie din simplu fapt ca lumea uita...toti au probleme...unii mai grave altii mai putin grave...:blbl:

 

Mamaaaa.... ce foc a izbucnit brusc! Nici eu nu stiu despre ce se vorbeste, dar nici eu nu mai postez nimic de acum inainte :banana: Chiar ca o ardeti dubios :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaaa.... ce foc a izbucnit brusc! Nici eu nu stiu despre ce se vorbeste, dar nici eu nu mai postez nimic de acum inainte :banana: Chiar ca o ardeti dubios :cheers:

 

 

si uite asa am sa vorbesc singur pe militari :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmine...cine te a suparat tata asa de tare ...nu mai vrei sa postezi>???? ...si btw...despre misteriosul ajutor ...eu unul nu stiu nimik si nici nu cred ca s a discutat fata de mine ceva legat de asta......nu tre sa faci o tragedie din simplu fapt ca lumea uita...toti au probleme...unii mai grave altii mai putin grave...:cheers:

 

de mult nu te mai baga lumea in seama :banana:

 

@ anca .... frumoasa vorba (duceti-va tare) de unde o stii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...